Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Toruń - SW


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
78 odpowiedzi w tym temacie

#21
mindfuck_da_one

mindfuck_da_one

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 90 postów
  • LokalizacjaToruń

Kopca masz na myśli kopernika? :P

Tak :)

 

edit:// spotkanie przełożone na 16, reszta bez zmian, kto nie doczytał PW ale jednak tu zajrzał i ma czas - zapraszamy!


  • 0

"[...] Bo w ogniu próbuje się złoto, a ludzi miłych Bogu - w piecu poniżenia"

 

 


#22
mindfuck_da_one

mindfuck_da_one

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 90 postów
  • LokalizacjaToruń

Inicjatywa budowy parku Street Workout w Toruniu! Bądź na bieżąco! http://swtorun.blogs...orkoutPark.html


  • 0

"[...] Bo w ogniu próbuje się złoto, a ludzi miłych Bogu - w piecu poniżenia"

 

 


#23
Dark Knight

Dark Knight

    Brak

  • Użytkownik
  • 7 postów
  • LokalizacjaToruń

Witam jeśli chodzi o miejsce gdzie można ćwiczyć SW to idealne jest za 5 liceum, są 3 drążki do podciagania sie na roznych wysokosciach, do tego porecze do dipów a ponadto lawki umozliwiajace robic pompki w roznych wariacjach. Dopiero teraz wszedlem na to forum, robicie juz wspolne treningi czy jak ?


  • 0

#24
mindfuck_da_one

mindfuck_da_one

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 90 postów
  • LokalizacjaToruń

Siema Dark, żadnej konkretnej ekipy raczej tu nie ma i spontaniczny trening by się przydał, więc jeśli masz jakieś propozycje - śmiało rzucaj.


  • 0

"[...] Bo w ogniu próbuje się złoto, a ludzi miłych Bogu - w piecu poniżenia"

 

 


#25
Dark Knight

Dark Knight

    Brak

  • Użytkownik
  • 7 postów
  • LokalizacjaToruń

Mozna w pt zrobic trening okolo godziny 18 jesli komus oczywiscie ta data i godzina pasuje ; ) Ja dopiero zaczynam przygode ze Street Workout, przerzuciłem sie z silownii wiec przyda mi sie wspolny trening z bardziej doswiadczonymi ; ) Mam nadzieje ze ten temat nie wygasl i ze paru chetnych sie znajdzie :) Pozdrawiam i czekam na propozycje, moja to pt godzina 18 za 5 liceum


  • 0

#26
Dark Knight

Dark Knight

    Brak

  • Użytkownik
  • 7 postów
  • LokalizacjaToruń

Trzeba sie zorganizowac i stworzyc taka grupe, wspolne treningi napewno przyniosa wiecej korzysci dla nas wszystkich wiec zmobilizujcie sie aby stworzyc pierwsza ekipe Street Workout w Toruniu ! : )


  • 0

#27
kalwar

kalwar

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 27 postów
  • LokalizacjaCiechocinek

Moim zdanie ekipa sama będzie się powiększać gdy inni zobaczą, że my np ćwiczymy. Jeśli chodzi o piątek to wpadne, ale tylko zobaczyć jak to wygląda, bo juwenalii nie odpuszcze :P
@Dark zabywe z drążkiem też bd dopiero rozpoczynał, jedynie pompki itd.:P


  • 0

#28
Dark Knight

Dark Knight

    Brak

  • Użytkownik
  • 7 postów
  • LokalizacjaToruń

Widze temat troche zamarl skoro 2 osoby tylko odpisaly, szkoda ze wczesniej nie napisalem tego postu


  • 0

#29
kalwar

kalwar

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 27 postów
  • LokalizacjaCiechocinek
Sadze ze z czasem pewnie temat ozyje ;)

Wysyłane z mojego Nexus 4 za pomocą Tapatalk 2
  • 0

#30
Jaranpi

Jaranpi

    Member

  • Użytkownik
  • 22 postów
  • LokalizacjaToruń

W piątek godzina 18, postaram się być, mogę się trochę spóźnić jak coś , jako że dla mnie to druga strona miasta i zanim z pracy do domu i z powrotem pojadę,to trochę czasu mi zajmie:)



Sorki, że nie pojawiłem się w niedziele, ale cały tydzień majowy pracowałem(1-3 maja też) i skorzystałem z wolnego weekendu żeby sobie odpocząć poza miastem.

Możecie zdradzić jakie miejsce wybraliście na inwestycję ? 

 

Sam temat ,jak już powiedzieliście ożyje, poszerzy się z czasem ;)


  • 0

#31
mindfuck_da_one

mindfuck_da_one

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 90 postów
  • LokalizacjaToruń

Dark Knight, m4thew, jaranpi i może kalwar - godzina 18 - jesteśmy umówieni! Info o inwestycji udzielę na treningu/spotkaniu dla szerszego rozjaśnienia sprawy.


  • 0

"[...] Bo w ogniu próbuje się złoto, a ludzi miłych Bogu - w piecu poniżenia"

 

 


#32
Bart

Bart

    Member

  • Użytkownik
  • 10 postów

Cześć Wszystkim, wpasowałem się widzę w termin, cały dzień czekałem na linka aktywacyjnego na forum i dziwię się, że dopiero teraz je znalazłem, pytanie czy można się przyłączyć w piątek? Postanowiłem przerzucić się w całości z treningu crossfitowego na kalistenike i jestem dosyć świeży w temacie.

Wiem, że późno już, ale w razie czego jutro wybieram się tam też przed południem, jak ktoś chętny pomęczyć muscle upy to w większej ekipie zawsze raźniej:)


  • 0

#33
mindfuck_da_one

mindfuck_da_one

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 90 postów
  • LokalizacjaToruń

Wpadaj Bart! Im więcej tym lepiej.


  • 0

"[...] Bo w ogniu próbuje się złoto, a ludzi miłych Bogu - w piecu poniżenia"

 

 


#34
skilef

skilef

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 2 postów

To ja tez sie postaram wpaśc.


  • 0

#35
mindfuck_da_one

mindfuck_da_one

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 90 postów
  • LokalizacjaToruń

Mam jeszcze takie pytanie. Czy ma ktoś dobry aparat w telefonie lub wziąłby jakiś aparat żeby cyknąć 2-3 fotki i pokazać się tu i na blogu dla "spopularyzowania" tego sportu u nas w Toruniu?


  • 0

"[...] Bo w ogniu próbuje się złoto, a ludzi miłych Bogu - w piecu poniżenia"

 

 


#36
Bart

Bart

    Member

  • Użytkownik
  • 10 postów

Jak się wstrzymacie, to po weekendzie mogę od mojej dziewczyny lustrzaka wziąć:)


  • 0

#37
Bart

Bart

    Member

  • Użytkownik
  • 10 postów

Mała zajawka z tego miejsca dla tych co nie byli,  może to nie jungle gym rodem z barstarzz, ale naprawdę dobrze tam jest:D do jutra!

tumblr_mmj8lv4fhn1r63zqno1_500.jpg


  • 0

#38
Dark Knight

Dark Knight

    Brak

  • Użytkownik
  • 7 postów
  • LokalizacjaToruń

Widze mobilizacja pełną pizdą ; ) Do zobaczenia jutro!!


  • 0

#39
no3l

no3l

    Member

  • Użytkownik
  • 10 postów
  • LokalizacjaToruń

Czołem ekipa :) Poznałem to forum przez Bart'a, też jestem z Torunia i z chęcią bym się przyłączył do waszych treningów, na tyle na ile pozwoli mi czas ;)


  • 0

#40
kalwar

kalwar

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 27 postów
  • LokalizacjaCiechocinek

Siema chopy :P
Jak coś dziś też się piszę, co prawda nie na ćwiczenia bo gonitwy juwenaliowej nie odpuszcze, ale nie ma problemu wezme cyfrówke i cykne kilka fotek, ewentualnie sam sie z 3-4 razy podciągne. Więc widzimy się około 18, zapraszamy jak najbardziej, w kupie siła :P


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych