Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

WYZWANIA 12-2K12 Coś się kończy...ale nie wyzwania!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
230 odpowiedzi w tym temacie

#21
sheisbutterfly

sheisbutterfly

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Moderator
  • 473 postów
  • LokalizacjaWałbrzych
@Satetsu widzę, że masz niezłe umiejętności :) nagraj filmik i daj do oceny :) nagraj różne warianty :)
  • 0
"Najpierw, rób to co konieczne, potem, to co możliwe, a na końcu okaże się że robisz rzeczy nie możliwe"

Chcesz dodać mi skrzydeł? :) to proste!! wciśnij Rep !! :)

#22
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
Record Guinessa w Plank jest 50min i 11.21s

  • 0

#23
Satetsu

Satetsu

    BEASTMODE

  • Zasłużony

  • 67 postów
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza
wznosy nóg/krok10 i nie tylko ; D/techniczny


Mam nadzieję, że to się nada ; )
Kamizelka 10kg
Hantel między nogami 10kg
Hantel w kamizelce 5kg
Obciążniki na kostki 5kg
  • 0

#24
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
Satetsu jest SIŁA. + dla ciebie :)
Także zgodzę się z Sonią, że masz umiejętności i pokazałeś :)

Karteczka jest :)
  • 0

#25
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Ale to już jest przesada :D Drążek mój, obciążniki takie same, kamizelka też... I szafka podobna... :D Masz coś swojego? :D Umiejętności bomba. ;) Plusik.
  • 0

#26
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
Krzysiek możliwe że jest twoim fanem :)
  • 0

#27
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Moim Cassi? :D
  • 0

#28
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów

Moim Cassi? :D


A jak:D
  • 0

#29
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Dlaczemu? :D
  • 0

#30
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów

Dlaczemu? :D

A twoje obciążniki, kamizelka i drążek. Git majonez :D
  • 0

#31
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Jutro nagram też coś. ;) Jak nie zapomnę.
  • 0

#32
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
Mnie także wyzwanie w tym roku nie ominie :)
  • 0

#33
Satetsu

Satetsu

    BEASTMODE

  • Zasłużony

  • 67 postów
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza
plank/wytrzymałościowy/3min4sek


Niestety na początek słabo, bo dzisiaj się czułem nie w formie, byłem zmęczony po wznosach nóg i porannej siłówce. Wybaczcie wrzaski pod koniec ; P Postaram się oczywiście nakręcić lepszą próbę jak będę się czuł 100% na siłach.
  • 0

#34
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
ja mam problem z wgraniem filmiku plank? wczytuje mi się około 1:24 . Czy są limity na yt
Satetsu to jest i tak świetny wynik jeśli możesz to spróbuj jeszcze w innym okresie
  • 0

#35
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Satetsu, świetne filmy, choć nie wiem na ile wznosy nóg łapią się w formule "wyzwań". Było tam wiele wspaniałych umiejętności ale wszystkie przerywane po jednym lub kilku powtórzeniach:( gdybym ja miał to oceniać miałbym problem. Bo z jednej strony umiejętności niesamowite a z drugiej niewielka ilość powtórzeń, choć jak na tą trudność ćwiczenia może wystarczy:)
  • 0

#36
Satetsu

Satetsu

    BEASTMODE

  • Zasłużony

  • 67 postów
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza

Satetsu, świetne filmy, choć nie wiem na ile wznosy nóg łapią się w formule "wyzwań". Było tam wiele wspaniałych umiejętności ale wszystkie przerywane po jednym lub kilku powtórzeniach:( gdybym ja miał to oceniać miałbym problem. Bo z jednej strony umiejętności niesamowite a z drugiej niewielka ilość powtórzeń, choć jak na tą trudność ćwiczenia może wystarczy:)


W konkurencji technicznej bierzemy pod uwagę stopień trudności ćwiczenia i jakość jego wykonania.


Nie widzę nic na temat ilości powtórzeń w kategorii technicznej wiec nie wiem o co Ci chodzi zahir11.

PS.
Mogłem spokojnie zrobić więcej powtórzeń niektórych ćwiczeń, które wrzuciłem, ale olałem to bo nie było nic na ten temat w regulaminie. Wolałem żeby filmik był krótszy i konkretniejszy i jednocześnie mniej ważył czyli szybciej się wrzucił na YT.
  • 0

#37
Stef

Stef

    Stef

  • Użytkownik
  • 153 postów
W obiu konkurencjach(zarówno wytrzymałościowej jak i technicznej) mierzy się wynik za pomocą ilości powtórzeń i stopnia zaawansowania. Różnica jest tylko taka, że w technicznej powtórzenia, które są wykonane np zbyt szybko się nie liczą, a w wytrzymałościowej przymyka się oko na pewne niedociągnięcią.

Myślę, że zahirowi chodziło o to, że jakby ktoś zrobił np 15 powtórzeń kroku 10 to ciężko to porównać z Twoim ultraa-trudnym jednym powtórzeniem. Natomiast jakbyś zrobił np wersję łatwiejszą(10 krok) a dużo więcej powtórzeń to porównanie wyników byłoby łatwiejsze.
  • 0

#38
sheisbutterfly

sheisbutterfly

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Moderator
  • 473 postów
  • LokalizacjaWałbrzych
@Satetsu Twój filmik brzuchów świetny! może nakręć jeszcze jeden krok 10 Skazanego bez obciążenia i ile maxymalnie dasz radę :)
  • 0
"Najpierw, rób to co konieczne, potem, to co możliwe, a na końcu okaże się że robisz rzeczy nie możliwe"

Chcesz dodać mi skrzydeł? :) to proste!! wciśnij Rep !! :)

#39
BeF1990

BeF1990

    Outsider

  • Zasłużony
  • 433 postów
  • LokalizacjaSosnowiec

@Satetsu Twój filmik brzuchów świetny! może nakręć jeszcze jeden krok 10 Skazanego bez obciążenia i ile maxymalnie dasz radę :)

Popieram, również chętnie zobaczyłbym 10 krok w Twoim wykonaniu. Masz silę człowieku! :)
  • 0

#40
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL
Satetsu, nie przejmuj się, liczy się dobra zabawa i dobro kali...
pokazałeś na co Cię stać :D
wierzę, że dasz rady poprawić się w wykonując bez obciążenia i 10 krok ze skazanego i masz pewny medal :cool:

oto w tej zabawie chodzi, aby poprawiać się nawzajem i nie podupadać tylko, iść dalej swoją ścieżką :)
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych