Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Mały chudy ale byk


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
138 odpowiedzi w tym temacie

#61
Wildboar

Wildboar

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 98 postów

Ładnie przysiady wychodzą tobie szkoda, że mi tak slabo idą, ale ja jeszcze ku*wa wyjde z tego mojego zastoju hehe

Znam ten problem ze po martwym nogi czerwone / zdarte i dlatego nie pamietam kiedy ostatnio wykonywalem martwy w krotkich spodenkach :]
Teraz zawsze jak trenuje nogi to dlugie spodnie w taki gorąc haha

też miałem z miesiąc czasu bez progresu w przysiadach praktycznie, dopiero jak podłapalem totalna motywacje w trakcie ich wykonywania to jakoś daje radę :D polecam się nakręcić w głowie porządnie, to ciężar sam sie podnosi :P
  • 0

#62
Wildboar

Wildboar

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 98 postów

O co chodzi wam z tym zdzieraniem nóg? xD ja też robie mc i nie mam takich problemów xD nawet jak ćwiczę w krótkich spodenkach. A normalnie podnoszę w ten sposób że sztanga idzie po cały czas od piszczelow do ud xD

albo masz skórę jak nosorożec, albo inna sztange :P na mojej olimpijskiej miejsce nóg wypada w miejscu tych chropowatosci za które sie normalnie trzyma np przy wyciskaniu leżąc :D jakby nie to myślę, że też nogi miałbym cale i zdrowe :D
  • 0

#63
Xiaoyum

Xiaoyum

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 010 postów
Ja mam zwykły gryf 9 albo 10 kg xD albo skórę jak nosorożec xD
W sumie u mnie we wsi mamy boisko z asfaltu xD nie raz już tak się wyjebalem za dzieciaka grając w piłkę i miałem konkretnie pozdzierane nogi xD może się wzmocniły jebane xD
Ja akurat mam nogi tam gdzie nie ma tych chropowatości na sztandze. Ale myślę że te chropowatości nic nie powinny szkodzić jak się ma dresy :P
  • 0

#64
Wildboar

Wildboar

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 98 postów
Jednak całkowita zmiana planów, zapomniałem, że idę do pracy całkowity koniec siłowni minimuk do sierpnia, powód brak czasu i brak siłowni w miescie gdzie pracuje, jednak spokojnie nie oznacza to braku treningów, 3 treningi kalisteniczne oraz dwa treningi pod siłę dynamiczna i eksplozywna wraz z rozciaganiem po treningu, plus wbieganie na górkę dość stroma kilka razy i nauka przysiadow na jednej nodze, na pewno nie będę się opierdalal, a jak mam być szczery calkiem cieszy mnie koniecznosc prawie calkowitej zmiany treningów :D czuc świeżość

Użytkownik Wildboar edytował ten post 14 czerwca 2016 - 21:37

  • 0

#65
Berkano

Berkano

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 86 postów
  • LokalizacjaLubuskie
I to się nazywa zawzięcie! Powodzenia dziku!
  • 0

#66
Wildboar

Wildboar

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 98 postów

I to się nazywa zawzięcie! Powodzenia dziku!

dzięki! Odpuszczać nie mam zamiaru, ciężko było by zrezygnować z jednej z ulubionych rozrywek jaka jest dla mnie ćwiczenie :D za dużo szczęścia i energii mi to daje, a może taka zmiana treningów wpłynie pozytywnie na rozwój mojej formy !? A jeszcze rzecz dodam musiałem nieść kilometr pod górę torbę z ubraniami itd..ktora sama miała z 20kg a do niej wrzuciłem jeszcze hantelke 15 kg pozdro dla moich łap jutro w robocie haha :D
  • 0

#67
Wildboar

Wildboar

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 98 postów
2 dzień pracy za mną, o ile wczoraj było spoko i po przyjściu do domu miałem siłę żeby porobić troche pompek scyzorykow i kilka podciągnięc, to dzisiaj miałem 8 godzin totalnego zapierdolu musiałem przenieść kilkadziesiąt worków z drewnem każdy 30/40 kg do tego dużo worków z trotami jakimś zelastwem, w każdym razie dzisiaj nie jestem w stanie poćwiczyć nic bo całe ciało miało dzisiaj kilku godzinny trening siłowy z elementami wytrzymalosciowymi :D najbardziej bolą kaptury myślę, że kilka tygodni tskiego czegoś i stracę moją szyje hahaha, od jutra praca na maszynach więc się tak nie zmęcze, co za tym idzie planuje zrobić trening, 2 ćwiczenia na każdą partie większą, jedno z użyciem hantla drugie z samą masą ciała, na koniec szybki interwał w postaci wbiegania pos górkę i będzie git :)
  • 0

#68
Wildboar

Wildboar

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 98 postów
Wczorajszy trening drążek 4x15 podchwytem 4x30 pompki na pięściach z pauza 2s w dolnej fazie ruchu, 4x30 dipsy 4x30 scyzoryki , 4x10 pompki swietne na triceps nie znam nazwy, ale tak jakby z pozycji deski wracamy do pozycji pompki i pozniej kładziemy łokcie jak do deski, na koniec 2 serie uginania na biceps,
trening z dzisiejszego poranka:
5x5 hspu 5x20 scyzoryki 3x10 wznosy hantli na barki 3x10 unoszenie hantli do brody i 2x10 rozpietki odwrocone, kilka serii pompek, i na koniec drążek nadchwyt 5x15 wieczorem jeszcze bieganie i brzuch :D
  • 0

#69
eragon3d

eragon3d

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Bywalec
  • 748 postów
Te pompki nazywaja sie pompkami tygrysimi. Wyzsze stadium tej wersji to impossible dips a najwyzszy to sklon tygrysa czyli pompka tygrysia w staniu na rekach.
  • 1

#70
Wildboar

Wildboar

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 98 postów

Te pompki nazywaja sie pompkami tygrysimi. Wyzsze stadium tej wersji to impossible dips a najwyzszy to sklon tygrysa czyli pompka tygrysia w staniu na rekach.

o kurwa zrobić taka pompke w staniu na rękach jak na razie nawet wyobrazić sobie ciężko :D
  • 0

#71
Bejek

Bejek

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 145 postów
  • LokalizacjaSzczecin

To jest łatwe, wystarczy chwila treningu ;P


  • 0

#72
HYBRYDO

HYBRYDO

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 214 postów

Bajek

tiger bent hs push up na którego potrzeba chwilę treningu to coś zupełnie innego od impossibla w staniu na rękach. 


  • 0

#73
iamtheweakone

iamtheweakone

    Fanatyk

  • Bywalec
  • 1 017 postów
  • LokalizacjaSieradz

Dokładnie, w impossible handstand push up chodzi o wolny ruch i podniesienie ciała siłą mięśni, a nie momentum tak jak w tiger bent'cie. :)


  • 0

#74
Bejek

Bejek

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 145 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Jeżeli chodzi o impossible dip to kwestia kilku miesiecy by się nauczyć to nie problem, a jeżeli chodzi o impossibla w staniu to już wyższa szkoła jazdy a tiger bent to easy w porównaniu z innymi  elementami :P 


  • 0

#75
HYBRYDO

HYBRYDO

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 214 postów

impossible dip widziany na yt to syf i faktycznie wystarczy kilka miesięcy. Jeżeli zajrzysz głębiej to znajdziesz prawidłowego impossibla gdzie barki nie przekraczają lini łokci (taki jak robi artem morozov). na to już kilka miesięcy nie wystarczy 


  • 0

#76
JamesFranek

JamesFranek

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 134 postów

O to ćwiczenie Wam chodzi?

 

https://www.youtube....2-xiCFo#t=4m30s

(4:30 jakby się nie przewinęło samo)


  • 0

#77
Wildboar

Wildboar

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 98 postów
Jest tak gorąca, że naprawdę ciężko się zabrać za trening, wczoraj trening na placu do sw głównie zabawa na drazkach i poreczach, 5x3 muscle up( nie wiem czy to przez temperature, spacek siły, zmęczenie czy kiwajacy się drążek, ale no rozczarowalem sie takim wynikiem, następnie 5x15 podciaganie nachwyt szeroko 5x30 dips na poreczach, próbowałem robić to tygrysie coś na poreczach, wydaje mi się, że siłowo dałbym rade, ale jakoś dziwnie blokuje mi się prawy łokieć przy tym, pozniej podciaganie podchwyt i dipsy na drazku 5x15, 5x20 na koniev jeden obwód po wszystkich maszynach jakie były w parku z izolacja mięśni, brzuch w zwisie na drazku i koniec mokry jak szmata:D zaczynam robić od poniedziałku ten mini cut, aktualnie jestem na 3000 kalorii, mieszkam prawie sam i gotuje prawie sam także jest to w jakimś stopniu możliwe, chociaż częściowo trzymać miche, planuje zacząć od 2800/2700 i odciac najpierw 200 kcal po tygodniu później 100 100 i skończyć redukcje na jakimś 2300/2200 kcal, jedyny problem miałbym z nabicirm białka wiec zakupiłem sobie białą czekolade i maline z all nutrition, nie wiem czemu ludzie się tak spuszczaja nad smakiem białka, dla mnie zwykła serwatka z cukrem :/ rozkład makrosow na teraz(nigdy jeszcze nie zrobiłem idealbie takiej ilości jak ma być ) t140 b 140 w reszta( jedynie węgle zawsze sie zgazaja ) :D na redu chcę zwiększyć białko do 160 gramów max do 180 chociaż to za dużo tak myślę, tluszcz zostawić i odcinać węgle, później lekko tłuszcz, no nic zobaczymy jak będzie, cardio żadnych nie planuje raczej interwały w postaci wbiegania pod górkę i spotkań z dziewczyna ogólnie jestem dobrej myśli, jak jest ktoś tak miły, mógłby podać jakie ćwiczenia warto wprowadzić na wzmocnienie i rozbudowę brzucha poza deska unoszeniem w zwisie na drazku vacum i czymś w rodzaju Spiec brzucha z tym że ręce z tyłu trzymaja jakaś hantle, swietne ćwiczenie, ale nazwy nie znam :/
  • 0

#78
Wildboar

Wildboar

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 98 postów
Ogólnie cwiczylem, z jednym kolegą 2 miesiące, miesiąc ćwiczył treninfiem który robiłem ja, a od miesiąca ćwiczy treningiem rozpisanym przeze mnievpod niego, kolega z 36 cm w bicepsie zrobił w dwa miesiące 40 xD a silowo już mnie przegonił w połowie ćwiczeń, jednak pomaganie ludziom daje satysfakcje jak słuchasz o kogoś efektach:D

Użytkownik Wildboar edytował ten post 23 czerwca 2016 - 14:20

  • 0

#79
Wildboar

Wildboar

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 98 postów
Dawno mnie tu nie było, mój mini cut trochę jak na razie mnie zaskakuje waga podniosła się do 70kg, za to mięśnie wydają się pełniejsze, dziwi mnie to bo jestem niby na deficycie kalorycznym, o treningu rozpisze się jak będę miał wiecej czasu progresja do podciagania jedna ręką główny cel teraz, rano gdy zobaczyłem siebie przed lustrem stwierdziłem dobra robota :)
  • 0

#80
Wildboar

Wildboar

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 98 postów
Swoją drogą spotkałem się ostatnio z kuzynami, jeden ćwiczy drugi kiedyś ćwiczył, oboje stwierdzili, że chcieli by wyglądać właśnie jak ja, do takiej formy właśnie dążą. Powiedziały mi tak jeszcze 3 inne osoby od początku wakacji mega motywacja :)
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych