Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Modyfikacja planu treningowego FBW "wielkiej szóstki"

modyfikacja plan treningowy fbw

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1
afgmakow

afgmakow

    Brak

  • Użytkownik
  • 2 postów

Witam !!

Dotychczas (tj około 4-5 miesięcy) ćwiczyłem w taki sposób że wykonywałem po 4 serie ćwiczeń z wielkiej szóstki , z tym że np 4 serie podciągania , po tych  4 seriach załóżmy 4 serie na nogi ( kolejność według widzi mi się ) itd . Jednak zauważyłem że im wyższe poziomy tym trening jest bardziej męczący i mam takie pytanie : Czy jeśli będę ćwiczył tak że po 1 serii na każdą grupę i dopiero po 2 serii na każdą i po 3 itd ( czyli np seria podciąganie seria pompki seria nogi itd i potem od nowa żeby po 4 serie na każdą partię przećwiczyć) to czy taki trening da mi gorsze rezultaty siłowe ? Na pewno będzie lżejszy i bd mógł robić mniejsze przerwy miedzy seriami , ale czy szybkość wzrostu siły spadnie ? Bo na tym mi najbardziej zależy 

Pozdro !! :)


  • 0

#2
iamtheweakone

iamtheweakone

    Fanatyk

  • Bywalec
  • 1 017 postów
  • LokalizacjaSieradz

Jest to moim zdaniem bez różnicy, bo ćwicząc w sposób ABAB, czy AABB i tak efektem końcowym będzie X powtórzeń danych ćwiczeń w danej jednostce czasowej. To czy wybierzesz pierwszy czy drugi sposób zależy tylko od twoich preferencji. :)


  • 0

#3
afgmakow

afgmakow

    Brak

  • Użytkownik
  • 2 postów

Dzięki wielkie !!


  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: modyfikacja, plan treningowy, fbw

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych