Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Mały chudy ale byk


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
138 odpowiedzi w tym temacie

#121
Wildboar

Wildboar

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 98 postów
Wiecorzem wskoczylem na drążek i zrobiłem 5x20 dziwna sytuacja bo przeważnie robiłem po 10/15 powtórzeń i ostatnie były bujane w seriach a tutaj proszę jakie zaskoczenie waga teraz lekko ponad 67 kg jeszcze około pół kg w dół i powoli wchodzę na normalne kalorie i trening czysto siłowy zarówno w kali jak i na silce planuje do wakacji 2017 roku wbić wagę 75 kg bez zbędnego zalewania się zobaczymy jak wyjdzie wszystko, mam małe pytanko jeszcze, dziwnie ostatnio robi mi się muscle upy w sensie jakby robie je 2 fazowo 1 podciagniecie i przerzucenie barków dwa dopiero po krótkiej przerwie wypchniecie się so góry, dawniej robiłem wszystko od razu z automatu, cxemu taka zmiana??
  • 0

#122
Guest_Clyde_*

Guest_Clyde_*
  • Gość

Wiecorzem wskoczylem na drążek i zrobiłem 5x20 dziwna sytuacja bo przeważnie robiłem po 10/15 powtórzeń i ostatnie były bujane w seriach a tutaj proszę jakie zaskoczenie waga teraz lekko ponad 67 kg jeszcze około pół kg w dół i powoli wchodzę na normalne kalorie i trening czysto siłowy zarówno w kali jak i na silce planuje do wakacji 2017 roku wbić wagę 75 kg bez zbędnego zalewania się zobaczymy jak wyjdzie wszystko, mam małe pytanko jeszcze, dziwnie ostatnio robi mi się muscle upy w sensie jakby robie je 2 fazowo 1 podciagniecie i przerzucenie barków dwa dopiero po krótkiej przerwie wypchniecie się so góry, dawniej robiłem wszystko od razu z automatu, cxemu taka zmiana??


Chyba chodzi o to że zaczynasz muscle up'a robic jak zwykle podciagniecie, a masz naciskac rekoma na drazek az cie w góre wyniesie.
Nie podciagaj sie do gory tylko do tyłu i zarzuc lokcie na drazek.

Moze udalo mi sie jakos to napisac, jesli niezbyt rozumiesz to obejrzyj na yt Daniela Vadnala on ładnie pokazuje.
  • 1

#123
Wildboar

Wildboar

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 98 postów
Wróciłem do ćwiczeń pod mu, myślę, że wzmocnienie baz pod to ćwiczenie rozwiąże aktualny problem z wykonywaniem, dzisiaj wziąłem kofeine 250mg+ spalacz jakis wlecial za dużo kofeiny masakra, pobudzenie i skupienie dobre, ale jak weszła bomba to normalnie lało się ze mnie a całe ciało drgawki, nie wiem czy stosować takie sety dalej bo to 1 raz był a odczucia mieszane
  • 0

#124
Bejek

Bejek

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 145 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Nie przesadzaj z kofeiną, ja wziąłem tigera przed treningiem to myślałem że drążek wyrwie, napier*alałem jak głupi xd

Co do muscle upa, robisz tyle podciągnieć, dipy z obciążeniem, baze masz bardzo dobra pod mu, teraz ważna kwestia, ćwicz negatywu mu z obciążeniem np. 5 kg + podciągania dynamiczne jak najwyżej, nawet do brzucha. Myślę, że zwykłe negatywy mu są dla Ciebie zbyt łatwe, także dorzucasz kilka kg i schodzisz jak najwyżej, ogarniasz cały ruch, a druga sprawa uczysz sie jak najwyżej podciągnąć, ćwicz to pod mu tylko + próby mu, tak jak mówi Clyde, ty się nie staraj podciągnąć i dopiero przekręcić nadgarstki ale od razu, żeby to był płynny ruch, na początku może być tak że uda Ci się przerzucić je, jedna faza ale bedziesz kład klatkę na drążku (zbyt niskie podciągnięcie) ale z biegiem czasu jak ogarniesz te podciągnięcia wysokie i same mu to będziesz tam w nim latał :)


  • 0

#125
Wildboar

Wildboar

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 98 postów

Nie przesadzaj z kofeiną, ja wziąłem tigera przed treningiem to myślałem że drążek wyrwie, napier*alałem jak głupi xd
Co do muscle upa, robisz tyle podciągnieć, dipy z obciążeniem, baze masz bardzo dobra pod mu, teraz ważna kwestia, ćwicz negatywu mu z obciążeniem np. 5 kg + podciągania dynamiczne jak najwyżej, nawet do brzucha. Myślę, że zwykłe negatywy mu są dla Ciebie zbyt łatwe, także dorzucasz kilka kg i schodzisz jak najwyżej, ogarniasz cały ruch, a druga sprawa uczysz sie jak najwyżej podciągnąć, ćwicz to pod mu tylko + próby mu, tak jak mówi Clyde, ty się nie staraj podciągnąć i dopiero przekręcić nadgarstki ale od razu, żeby to był płynny ruch, na początku może być tak że uda Ci się przerzucić je, jedna faza ale bedziesz kład klatkę na drążku (zbyt niskie podciągnięcie) ale z biegiem czasu jak ogarniesz te podciągnięcia wysokie i same mu to będziesz tam w nim latał :)

tiger ma 31mg kofeiny na 100ml te tabletki 250 + spalacz jakieś 150, pierwszy raz mnie tak.porobiło, czuje się jak ,,nafukany", także będę brał przez pół i na.przyszłość powinno.być git, a co do mu, to.problem jest taki, że w czerwcu robiłem po 10 i to już normalnych z automatu miałem 3 tygodnie.przerwy od.nich i teraz nauczyłem się jakiegoś beznadziejnego ruchu i sam sobie to utrudniam, 1 ćwiczenie mi bardzo pomogło w.nauce i do niego wracam właśnie
  • 0

#126
Wildboar

Wildboar

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 98 postów
Na maszynie Smitha ustawiam sobie sztangr jedną wysokość wyżej niż mam barki i stojąc przy niej, z miejsca wyciagam sie na rekach i przerzucam barki, po tym progres mega był ostatnio i ruch fajne wyuczyc tego przerzucanis na raz dwie ręce, bo z tym.miałem problem na start
  • 0

#127
Bejek

Bejek

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 145 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Aaa to w takim razie życze powodzonka :) Co tam bierzesz przed treningiem dokładnie, może też wezme xd


  • 0

#128
Wildboar

Wildboar

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 98 postów
Phenadrol + koffeina bez wodna 250 mg, tylko przed naprawdę ciężkimi treningami będę tak brał, spalacz nie jest nawet mój tylko mojego ojca, przed chwila sprawdziłem cenę to mnie zatkało, nie ma sensu brać spalacza i jesc nadwyzke kaloryczna bo i tak nie schudnie przez to, ale czasem trudno coś wytłumaczyć rodzicom :/
  • 0

#129
Bejek

Bejek

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 145 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Gdzie to kupić, co to jest ten phendrol i ta koffeina bez wodna xd 


  • 0

#130
iamtheweakone

iamtheweakone

    Fanatyk

  • Bywalec
  • 1 017 postów
  • LokalizacjaSieradz

Gdzie to kupić, co to jest ten phendrol i ta koffeina bez wodna xd 

http://www.muscle-zo...enadrol-60-kaps, http://allegro.pl/sh...aign=PLASmA-UNS


  • 0

#131
Wildboar

Wildboar

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 98 postów
Skupienie na treningu i potliwosc masakra, pobudzenie, myślę, że bardziej było spowodowane kofeina, na kfd można kupić 100 tabletek za 20 kilka złotych, o ile dobrze pamiętam, jednak mimo wszystko nie będzie to działać jak przedtreningowka, dlatego na twoim miejscu jak chcesz coś na pobudzenie taniej by wyszło zastosować przedtreningowke można się śmiało zmieścić w 100 zł. A spalacz raczej sobie odpuścić :D

Użytkownik Wildboar edytował ten post 04 sierpnia 2016 - 18:48

  • 0

#132
Bejek

Bejek

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 145 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Przedtreningowke, co dokładnie? xd czasem przydałby sie mi porządny kop 


  • 1

#133
iamtheweakone

iamtheweakone

    Fanatyk

  • Bywalec
  • 1 017 postów
  • LokalizacjaSieradz
Bo prochy są niezbędne jak potrzeba kopa... Dawajcie adres to wam dam kopa. xd A tak serio to przecież można sobie zrobić własną przedtreningówkę. Gdzieś kiedyś w internecie widziałem, chyba na sfd było. :P
  • 0

#134
Wildboar

Wildboar

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 98 postów

Bo prochy są niezbędne jak potrzeba kopa... Dawajcie adres to wam dam kopa. xd A tak serio to przecież można sobie zrobić własną przedtreningówkę. Gdzieś kiedyś w internecie widziałem, chyba na sfd było. :P

haha aspiryna kofeina i coś tam, wiem wiem, zawsze można jeszcze w nos dac, ale dla mnie najważniejsza koncentracja haha, szczerze nigdy żadnej przedtreningowki nie brałem także polecić nie mogę, ale sam niedługo planuje się zaopatrzyć w jakaś, tylko hajsu brak na razie
  • 1

#135
iamtheweakone

iamtheweakone

    Fanatyk

  • Bywalec
  • 1 017 postów
  • LokalizacjaSieradz

Tabletki kofeinowe nie wystarczają? Dziwne na prawdę, 1 tabletka to odpowiednik 600 ml energetyka, więc jak weźmiesz 2 to latasz, przynajmniej ja tak miałem jak wypiłem przed treningiem litr tigera. :D


  • 0

#136
Wildboar

Wildboar

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 98 postów

Tabletki kofeinowe nie wystarczają? Dziwne na prawdę, 1 tabletka to odpowiednik 600 ml energetyka, więc jak weźmiesz 2 to latasz, przynajmniej ja tak miałem jak wypiłem przed treningiem litr tigera. :D

po 2 to cie wypierdala, ale w negatywny sposób, mdłości trochę i rozdrażnienie wszystko cie irytuje nie wiesz co z sobą zrobić, przynajmniej ja tak miałem 1 to jest tak optymalnie :D ale taka koncentracje jak mialem po spalaczy to masakra obok mnie z 10 osób muzyka wszystko a ja jak.głuchy jedyne co mamw głowie to serie i czucie mięśniowe xD
  • 1

#137
Wildboar

Wildboar

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 98 postów
Wchodzę na nowy trening, od nastepnego tygodnia po kilku dniach jedzenia 3000 kalorii ładnie mnie wypełniło i postanowilem zredukowac jeszcze do końca wakacji planuje dobić do około 9/10% bfa ,aktualnie siedzi koło 12% trening góra dół+kali fbw siłowo barki ręce i 5 trening zależnie od zmęczenia i regeneracji to będzie kali + 2/3 obwody do mma :D jaram się zmianami od teraz każdy ciężar będę zapisywal i kontrolowal a nie tylko przy głównych ćwiczeniach od września do czerwca planowana mini masa żeby dobić 75 kg nie zalewajac sie zbytnio zobaczymy jak wyjdzie wszystko, mega pozytywnie nastawiony jestem
  • 1

#138
Wildboar

Wildboar

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 98 postów
Fbw czysto siłowy reszta na początek hipertrofia 3 miesiące później siła 3 miesiące i znowu hipertrofia zobaczymy jak to pójdzie wszystko, podejrzewam, że dużo szybciej zaczne wszystko robić siłowo bo to sprawia mi największą radość
  • 0

#139
Wildboar

Wildboar

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 98 postów
Po krótkiej przerwie spowodowanej bólem nadgarstka w prawej ręce wracam do treningów, dzisiaj progresja do podciagania na jednej ręce i trochę kali w domu
3x5 podciaganie na jednej ręce druga lekko wspomaga trzymając zawieszomy recznik na drążku
3x3 negatywne opuszczenia na jednej ręce
3x15 podciagania wąsko podchwytem
3x15 podciaganie podchwytem
Trochę różnych pompek tygrysów hspu i barki hantlami, wracam do nauki pompki w staniu na rekach bez ściany siłowo nie ma najmniekszego.problemu jednak rownowagi brak
  • 1




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych