Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Toruń - SW


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
78 odpowiedzi w tym temacie

#61
jujos

jujos

    Brak

  • Użytkownik
  • 3 postów

może uda mi sie jutro koło 18 podskoczyć na V lo, powiedzcie mi tylko czy to na ulicy sienkiewicza 34 na terenie lo czy gdzies obok? sorry nie ogarniam lo w toruniu, godzina wcześniejsza mi też bardziej pasuje:)propozycje godziny i miejsca:)?


  • 0

#62
Jaranpi

Jaranpi

    Member

  • Użytkownik
  • 22 postów
  • LokalizacjaToruń

Tu masz namiar:
http://maps.google.p...004128&t=h&z=19

przybliżyłem specjalnie gdyż nie jest to na terenie V LO  a dokladnie za w tym "lasku"

V LO jak widać jest na skrzyżowaniu Sienkiewicza z Fałata więc jak będziesz przed budynkiem nie wchodz na jego teren a przejdz w prawo gdzie znajdziesz ścieżkę. Na mapie satelitarnej ją w miarę widać, dalej już zauważysz ludzi jak będą na miejscu ;)


  • 0

#63
Jaranpi

Jaranpi

    Member

  • Użytkownik
  • 22 postów
  • LokalizacjaToruń

W obecnej sytuacji, prośba do moderatorów (Michal) o zmianę namiarów na mapie z miejsca poprzedniego na skarpie na obecne przy V LO:
http://maps.google.p...004128&t=h&z=19

i użycia póki co zdjęcia(myślę że Bart nie ma nic przeciwko)
http://24.media.tumb...63zqno1_500.jpg


  • 0

#64
Bart

Bart

    Member

  • Użytkownik
  • 10 postów

Będę jutro na 100% jednak najwcześniej o 18.


  • 0

#65
Jaranpi

Jaranpi

    Member

  • Użytkownik
  • 22 postów
  • LokalizacjaToruń

Wiedziałem, że to miejsce za V LO gdzieś widziałem wcześniej :D
http://www.youtube.c...E2h0cnq8#t=176s
Polecam ogólnie obejrzeć cały filmik, wydaje się być całkiem fajną grupą(AXIS) uprawiającą freerun
 


  • 0

#66
no3l

no3l

    Member

  • Użytkownik
  • 10 postów
  • LokalizacjaToruń

No właśnie tak myślałem, że Bart wcześniej nie da rady, stąd też zaproponowałem taką ciut późniejszą godzinę... Mam nadzieję, że mimo wszystko jednak uda wam się dotrzeć i wspólnie potrenujemy :) Jeśli ktoś nie podał jeszcze namiarów Kornelowi w celu dopisania do zamkniętej grupy SWT, to niech to uczyni, tam łatwiej będzie umawiać się na treningi, bez spamowania ogólnopolskiego forum.


  • 0

#67
jujos

jujos

    Brak

  • Użytkownik
  • 3 postów

18 aktualna dzisiaj?


  • 1

#68
no3l

no3l

    Member

  • Użytkownik
  • 10 postów
  • LokalizacjaToruń

Tak :)


  • 0

#69
Jaranpi

Jaranpi

    Member

  • Użytkownik
  • 22 postów
  • LokalizacjaToruń

Wszystkich nowo przybyłych na to forum, zachęcamy do odezwania się. Inforumjemy, że temat nie umarł tylko przeniósł się na poziom komunikacji na facbooku, gdyż jest on portalem częściej używanym i łatwiej się zebrać dzięki temu na treningi. ;) 


  • 0

#70
mindfuck_da_one

mindfuck_da_one

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 90 postów
  • LokalizacjaToruń

Dokładnie. I na blogu są szczegóły.

http://swtorun.blogspot.com/


  • 0

"[...] Bo w ogniu próbuje się złoto, a ludzi miłych Bogu - w piecu poniżenia"

 

 


#71
Daamian

Daamian

    Nowicjusz

  • Zasłużony
  • 96 postów
  • LokalizacjaKujawsko-pomorskie

Dzień dobry :)

Jako,że od października będę studentem w Toruniu,chciałbym dołaczyć do jakiejś profesjonalej grupy aby się czegoś więcej nauczyć i podpatrzeć innych w treningach (bodajże zwiększa sie w ten sposób też motywacja).Ćwiczę dopiero od miesiąca także niewiele umiem,ale chce to zmienić.Narazie "trawie" trening wg. "Skazanego".

Pozdrawiam.


  • 0

#72
no3l

no3l

    Member

  • Użytkownik
  • 10 postów
  • LokalizacjaToruń

Zapraszamy na naszą stronę na facebooku
www.facebook.com/streetworkouttorun

 

oraz na naszą grupę, na której to umawiamy się na bieżąco na treningi
https://www.facebook...51905258234266/ :)


  • 0

#73
Jaranpi

Jaranpi

    Member

  • Użytkownik
  • 22 postów
  • LokalizacjaToruń
Grupa Street Workout Toruń rośnie zarówno w siłę jak i w liczbę uczestników, dlatego postanowiliśmy przyłożyć się do promocji tego sportu w naszym mieście. Wynikiem tego jest nowo powstały fanpage na facebooku:
https://www.facebook...eetworkouttorun
,na którym można znaleźć rzetelne informacje, które mamy nadzieje zachęcą nowe osoby do ruchu jak i pomogą im rozpocząć swoje treningi.
Zapraszamy smiley.gif

  • 1

#74
kubica

kubica

    Brak

  • Użytkownik
  • 1 postów
  • LokalizacjaToruń

Hej,

 

Ja tu nowy. Ostatnio zainteresowalem sie mocniej aktywnoscia fizyczna dochodzac do wniosku, ze trzeba troche tluszczu zgubic. Realizuje plan konsekwentnie ale sama silownia to niekoniecznie dla mnie. Wpadl mi w rece jakis filmik na you tube o kalistenice i krok po kroku trafilem tu. A ze mieszkam w Toruniu na Skarpie to od razu zaczalem szukac jakiegos miejsca do cwiczen. I co? I dupa. Pomysl z uderzeniem do wladz Torunia albo chociaz do wladz osiedla Na Skarpie nie jest glupi i mocno go popieram. trzeba by sie wybrac na jakies spotkanie dla mieszkancow...

No i szukam kontaktu z kim mozna pocwiczyc. Dodam, iz jestem totalnie zielony w tej kwestii ale chetny i zmotywowany:-)

No i chyba musze w koncu zaistniec na fejsie...


  • 0

#75
Jaranpi

Jaranpi

    Member

  • Użytkownik
  • 22 postów
  • LokalizacjaToruń

Przydałoby się bo tutaj rzadko kiedy już zaglądamy, przez co dopiero dziś odczytałem Twoją wiadomość Kubica. Próby o pozyskanie miejsc do treningów klistenicznych trwają, mamy nadzieję w końcu coś osiągnąć i na przyszły rok choć jedno miejsce specjlanie do tego treningu posiadać.
Poćwiczyć można z wieloma osobami w Toruniu.
Na facebooku mozesz chociażby założyć fikcyjne konto i dołączyć do grupy. Jeśli nie chcesz, to dla Twojej wiadomości spotykamy sie ciągle za trenem V LO na tym terenie zalesionym. Najczęściej w tyg jest to po pracy godz 16;30. Ale nie jest to stałę gdyż terminy są ustalane na  bieżąco w grupie na facebooku, np jutro jesteśmy tam o 10;00.
Pozdrawim i powodzenia i może do zobaczenia ;)


  • 0

#76
Jaranpi

Jaranpi

    Member

  • Użytkownik
  • 22 postów
  • LokalizacjaToruń

Dla osób poszukujących miejsca do treningów krótka informacja o nowych lokalizacjach.
Struktury podobnego wyglądu powstały tuz przy siłowniach zewnętrznych bądź placach zabaw przy ulicy Iwanowskiej, Kraszewskiego, Donimirskiego.
Poniższe zdjęcie zrobione przy ulicy Kraszewskiego:
11082567_424761324355637_996619244059802


  • 0

#77
Jaranpi

Jaranpi

    Member

  • Użytkownik
  • 22 postów
  • LokalizacjaToruń
W przeciągu najbliższych 2 lat w Toruniu pojawi się jeszcze 7 takich obiektów(w roku 2016) jak powyżej, jak i 2 pełno wymiarowe place przy ulicy Polnej(w tym roku) i przy ulicy Raszei (w roku 2016).
Wszystko w ramach budżetów partycypacyjnych więc opóźnienia możliwe. Jak się pojawią będę starał się pamiętać aby dodać ich zdjęcia i lokalizacje tu na forum.

  • 0

#78
Jaranpi

Jaranpi

    Member

  • Użytkownik
  • 22 postów
  • LokalizacjaToruń

Pełnowymiarowy plac przy ulicy powstał przy ulicy Polnej obok obecnego już tam orlika.
11145040_444570239065079_500342672106035


  • 0

#79
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 598 postów
  • LokalizacjaWawa

Mógłbyś podać dokładny namiar za pomocą Google maps? Umieszczę ten plac na mapce


  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych