Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

WYZWANIA 12-2K12 Coś się kończy...ale nie wyzwania!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
230 odpowiedzi w tym temacie

#41
Satetsu

Satetsu

    BEASTMODE

  • Zasłużony

  • 67 postów
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza

W obiu konkurencjach(zarówno wytrzymałościowej jak i technicznej) mierzy się wynik za pomocą ilości powtórzeń i stopnia zaawansowania. Różnica jest tylko taka, że w technicznej powtórzenia, które są wykonane np zbyt szybko się nie liczą, a w wytrzymałościowej przymyka się oko na pewne niedociągnięcią.


No to sprecyzujcie się następnym razem bo nie było to jasno napisane w pierwszym poście. Ok w takim razie oczekujcie nowych filmików. 1 ponownie dla technicznej i 1 dla wytrzymałościowej. No i planka trzeba poprawić też ; )
Dzięki wszystkim za miłe słowa! Też coś kręćcie i wrzucajcie, chętnie obejrzę ; >
  • 0

#42
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Satetsu, w żadnym wypadku nie chciałem się czepiać. Wykonanie było mega trudne i siłowe:)
  • 0

#43
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
To Ja spróbuję wrzucić krok 10 elitarny wznosy nóg przy pomocy drążka :)
Ale to za jakiś tydzień czasu :) Sami ocenicie :)
  • 0

#44
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 598 postów
  • LokalizacjaWawa

No to sprecyzujcie się następnym razem bo nie było to jasno napisane w pierwszym poście.


Satetsu masz rację, było napisane niezbyt precyzyjnie. Ponieważ, to już któreś wyzwanie nie zwróciłem na to uwagi.
Przepraszam Cię i inne osoby za ten niebyt dokładny opis. Już poprawiłem. Mam nadzieję, że tym razem nikt nie będzie miał wątpliwości.
  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"

#45
BeF1990

BeF1990

    Outsider

  • Zasłużony
  • 433 postów
  • LokalizacjaSosnowiec
No to i mnie wypada coś nagrać... Satetsu postawił wysoko poprzeczkę, za wysoko jak dla mnie ale równocześnie nakręcił mi dużo motywacji. :)
  • 0

#46
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
Pomożecie?
Ja przedwczoraj próbowałem wgrać planka i nic z tego. Czy są limity na YT wysyłałem na sms o odblokowanie limity i nic. Czy założyc nowe konto na YT? :)
  • 0

#47
vanthomas

vanthomas

    Nieustający w zdobywaniu celów

  • Użytkownik
  • 173 postów

Pomożecie?
Ja przedwczoraj próbowałem wgrać planka i nic z tego. Czy są limity na YT wysyłałem na sms o odblokowanie limity i nic. Czy założyc nowe konto na YT? :)


Limity na yt ? Nie wydaje mi się, wrzuć na innym koncie albo po prostu zrób nowe :rolleyes:
  • 0

#48
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL

Pomożecie?
Ja przedwczoraj próbowałem wgrać planka i nic z tego. Czy są limity na YT wysyłałem na sms o odblokowanie limity i nic. Czy założyc nowe konto na YT? :)

u mnie normalnie można wrzucać filmy
limity są do 15' i do 2GB w HD

jaki format i jaki kodek filmu ?
może video jest uszkodzone ? wiem, na kompie odtwarza, ale dla yt wydaje się być uszkodzone, albo przekonwertuj na inny format i kodek jakimś darmowym/płatnym programem

jeśli parametry takie same jak wcześniej [wcześniej normalnie wrzucałeś] to nie wiem o co może chodzić :huh:
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#49
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
Dzięki Hani pokombinuję :) innym programem. przeważnie było dobrze format wmv. mało zajmuję.
  • 0

#50
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL

Dzięki Hani pokombinuję :) innym programem. przeważnie było dobrze format wmv. mało zajmuję.

ja wrzucam w mp4 i w rozdzielczości 1024 x 720 [hd]
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#51
Emil

Emil

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 662 postów
Wrzucam wznosy nóg. Chciałem żeby były techniczne ale skupiłem się na dobiciu przynajmniej 20 powtórzeń więc wyszła bardziej wytrzymałościówka. Ale może pobije jeszcze ten wynik do końca miesiąca. No i plank wrzucę :) Tradycyjnie nagrywam komórką więc przepraszam za jakość.


  • 0
Dołączona grafika

#52
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Brawo Emil, ja też muszę zrobić powtórkę:)
  • 0

#53
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
WYZWANIA 12-2K12 Coś się kończy...ale nie wyzwania!

Plank wytrzymałościowy



Jeśli jest coś źle to poprawię :)
  • 0

#54
bartekbaltyk15

bartekbaltyk15

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 283 postów
Dobry czas, gratulacje. :)
  • 0
"Aby prze­być ty­siąc mil, trze­ba zro­bić pier­wszy krok." - Bruce Lee

#55
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 598 postów
  • LokalizacjaWawa
No, ładnie Cassi - pozamiatałeś.
  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"

#56
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Nieźle Cassi. REP dla Ciebie:)
  • 0

#57
Orel

Orel

    Szeryf :D

  • Administrator - Boss

  • 582 postów
Ładnie Cassi ! :) dzisiaj dodałem to ćwiczenie do treningu ale jakoś nie dało rady tyle wytrzymać :P
  • 0

#58
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
Myślę, że mogę i do 5 wytrzymać. Spróbuję jeszcze. Planka ćwiczę w 4s po od 1 do 1:30s z przerwami 15 sekundowymi.

Emil sporo wznosów zrobiłeś :) jest nawet z nadwyżką L :) + dla ciebie
 
Dzięki i jest to świetne ćwiczenie PLANK
  • 0

#59
Tomson

Tomson

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 105 postów
Co wy na to ?
Wydaje mi się, że ma złą pozycje, ale pozostawię wam to do oceny :)

WYZWANIA 12-2K12 Coś się kończy...ale nie wyzwania!
Plank wytrzymałościowy


  • 0
Nawet jeśli wszyscy już w ciebie zwątpili, pokaż że się mylili. Nie czekaj ani chwili dłużej.

#60
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Tomson, czy to Twoje zgłoszenie? Jeśli tak, to brakuje kartki z nickiem, określenia kategorii ( techniczna czy wytrzymałościowa) i czasu trwania.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych