Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Kilo smalcu na śniadanie.

tłuszcz fat LCHF High

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#21
Gromowładny

Gromowładny

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 168 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Bardzo mądre zdanie. A co do tłuszczu, to owszem jest nam on potrzebny bo daje energię ale i dzięki niemu pracuja nasze narządy. Jednak nie potrzebujemy go zbyt wiele a nadmiar jest wręcz przez organizm odrzucany przez biegunkę i tak jak wspomniał ktoś powyżej mdłości i takie tam. Już pomijam płytkę miażdżycową i tym podobne. Ja bym nie szedł w tę stronę


  • 0

#22
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL
Bardzo mądre zdanie. A co do tłuszczu, to owszem jest nam on potrzebny bo daje energię ale i dzięki niemu pracuja nasze narządy. Jednak nie potrzebujemy go zbyt wiele a nadmiar jest wręcz przez organizm odrzucany przez biegunkę i tak jak wspomniał ktoś powyżej mdłości i takie tam. Już pomijam płytkę miażdżycową i tym podobne. Ja bym nie szedł w tę stronę


Wytlumacz mi jaka jest zaleznosc miedzy plytka miazdzycowa a tluszczami nasyconymi.

Wysłane z mojego SM-G360F przy użyciu Tapatalka
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#23
Merfi84

Merfi84

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 733 postów
  • LokalizacjaGdańsk

nadmiar jest wręcz przez organizm odrzucany przez biegunkę i tak jak wspomniał ktoś powyżej mdłości i takie tam.

Czyli jeśli nie jesz na siłę i pomimo uczucia sytości to chyba nie możesz zjeść za dużo? Dość logiczne co? Żeby dostać sraczki to trzeba się naprawdę postarać i zjeść sporo za dużo :) 


  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: tłuszcz, fat, LCHF, High

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych