Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Back lever - Początki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#21
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Panowie, naprawdę uważam, że pośpiech jest wskazany przy łapaniu pcheł. Mnie na początku ten trening tez wydawał się niewystarczający ale jak tylko zacząłem coś dodawać, efektem było przetrenowanie. Jak robię klasyczny polecany przez Wade'a trening, to jest ciągły progres. Oczywiście nie jest on szybki ale bardziej wierzę w Świętego Mikołaja, niż programy rodem z Mens Health, w stylu "powiększ swój biceps w 6 tygodni", "zrób ABS w 4 tygodnie", "powiększ swą siłę i uzyskaj 10 kg masy w 12 tygodni" itp.

Myślę, że kalistenika uczy przede wszystkim cierpliwości. Jak pisał Paul Wade "cierpliwie odsiaduj swój wyrok"
  • 0

#22
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
Chłopaki moja próba z Backlever. Moje początki. Myślę o treningu,aby trening zaczynać podnosić nogi z dołu jest ciężej, a nie od drążka.

  • 0

#23
Emil

Emil

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 662 postów
Super! Dobry pomysł z tym unoszeniem nóg z dołu. Ja się zawsze trochę cykam próbować back levera na drążku rozporowym :P
A próbowałeś utrzymać tą pozycję z nogami szeroko rozstawionymi?
  • 0
Dołączona grafika

#24
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
Nie próbowałem z szerszym rozstawem nóg, ale myślę, że to jest dobre ćwiczenie na wytrzymałość czyli wytrzymanie w pozycji back lever dłużej. Musze popracować jeszcze nad rękoma.
  • 0

#25
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Cassi, inspirujące:) leci rep:)
  • 0

#26
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
Myślę, że i użytkownicy mnie zainspirują-zmotywują. Więc wrzucajcie filmiki z treningów:)
Dzięki :0
  • 0

#27
FurioS

FurioS

    Street Workout Łódź - szukaj nas na FB

  • Użytkownik
  • 299 postów
Niebawem też dorzucę swojego BL do postępów treningowych. Może już w poniedziałek albo środę, ale to się jeszcze okaże ^^
  • 0
"Aby odnieść sukces w tym co robisz musisz wpierw odnieść zwycięstwo nad własnymi słabościami."




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych