Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Toruń - SW


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
78 odpowiedzi w tym temacie

#1
money

money

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 51 postów
Siema

Bede wybierał sie na studia do Torunia
Tak wiec szukam jakies treningowej ekipy do której moglbym dolaczyc

pzdr:D
  • 0

#2
Martika

Martika

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 1 postów

Siema

Bede wybierał sie na studia do Torunia
Tak wiec szukam jakies treningowej ekipy do której moglbym dolaczyc

pzdr:D

 
Hej! Ja trenuje kalistenikę, czy studiujesz w Toruniu i możemy ogarnąć trening?
  • 0

#3
mindfuck_da_one

mindfuck_da_one

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 90 postów
  • LokalizacjaToruń
Siemanko. Gdzie śmigacie? Można się przyłączyć?
Pozdrawiam, Mateusz.
  • 0

#4
Jaranpi

Jaranpi

    Member

  • Użytkownik
  • 22 postów
  • LokalizacjaToruń

Witam,
mało osób jak na Toruń, szkoda ale może jeszcze się to zmieni. Co do miejsc to polecić jakoś żadnego nie potrafię, większość czasu ćwiczę w domu. Zaczęło się jednak robić ciepło więc trochę pobiegałem i porozglądałem sie po okolicy, ale żadne nawet z placów zabaw zbytnio się nie nadawały. W chwili obecnej żeby poćwiczyć na świeżym powietrzu uczęszczam czasem na polanę przy ulicy Przy Skarpie, gdzie przeniesiono korty tenisowe, zbudowano również , boisko do pilki nożnej, kosza, otwarte lodowisko, brodziki jak również tzw "Ścieżkę Zdrowia", gdzie niektore miejsca można wykorzystać do ćwiczeń kalistenicznych. Przykładem może być to stanowisko:
ciekazdrowiaskarpatoru2.jpg

 

Niestety jest drewniane, szerokie,płaskie co się wiąże z możliwością drzazg i ograniczeniem ćwiczeń bo ciężko się złapać tego.

Co do innych miejsc, myślę iż w parku bydgoskim bądź na barbarce można by znaleźć miejsca do ćwiczeń. Jako że to przeciwna strona miasta dla mnie i rzadko tam bywam ciężko mi to potwierdzić.
Pozdrawiam


  • 0

#5
mindfuck_da_one

mindfuck_da_one

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 90 postów
  • LokalizacjaToruń

Jeśli chodzi o barbarkę to takie coś znalazłem http://www.szkola-le...ndex.php?id=221 . Nie wierzę że tam nie ma drążków do podciągania, ale trzeba byłoby to sprawdzić.


  • 0

"[...] Bo w ogniu próbuje się złoto, a ludzi miłych Bogu - w piecu poniżenia"

 

 


#6
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 598 postów
  • LokalizacjaWawa

Dajcie namiary w google maps na te miejscówki, to je dodam do forumowej mapki.


  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"

#7
Jaranpi

Jaranpi

    Member

  • Użytkownik
  • 22 postów
  • LokalizacjaToruń

https://maps.google....004128&t=h&z=19

Niestety google maps pokazuje bardzo nieaktualny stan rzeczy, iż jak widać jest tu pokazane puste pole <_<


  • 1

#8
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 598 postów
  • LokalizacjaWawa

Dodane do mapy. Mogę użyć na mapce Twojego zdjęcia poręczy ?


  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"

#9
kalwar

kalwar

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 27 postów
  • LokalizacjaCiechocinek

Prawdopodobnie w maju zjadę na stałe do pl, więc jak coś piszę się na wspolny trenig. Można by również zagadać do władz torunia jeśli chodzi o jakiś plac właśnie typowy do ćwiczeń kalistenicznych, bo jeśli chodzi o taka inicjatywe władze są dość otwarte. Z tym, że trzeba mieć jeszcze jakieś wparcie wsród reszty społeczeństwa ;)


  • 0

#10
mindfuck_da_one

mindfuck_da_one

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 90 postów
  • LokalizacjaToruń

@kalwar też o tym myślałem i to nie jest głupie ale widząc ile osób tu mamy to możemy sobie pomarzyć żeby zebrać sensowną ilość podpisów.


  • 0

"[...] Bo w ogniu próbuje się złoto, a ludzi miłych Bogu - w piecu poniżenia"

 

 


#11
Emiles

Emiles

    Brak

  • Użytkownik
  • 1 postów

Witam również jestem z Torunia. Byłem tam przy skarpie i nie ma nawet jednego porządnego drążka. Myślę, że taka inicjatywa to dobry pomysł a podpisów by się zebrało :) 


  • 0

#12
mindfuck_da_one

mindfuck_da_one

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 90 postów
  • LokalizacjaToruń

To może skrzykniemy się na jakieś piwo i obgadamy jak ludzie sprawę. Kilka osób z tego forum zaprojektowało lub wprowadziło jakieś plany projektów w życie także znaleźć i wycenić streetworkout park to nie problem prędzej właśnie podpisy i miejsce. Jakieś propozycje?


  • 0

"[...] Bo w ogniu próbuje się złoto, a ludzi miłych Bogu - w piecu poniżenia"

 

 


#13
Jaranpi

Jaranpi

    Member

  • Użytkownik
  • 22 postów
  • LokalizacjaToruń

Michal, jak najbardziej możesz.

Emiles, jak pisałem wcześniej, te poręcze są przydatne do ćwiczeń kalistenicznych, bardzo ograniczonych przez to, że są szerokie oraz z drewna itd. ;) Drążków żadnych nie ma nad czym ubolewam. Reszta stanowisk drewnia i na odwal zrobiona, ale dla chącego nie jest to przeszkodą, do SW można jakoś je wykorzystać. Traktuję to miejsce raczej jako miejsce do ćwiczenia na świeżym powietrzu żeby ciągle nie "dusić" się w domu ;)
ciekazdrowiaskarpatoru1.jpg

 

Niestety nigdzie nie dostrzegłem jak dotąd choćby placów zabaw przydatnych do treningu.

Też już wcześniej myślałem nad skierowaniem sie do urzędu miasta z zapytanie o projekty dotyczące inwestycji w "sport i rekreacje". Jednak ja piszecie, trzeba by mieć większe poparcie.
Ogółem znalazłem coś takiego:
http://www.konsultac...budzetu-torunia

Jako ostatni z tych projetków jest :
"28.) Budowa zewnętrznych siłowni sportowych w fosie przy Teatrze "Baj Pomorski"
Budowa siłowni sportowych w fosie przy Teatrze "Baj Pomorski" (Staw Komtura) z przygotowaniem terenu i montażem urządzeń. Przykładowe urządzenia sportowe: pylon, drabinka z drążkiem, podciąg nóg, prasa nożna, ławka, biegacz wolnostojący, orbiterek wolnostojący.  30 000 zl"

Jest to przykład, że takie bądź podobne projetky (plac do kalisteniki :P ) mogą być realizowane, jeśli zagłosuje odpowiednia ilość osób.


  • 0

#14
mindfuck_da_one

mindfuck_da_one

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 90 postów
  • LokalizacjaToruń

Widziałem to. Z tym jest o tyle że głosowanie zostało już zamknięte, ale UM musi mieć jakieś dodatkowe np. luźne 15k PLN na tego typu pierdoły jak placyk rodem z PRL-u dla dorosłych dzieci które chcą bawić się w małpy. Więc mimo to na pewno inicjatywa nadal jest otwarta.

 

edit://

 

Założyłem jako takiego bloga żeby ludzie szukając po internecie ekipy z Torunia tutaj trafili żebyśmy mogli się zgadać razem i zobaczyć ilu nas jest.

 

http://swtorun.blogspot.com/

 

Wiem że to istotne bo sam tak szukałem a dzięki temu prostemu krokowi już można ułatwić sobie organizację i zbieranie ludzi.


  • 0

"[...] Bo w ogniu próbuje się złoto, a ludzi miłych Bogu - w piecu poniżenia"

 

 


#15
Jaranpi

Jaranpi

    Member

  • Użytkownik
  • 22 postów
  • LokalizacjaToruń

Dokładnie głosować można do wtorku, ale to nie ważne, ponieważ taki plac by sie nam nie przydał :P Chodziło mi o samą kwestię, że na takiego typu inwestycję też pieniądze są przeznaczane ;)


  • 0

#16
mindfuck_da_one

mindfuck_da_one

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 90 postów
  • LokalizacjaToruń

W takim razie moje pytanie brzmi - kto jest z Torunia, jest na miejscu, chce coś zrobić dla siebie i innych i ma ochotę się spotkać na piwo we wspólnie określony dzień? Rączka w górę.


  • 0

"[...] Bo w ogniu próbuje się złoto, a ludzi miłych Bogu - w piecu poniżenia"

 

 


#17
skilef

skilef

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 2 postów

Kiedy i gdzie?


  • 0

#18
kalwar

kalwar

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 27 postów
  • LokalizacjaCiechocinek

Sorka troszke wolny zapłon mam :P
Jeśli chodzi o spotkanie to bardzo dobry pomysł, od 4 maja jestem już w pl. W moim przypadku może być nawet ta niedziela :) W sumię o podpisy nie trzeba się martwić bo mam sporo znajomych w toruniu, ciechocinku w wielku ~20 lat, więc są pełnoprawnymi obywatelami i ich głos się liczy;)


  • 0

#19
mindfuck_da_one

mindfuck_da_one

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 90 postów
  • LokalizacjaToruń

Niedziela, godzina 15 pod kopcem pasuje? Wtedy byśmy się umówili gdzie się przejdziemy i pogadamy.


  • 0

"[...] Bo w ogniu próbuje się złoto, a ludzi miłych Bogu - w piecu poniżenia"

 

 


#20
kalwar

kalwar

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 27 postów
  • LokalizacjaCiechocinek

Mi tam pasuje ;)
Teraz trzeba poczekac, aż ktoś jeszcze się wypowie w temacie. Kopca masz na myśli kopernika? :P


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych