Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Mały chudy ale byk


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
138 odpowiedzi w tym temacie

#101
Pablo1

Pablo1

    Advanced Member

  • Administrator
  • 3 444 postów

Jak to mówi Al Kavadlo  - czepianie się chwytu w przypadku podciągnięcia jednorącz jest trochę bezcelowe. "Każdy kto podciągnie się na jednej ręce zasługuje na mój szacunek". Chwyt jest tutaj mniej istotny.


  • 0

E = mc2
Efekty = motywacja * (ciężka praca)2
Enstein naprawdę był geniuszem.


#102
Guest_Clyde_*

Guest_Clyde_*
  • Gość

Jak to mówi Al Kavadlo  - czepianie się chwytu w przypadku podciągnięcia jednorącz jest trochę bezcelowe. "Każdy kto podciągnie się na jednej ręce zasługuje na mój szacunek". Chwyt jest tutaj mniej istotny.

 

Nie zmienia to faktu że podchwyt jest łatwiejszy, co też nie oznacza że podciąganie na jednej ręce tym właśnie chwytem jest gorsze od młotka i nachwytu :P


  • 0

#103
Pablo1

Pablo1

    Advanced Member

  • Administrator
  • 3 444 postów

Zgadza się.


  • 0

E = mc2
Efekty = motywacja * (ciężka praca)2
Enstein naprawdę był geniuszem.


#104
Wildboar

Wildboar

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 98 postów
Tak swoją drogą, jakie książki o tematyce kali albo sw polecacie? Czytalem skazanego ale średnio podpadł mi do gustu, zbyt bardzo najezdzal na ćwiczenie na siłowni i średnio odpowiadał mi sposób progresji, mimo to doczytałem do końca i trochę korzysci wyciągnąłem z lektury. Szukam książki z dużą ilością wiedzy bez zbędnych motywacji i porównywania kali do innych sportów, bo jestem zdania, że nie ma sportu najlepszego, ważne żeby robić to z czego czerpie się przyjemność
  • 0

#105
Pablo1

Pablo1

    Advanced Member

  • Administrator
  • 3 444 postów

Klasycznie warto zajrzeć do książek Tsatsouline'a. "Nagi wojownik" jest typowo o tematyce kalisteniki.


  • 0

E = mc2
Efekty = motywacja * (ciężka praca)2
Enstein naprawdę był geniuszem.


#106
Guest_Clyde_*

Guest_Clyde_*
  • Gość

Tak swoją drogą, jakie książki o tematyce kali albo sw polecacie? Czytalem skazanego ale średnio podpadł mi do gustu, zbyt bardzo najezdzal na ćwiczenie na siłowni i średnio odpowiadał mi sposób progresji, mimo to doczytałem do końca i trochę korzysci wyciągnąłem z lektury. Szukam książki z dużą ilością wiedzy bez zbędnych motywacji i porównywania kali do innych sportów, bo jestem zdania, że nie ma sportu najlepszego, ważne żeby robić to z czego czerpie się przyjemność

 

"Building the gymnastic body" i "Overcoming Gravity" - jak znasz dobrze j. angielski to bardzo dużo wiedzy jest w tych książkach

Jak chcesz zobaczyć to szukaj w pdf


  • 0

#107
Wildboar

Wildboar

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 98 postów
Dzięki i dzięki jak tylko zdam prawko i dokoncze książkę, która czytam aktualnie na pewno zabiore się za te książki, angielski powiem tak rozumiem 90% albo i więcej ale wypowiadam sie jak debil który zna podstawowe słowa, tak już uczą tych języków w szkołach przynajmniej u mnie :/
  • 0

#108
Wildboar

Wildboar

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 98 postów
https://youtu.be/2fm3V9gZTCA

Użytkownik Wildboar edytował ten post 28 lipca 2016 - 12:35

  • 0

#109
Wildboar

Wildboar

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 98 postów
Zainspirowany konkursem ponowilem próbę wyciskania, 20 razy dobry wynik, a co do muzyki nie zwracać uwagi nie dodawalem jej, nie wiem skąd się wzięła.i dzisiaj siadl rekord 105 kg wiosłowanie na ostatnią serię :)
  • 0

#110
Bejek

Bejek

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 145 postów
  • LokalizacjaSzczecin

haha, kurczę, nieźle! 

105 kg we wiosłowaniu, co za dzik ;D 

Co do wyciskania ilość niezła, choć przyczepiłbym się do zakresu ruchu, preferuje pełen zakres do wyprostu :D

Czemu robisz takie wygięcie, w czym to pomaga? Kolega mi kiedyś tłumaczył ale wyleciało z głowy, ja jak próbowałem ostatni raz wyciskać to bez tego wygięcia robiłem, max 80 kg x 3 siadło jak na pierwszy raz xdd

Fajną masz tam dziewczynę, propsy :DD


  • 0

#111
Wildboar

Wildboar

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 98 postów
Wiem 2 filmik jest już prawie pełny zakres ruchu jak chodzi o wyprost, szczerze jak robie taki mostek lepiej pracuje klatka i ściągam łopatki do tego mam więcej siły i mnie czuje ledzwia czy ręce prawie sama klata, a jakie plusy ma to na prawdę to nie wiem sam :) dziewczyna fajna chociaż po fakcie sie dowiedziała, że ją też całą widać na nagraniu i stwierdziła, że wygląda gorzej niż normalnie haha :D wiosłowanie mnie dzisiaj zaskoczyło totalnie dawno nie robiłem takim ciężarem a tu proszę, sam nie wiem skąd tyle siły, no ale w końcu jestem mały chudy ale byk haha
  • 0

#112
Wildboar

Wildboar

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 98 postów
Chodziło mi o 2 serię na dniach postaram się wrzucić jak robie muscle upy, to przy okazji powiecie mi jak technika bo ostatnio coś mi się w głowie poprzestawialo i robie je jakos dziwnie
  • 0

#113
Bejek

Bejek

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 145 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Nagrywaj to Ci chętnie doradze co do mu, mówisz, że lepiej klatka pracuje? ok, dowiem się lepiej i Ci sam powiem jeszcze xd Jeżeli Ona źle wygląda na nagraniu to ja nie wiem jak piękna musi być w rzeczywistości xdd Ja mam nową koleżankę do treningów, bo stara wyjechała także, druga zmiana :D 


  • 0

#114
Wildboar

Wildboar

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 98 postów
Haha spoko ! No z taką różnicą, że u mnie to nie koleżanka tylko dziewczyna i to od prawie 2 lat haha no trafiła mi się, jak ślepej kurze ziarno, czasem są ludzie z takim fartem :D do tego ćwiczy prawie pół roku już przysiady z 50 kg robi więc jest dobrze haha
  • 1

#115
Wildboar

Wildboar

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 98 postów
Co do wyciskania robiłem aż 5 podejść, to poważnie zmeczylo mój układ nerwowy do teraz zero apetytu i lekka chęć wymiotow, także nie wyobrażam sobie normalnie robić treningów do upadku mięśniowego, zwykła głupota
  • 0

#116
Bejek

Bejek

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 145 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Potwierdzam, też dziś zrobiłem coś ala do upadku i myślałem że się porzygam, intensywne fbw ;D  Gratulacje, ja akurat nie mam dziewczyny, nie mogę znaleźć perełki ale może kiedyś xd


  • 0

#117
Wildboar

Wildboar

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 98 postów
Dzisiaj trening w domu na drążku plecy mają się dobrze

Załączone pliki


  • 0

#118
Wildboar

Wildboar

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 98 postów
Dzisiaj wracam do dipsow i podciagania z ciężarem do podciagania zacznę od 10 kg, dipsy 20/30 zobacze jak silowo stoje z tymi ćwiczeniami
  • 0

#119
Bejek

Bejek

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 145 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Nie ma co świrować, ustaw sobie jakiś pułap i dąż do niego a potem dodawaj kg ;p 

Niezłe masz te plecy i barki, zajebiście to wygląda,  co ty na nie robisz? xdd


  • 0

#120
Wildboar

Wildboar

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 98 postów

Nie ma co świrować, ustaw sobie jakiś pułap i dąż do niego a potem dodawaj kg ;p
Niezłe masz te plecy i barki, zajebiście to wygląda, co ty na nie robisz? xdd

dzięki, drążek wiosło martwy, to wszystko :D no aktualnie dipsy robię 5x5 36kg a podciaganie 5x5 20kg planuje dojść do 5x5 dipsy 50kg i 5x5 podciaganie 30/40kg, ale to dopiero jak.kalorie zwiększe, bo aktualnie mam 2500 kalorii ostatni tydzień i wracam na wysokie :D
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych