Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Skakanka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#21
phpl

phpl

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 146 postów
Ja najpierw ćwiczyłem skakanie obunóż, jak doszedłem do 50-100 skoków szybkich zacząłem robić wariacje - ruchy ramion w tył, przeplatanka, skoki na jednej nodze, 2 obroty ramion podczas 1 skoku, skakanie z skakanką na odległość :), bieg bokserski. A rozgrzewkę do skakania mialem głównie taką: wymachy ramienia z skakanką w przód i w tył, zmiana ramienia i to samo + bralem skakanke w ramiona i obracając ramionami robilem skakanką ósemki + rozgrzanie stawów głównie przez krążenia nóg, kolan, kostek. Zaraz po tym robilem skoki na skakance z niską inensywnoscia - powiedzmy 50 i robilem trudniejsze i bardziej intensywne skoki.
  • 0

#22
euzebio

euzebio

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 11 postów
ok, moje możliwości są duże.. kiedyś byłem dobrze wysportowanym dzieciakiem, moze nawet wszechstronnie uzdolnionym.. Niestety komputer zaburzyl moj rozwoj jak wielu innych ludzi. Dobrze ze napisaliscie od powolnego startu, bo pewnie po 1 dniu umierałbym...

jeszcze raz wielkie dzieki ;)
  • 0

#23
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL
tutaj fajne routinki są :P
http://www.projectsw...-and-endurance/
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych