Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Trening BarMana [Skazany: Odosobnienie]


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
223 odpowiedzi w tym temacie

#221
kano

kano

    KB-MASTER !

  • Zasłużony
  • 1 325 postów

Też mam z takiej rury 10cm do tego karimata podwójna i owinięte to srebrną taśmą. Działa. Następny zrobię chyba z pojedynczą karimatą, żeby był twardszy.

Jak się wkręcę, to sobie kupię "prawdziwego". 110zł za roller reeboka - taki gładki. Są oczywiście jeszcze droższe, profilowane.. ech..

 

O, taki!


  • 0

Ja bym tu widział jeszcze tureckie wstawanie poparte ostrym wymachem !!! :D


#222
Bar-Man

Bar-Man

    Bodyweight, Bags, Bells & Barbells

  • Bywalec
  • 826 postów
  • LokalizacjaToruń

Dawno nie pisałem co i jak ćwiczę. Gwoli uzupełnienia:

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek, Piątek - kettle wg. Programu Minimum z ETK (czyli Swingi i TGU + praktyka Snatch i Clean) zacząłem od najmniejszego posiadanego kettla 1,5 miesiąca temu (16kg), teraz jestem od 2 tygodni na 20kg i mam zamiar pociągnąć ten program przynajmniej do 32kg (czyli 24, 28,32 - jeszcze 3,5 miesiąca).

W dni wolne (środa i sobota) robię sobie w obwodzie drabiny 3 podstawowych ćwiczeń: pompki z dźwignią, podciąganie w L-sicie i przysiad na jednej nodze. Teraz robię 4 drabiny 1-3 każdego i mam zamiar dojechać do 5x1-5. Do tego wznosy nóg na drążku 3-4 serie po 5-6 powtórzeń.

 

Po zmianie treningów (bez zmiany diety) wzrosła mi waga o 3-4 kg w ciągu 1,5 miesiąca.


  • 0

Najgorszą rzeczą którą mógłbyś spotkać na drodze samodoskonalenia to uczucie spełnienia.

http://kalistenikapo...y-odosobnienie/


#223
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL
Oj dawno juz nie pisałeś i dziennik zdech smiercia wlasna.

Wysłane z mojego SM-T113 przy użyciu Tapatalka
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#224
kano

kano

    KB-MASTER !

  • Zasłużony
  • 1 325 postów

To już prawie 4 lata!


  • 0

Ja bym tu widział jeszcze tureckie wstawanie poparte ostrym wymachem !!! :D





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych