Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Efekt pompek


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#21
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL
Kano próbowałeś wyciskać kettlebel 32kg jednoracz leżąc i oburącz leżąc?

Wysłane z mojego SM-G360F przy użyciu Tapatalka
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#22
kano

kano

    KB-MASTER !

  • Zasłużony
  • 1 325 postów

@Struc
Dzięki!
Krótko i na temat :-)

 

Dam sobie pompki wąskie, nogi wyżej, napodpórkach i dalej będę ułatwiał (nogi niżej, ręce szerzej) :-)
Jakoś tak.

@Hannibal

Nie mam takiej kuli, ale wyciskanie NA PODŁODZE kettli jest trochę bez sensu. Sztuka dla sztuki. Kiedyś oczywiście próbowałem swoje lżejsze kule tak wyciskać, ale zakres ruchu jest tak krótki, że to floor press, to chyba wymyślili po to, żeby było "coś na klatkę".

 

Robiłem inne podstawowe ćwiczenia kettlowe, które generalnie nie uderzają w klatkę (za to w plecy, nogi, barki, ramiona) i z tego wyszło, że po chyba 4 latach klata jest bardzo biedna..


  • 0

Ja bym tu widział jeszcze tureckie wstawanie poparte ostrym wymachem !!! :D


#23
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL
No tak, możesz położyć się na ławeczce, ale chodzi o ciężar, tutaj akurat 32kg, lżejsze nie za bardzo do tego by się nadawały, jak nie masz, no nic

Albo spróbuj głębokich dipsow na drazku

Wysłane z mojego SM-G360F przy użyciu Tapatalka
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych