Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Toruń - SW


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
78 odpowiedzi w tym temacie

#41
no3l

no3l

    Member

  • Użytkownik
  • 10 postów
  • LokalizacjaToruń

Panowie, nie wiem jak u was ale u mnie dość mocno się rozpadało... jest jakiś plan zapasowy w razie takiej pogody? ;)


  • 0

#42
Dark Knight

Dark Knight

    Brak

  • Użytkownik
  • 7 postów
  • LokalizacjaToruń

Kaptur na głowę i jazda ; )


  • 0

#43
Bart

Bart

    Member

  • Użytkownik
  • 10 postów

już bije słońce:)


  • 0

#44
Dark Knight

Dark Knight

    Brak

  • Użytkownik
  • 7 postów
  • LokalizacjaToruń

I jak, ogarneliscie to fb ?


  • 1

#45
no3l

no3l

    Member

  • Użytkownik
  • 10 postów
  • LokalizacjaToruń

Jeszcze nie, Mateusz coś mówił, że to zrobi i da znać, podeślemy Ci linka jak tylko będziemy go mieli.


  • 0

#46
mindfuck_da_one

mindfuck_da_one

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 90 postów
  • LokalizacjaToruń

Nie ogarnę tego fb bo trzeba mieć znajomych przy zakładaniu grupy a ja ich nie mam( :D) więc niech ktoś inny założy kto ma znajomych których dzisiaj dodał z treningu i ich zaprosi. Wtedy to ja się dołączę. Pozdrawiam.


  • 0

"[...] Bo w ogniu próbuje się złoto, a ludzi miłych Bogu - w piecu poniżenia"

 

 


#47
kalwar

kalwar

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 27 postów
  • LokalizacjaCiechocinek
Nom dobra wroce na chate to moge zalozyc takie cus tylko troszke odespie :P
A mi kolano znow odmowilo posluszenstwa wiec jakies.4-6 dni z glowy ;p

Wysyłane z mojego Nexus 4 za pomocą Tapatalk 2
  • 0

#48
Kornel

Kornel

    Brak

  • Użytkownik
  • 4 postów

Witam, jestem z Torunia i też chciałbym zacząć zabawę ze SW dla ogólnej poprawy sylwetki i zdrowia. Tylko własnie samemu to trochę nudno. Znam jedno fajnie miejsce w Toruniu gdzie jest masa drążków itd.. kojarzycie może poligon ? i tam jest taki niezadbany stadion, zniszczone trybuny i własnie za tymi trybunami znajduje się to miejsce :) o ile się nie mylę można tam bodajże dojechać autobusem 36.


  • 0

#49
no3l

no3l

    Member

  • Użytkownik
  • 10 postów
  • LokalizacjaToruń

Masz jakieś zdjęcia tego miejsca? W sumie są miejsca bliżej centrum no ale raz na jakiś czas można by tam zajrzeć o ile jest tam coś bardziej godnego zainteresowania :)


  • 0

#50
Kornel

Kornel

    Brak

  • Użytkownik
  • 4 postów

Szukałem jakiś fotek, ale nic nie znalazłem 


  • 0

#51
Jaranpi

Jaranpi

    Member

  • Użytkownik
  • 22 postów
  • LokalizacjaToruń

Kornel myślę, że chyba nie da się nie kojarzyć jednego z najstarszych poligonów na świecie, szczególnie mieszkając w Polsce :) Jednak to już jak dla mnie spory kawałek drogi z przesiadką i zanim ja bym tam dotarł to jednym słowem za daleko. Kiedyś możnaby się wybrać nie mówię takiemu pomysłowi nie, ale na bardziej regularne treningi lepiej dla wszystkich żeby było gdzieś znacznie bliżej centrum.
no3l, znasz w takim razie jeszcze jakieś miejsca bliżej centrum poza tym co wczoraj byliśmy? bo nie to żebym narzekał ale zawsze lepiej wybrać miejsce w spokojnej okolicy ;)


  • 0

#52
jujos

jujos

    Brak

  • Użytkownik
  • 3 postów

Witam panowie, do kiliku miesięcy mieszkam w toruniu i tez od kliktu miesięcy macham sobie na powietrzu. W związku z tym, że mieszkam na podgórzu ćwicze w parku tysiąclecia( za dworcem pkp lub jak kto woli w parku przy basenie na hallera) szału nie ma ze sprzętem bo jest to plac zabaw:) ale są poręcze gdzie można robić dipy do podciągania tez sie coś znajdzie, dużo można nawymyślać!w pobliżu powstała siłownia zewnętrzna ale sami wiecie jak to wygląda( fajnie, że coś takiego jest ale potrzeba jest dla nas inna) w tygodniu cwiczę 2 razy albo rano ok 8 przed pracą albo ok 17 zależy od zmiany, w sobote lub w niedzielę różnie od chęci:)dzisiaj raczej nie dam rady ale jutro sie wybieram pocwiczyć. Będe śledził co piszecie to może uda się spotkać w większej ekipie a raczej ją stworzyć w toruniu.pozdrawiam


  • 0

#53
Bart

Bart

    Member

  • Użytkownik
  • 10 postów

Mimo wszystko miejce za LO V jest póki co najlepsze i jest tam właściwie wszystko czego na tym etapie potrzebujemy. Ciekawi mnie ta miejscówka na poligonie też, ale właśnie jako jednorazowy albo raz na jakiś czas wypad:)


  • 1

#54
Kornel

Kornel

    Brak

  • Użytkownik
  • 4 postów

kiedy będzie jakiś wspólny trening ? wypadałoby założyć grupę na fb, tam ustaliłoby się wszystko co i jak :) nie ma tu co spamować  ;)


  • 0

#55
mindfuck_da_one

mindfuck_da_one

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 90 postów
  • LokalizacjaToruń

V LO w dodatku jeszcze w pelni nie odkryte. Korzystalismy z drążków, poręczy do dipów, a: ławki, stopnie, drzewa(pomocne w staniu na rękach i tym podobnych) i chyba coś jeszcze tam było. To jest moim zdaniem full komplet, tylko przy większej ilości osób drążków mało, ale da się to pogodzić. Także moje stanowisko jest takie iż 5LO to obecnie najlepsza miejscówka.

 

Kalwar chyba grupę na fb zakłada. Na pewno da znać jeśli to zrobi.


  • 1

"[...] Bo w ogniu próbuje się złoto, a ludzi miłych Bogu - w piecu poniżenia"

 

 


#56
kalwar

kalwar

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 27 postów
  • LokalizacjaCiechocinek

Już się za to biore :)
Jakiś pomysł na nazwe grupy?, żeby wszystkim się od razu kojarzyła po prostu
Czy grupe zrobić otwarta czy zamknięta?
A i na PW napiszcie mi swoje nazwiska to od razu dodam i przy okazji muszę dodać do znajomych bo inaczej nie idzie stworzyć...


  • 0

#57
Jaranpi

Jaranpi

    Member

  • Użytkownik
  • 22 postów
  • LokalizacjaToruń

Myślę, że normalna nazwa Street Workout Toruń wystarczy, gdyż powinna jasno mówić czym się zajmujemy.

Grupa zamknięta.

Nie mówię, że koło V LO jest źle, tylko pytam na ile spokojnie i czy są Wam znane jeszcze inne miejsca, które możnaby sprawdzić, przetestować ;)


  • 0

#58
Kornel

Kornel

    Brak

  • Użytkownik
  • 4 postów

no koledzy wysyłać swoje dane na pw grupa już jest :P 


  • 0

#59
no3l

no3l

    Member

  • Użytkownik
  • 10 postów
  • LokalizacjaToruń

Generalnie jutro wieczorem planuję zajrzeć na miejscówkę koło V LO, godzina 18, komu pasuje niech wpada.

 

Jaranpi rozejrzę się jeszcze za miejscówkami i dam znać.


  • 1

#60
Jaranpi

Jaranpi

    Member

  • Użytkownik
  • 22 postów
  • LokalizacjaToruń

Jutro chętnie też bym się przyłączył, jednak myślałem o wcześniejszej godzinie jak 16?
Jak innym pasuje, kto by był?


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych