Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Wątpliwości początkującego


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

#21
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Dieta panowie to 70 procent kaloryferka, 30 to tylko siłownia itp. Ja tam jakoś nie rosnę, ani nie chudnę, ale fakt - łapka bardziej wyrzeźbiona. Gdy będę pracował, wezmę się za dietę i będę ćwiczył. Pokażę, że można coś osiągnąć. Na dzień dzisiejszy moim celem są wagi gimnastyczne itp. ;)
  • 0

#22
acidofil

acidofil

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 11 postów
Napisałbym coś o swoich osiągnięciach ale za mną dopiero jeden trening xD Paul nakazuje po tym 3 dni przerwy/trening/2dni przerwy itd. Zobaczymy czy skuteczne. Acz przyznać muszę, że takie ćwiczonka to chciałbym 4x w tygodniu. Nie wyrywam się jednak póki co za bardzo do przodu, trochę wbrew sobie. Pochwalę się co poczyniłem może za jakieś 2 miesiące bo wcześniej nie ma sensu raczej ;)
"pokaże, że można coś osiągnąć." To mi się podoba ;P
  • 0

#23
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Mnie Twoja postawa również się podoba. Na pewno będzie progres w Twoich ćwiczeniach. Heh, kalistenika uzależnia, ale nie za szybko ćwicz. Wiadomo - wpadniesz w nałóg codziennych ćwiczeń kiedyś i nie będziesz mógł funkcjonować. To jak tlen. ;) Jak najbardziej. Pochwal się. Może zrób filmik jak dzisiaj stoisz z ćwiczeniami, a porównywający za dwa miesiące i wstaw. Będzie motywacja do dalszych postępów.
  • 0

#24
acidofil

acidofil

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 11 postów
Nie pisz mi nic o tlenie bo przypomina mi się, że zmagam się z tytoniowym nałogiem :D Filmików kręcić nie zamierzam, ale tabele zrobiłem, jeszcze sobie zmierzę obwody różnorakie i notujemy ;) I tak się zacznie życie od treningu do treningu :P
  • 0

#25
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Liber śpiewał: Tak to się kręci, pobudka marsz do rowów. A my zamiast rowów - treningi. A co jest złego w filmach? :)
  • 0

#26
acidofil

acidofil

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 11 postów
Nic złego nie ma. Chodzi po prostu o to, że nie odnajduje się w kadrze - że tak to ujmę ;P
  • 0

#27
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
W jakiej? Jesteś starszy i dlatego? :D Nie tam błąd. Każdy kiedyś zaczynał.
  • 0

#28
acidofil

acidofil

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 11 postów
w sensie w kadrze kamery :P
  • 0

#29
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Aaaa xD Ale gafa :D Albo się nie chcesz chwalić, że jesteś taki duży. :D Ale Twoja sprawa. Chcę widzieć postepy za dwa miesiące. I to nie jest prośba. ;) Porównamy jak Ci poszło. ;)
  • 0

#30
acidofil

acidofil

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 11 postów
No, racja. Chodzi o to że się w kadrze nie mieszczę bo za wielkie plecy :P Oczywiście żartuje sobie. Postępy będą. Soon....
  • 0

#31
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Być może, być może. Może poprowadzisz u nas dziennik? ;)
  • 0

#32
acidofil

acidofil

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 11 postów
Wszystko w swoim czasie. Nie będę teraz tam umieszczał jednej tabeli czy dwóch. Niech nazbiera się troszkę ;) Jak mówiłem wcześniej, minimum po dwóch miesiącach. Jeszcze nie mam tak imponującego stażu jak Ty :P
  • 0

#33
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Heh, nie jest to staż imponujący, ale dziennik postępów od początku prowadziłem. ;) Jak chcesz. ;) Inni ćwiczą 4, 5 lat :D
  • 0

#34
Sciv

Sciv

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 13 postów
Jakis czas temu miałem podobny problem spowodowany złym wykonywaniem ćwiczeń na mięśnie brzucha. Pewnego dnia obudziłem się z okropnym bólem pleców w odcinku lędźwiowym, nie mogłem siedzieć, schylać tym bardziej. Lekarz zdiagnozował to jako przeciążenie kręgosłupa przez co miałem 3 tygodniowa rehabilitacje. Bardzo mi ona pomogła, ale nawet teraz, po kilku miesiącach, nie mogę za bardzo obciążać tego fragmentu pleców, gdyż zaczynam odczuwać w nim pewien dyskomfort (a nie chce, żeby uraz się odnowił). Jeszcze raz powtórzę rade innych użytkowników: koniecznie idź[/align] z tym do lekarza.
  • 0

#35
Bar-Man

Bar-Man

    Bodyweight, Bags, Bells & Barbells

  • Bywalec
  • 826 postów
  • LokalizacjaToruń
Ćwicz spokojnie. Wszystko przyjdzie. Obwody będą rosnąć tam gdzie trzeba i zmniejszać się tam gdzie mają się zmniejszać. Przeczytaj CC bardzo uważnie. Tam jest kilka błędów ale ogólnie autor wyjaśnia wszystko jak krowie na rowie i nie ma możliwości by ćwiczyć źle jeśli tylko trzymasz się wytycznych. Twoje "wątłe" ciało Ci podziękuje już za kilka tygodni i odpłaci się kiedy spojrzysz w lustro. Po roku będziesz bardzo zadowolony nie tylko ze zmian w wyglądzie ale i z siły, którą wypracowałeś, tonusu mięśni, większej chęci do życia. Pamiętaj tylko o rozsądnym odżywianiu. Powodzenia.
  • 0

Najgorszą rzeczą którą mógłbyś spotkać na drodze samodoskonalenia to uczucie spełnienia.

http://kalistenikapo...y-odosobnienie/





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych