Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Paul Wade - Skazany na Trening(Convict conditioning)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
239 odpowiedzi w tym temacie

#21
BeF1990

BeF1990

    Outsider

  • Zasłużony
  • 433 postów
  • LokalizacjaSosnowiec
Paul Wade w swojej książce daję nam gotowy plan treningowy. Dzięki jego wiedzy, którą przekazał nam właśnie w formie książki możemy osiągnąć nieprawdopodobną siłę, a trening może stać się dla nas nie tylko "treningiem" a prawdziwym stylem życia.
Jako traceur (osoba uprawiająca Parkour), który od 7 lat ciągle dąży do doskonałości, nieograniczenia w kontroli swojego ciała oraz nieustannie trenuję, książka ta okazała się dla mnie prawdziwą skarbnicą wiedzy... Moją biblią.
Osobiście traktuję "zaprawę więzienną" jako drogę mojego dalszego rozwoju. Wszystko co zostało zawarte w Skazanym na trening uważam za cholernie prawdziwą prawdę - jedyny słuszny wybór w treningu fizycznym. Tylko ja, moje ciało i mój trening.
Wierzę, że ta książka może odmienić życie wielu osób chcących się rozwijać. Inwestycja w Skazanego na trening to inwestycja w siebie samego. Nie wiem jak Wy, ale ja na sobie nie lubię oszczędzać. Tak więc te 40zł to naprawdę nie wiele jak na wiedzę, która się tam znajduję. Wydaję mi się, że warto to przemyśleć...

  • 0

#22
kano

kano

    KB-MASTER !

  • Zasłużony
  • 1 325 postów
http://aros.pl/ksiaz...zany-na-trening

Nie wiem na co wydajecie kasę, ale jeśli trening jest istotną częścią waszego życia (i nie mówię tu o zawodowstwie!!) to warto książkę kupić - również z myślą o tym, że dajecie wydawnictwu do zrozumienia, że czegoś takiego oczekujecie..

Nie będzie tak, że ktoś wyda książkę i wszyscy ją będą mieć za free, potem wyda kolejną... i kolejną...
w końcu się zastanowi i się skończy..
  • 0

#23
KABUM

KABUM

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 373 postów
kano skorzystałem z twojego linku - w lepszej cenie nie znalazłem nigdzie tej książki poza tym polecam zakupy przez tą stronę! Zamówiłem wczoraj a dzisiaj książka już do mnie dotarła :)

Teraz czeka mnie lektura i treningi :)

  • 0

www.sportymiejskie.pl - Aktualności sportowe, wydarzenia sportowe, relacje z niszowych sportów.

 

 


#24
kano

kano

    KB-MASTER !

  • Zasłużony
  • 1 325 postów
Powinni mi odpalić trochę $ - z Wydawnictwa i z księgarni :)
  • 0

#25
KABUM

KABUM

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 373 postów
To elegancko że jeszcze masz z tego dodatkowe profity - dobrze że tam kupiłem heh :)
  • 0

www.sportymiejskie.pl - Aktualności sportowe, wydarzenia sportowe, relacje z niszowych sportów.

 

 


#26
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
BeF 1990 czy możesz napisać coś więcej o Twoim treningu parkour?
  • 0

#27
BeF1990

BeF1990

    Outsider

  • Zasłużony
  • 433 postów
  • LokalizacjaSosnowiec
zahir11 mogę, ale niekoniecznie w tym temacie (bez sensu robić off-top).
Jeśli jesteś zainteresowany to zapraszam na www.parkour.sosnowiec.pl.
  • 0

#28
kano

kano

    KB-MASTER !

  • Zasłużony
  • 1 325 postów
@KABUM

Powinni mi odpalić trochę $


Guzik z tego mam...
Ale Wydawnictwo widzi, że coś się sprzedaje, więc chętniej wydadzą drugą część Skazanego (niby już tłumaczą - gdzieś tu ktoś napisał).
  • 0

#29
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
BeF 1990 Dzięki za linka, na pewno zajrzę :)
  • 0

#30
aquaknight

aquaknight

    aqua

  • Użytkownik
  • 366 postów
Mam takie samo zdanie jak Bef. Wierzę w trening Paula Wade'a, wierzę w niego, i wiem, że jak osiągnę wielką 6 to będę dalece silniejszy niż choćby i Pudzian :) Dla mnie ta książka jest bezcenna, chociaż jeśli dostałbym realną propozycję sprzedaży jej za 1.000.000 to pewnie bym pomyślał "aa, w sumie to milionik bedzie a usobie drugą taką za 30zl." Ale jeśli by nie było drugiej to...? Może gadam tak, bo nei dostałem takiej propozycji i to tylko słowa na wiatr, ale jednak staram się wierzyć w to, a nie chcieć wierzyć, że uda mi się :) Że uda mi się wytrwać i być mistrzem, jak powiedział John du Cane. A że mam 15 lat dopiero, to tym lepiej, bo wcześniej zacząłem :)

  • 0

#31
Krakers

Krakers

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 77 postów
Bravo Bef, ja kilka miesięcy temu za skazanego z przesyłką zapłaciłem +/- 6 dyszek. Bravo;- )
  • 0

sam sie z nim nie zgadzam ale jest tam rowniez opisana prawda


#32
aquaknight

aquaknight

    aqua

  • Użytkownik
  • 366 postów
Słuchajcie panowie, bo coś mi spokoju nie daje. Gdzies w necie slyszalem o 2 czesci skazanego ( znaczy kontynuacja ksiazki ). To prawda? Jest taka? Wie ktoś?
  • 0

#33
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Jest, ale nie wyszła po polsku.
  • 0

#34
aquaknight

aquaknight

    aqua

  • Użytkownik
  • 366 postów
Aha. To mimo wszystko dobrze wiedzieć :)
Jak wyjdzie po polsku to cisne do empiku i biorę bezzwłocznie :D
  • 0

#35
Rob PMC

Rob PMC

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 135 postów
Kupiłem książkę zaczynam czytać
  • 0

#36
turok

turok

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 95 postów
Czytałem w empiku:D dobra książka-z ćwiczeń z wielkiej szóstki można ułożyć kompletne ciekawe treningi.
  • 0
------------------------------------------------------------------------
"Biegłem. Biegłem aż moje mięśnie zaczęły palić, a w moich żyłach począł płynąć kwas. A potem pobiegłem jeszcze trochę."

#37
aquaknight

aquaknight

    aqua

  • Użytkownik
  • 366 postów
Panowie, taka dobra wiadomość - napisałem do tych z "Aha" z ciekawości, i odpisali, że pracują nad CC2 i że książka pojawi się pod koniec roku jakoś :)
Tak więc jeszcze troche i do empiku :D
  • 0

#38
kano

kano

    KB-MASTER !

  • Zasłużony
  • 1 325 postów
Na koniec roku..

Czyli na wiosnę.
Mi nie odpowiadali na maile.. :/
Zapytaj jeszcze, co wydadzą w najbliższym czasie :)
  • 0

#39
aquaknight

aquaknight

    aqua

  • Użytkownik
  • 366 postów
Spytałem. Czekamy na odpowiedź :)
Ja tam mam nadzieję, że to wyjdzie szybko, bo się nie mogę doczekać :D

EDIT:
Heh, odpisali już dziś ale pytali o jaką tematykę mi chodzi - zapomniałem tego uwzględnić, pytając :D
 
Odpowiedź jest taka:
Mamy w planach Easy Strength i Power to the People Tsatsouline'a, a także Skazanego na trening 2 oraz książkę polskiego trenera/dietetyka o odżywianiu w sporcie. Ale to wszystko będzie jesień/zima.

:D

  • 0

#40
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 598 postów
  • LokalizacjaWawa
Książkę warto mieć - to oczywista oczywistość. Ja często czytam kolejny raz opis ćwiczenia, które wykonuję już od jakiegoś czasu. Zdarzyło mi się po prostu wykonywać ćwiczenie błędnie i po ponownym przeczytaniu wróciłem do początku. Czasem mały szczegół powoduje, że trudność wzrasta znacząco.

Zdaje się, że oprócz książki jest jeszcze DVD...
  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych