Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Pierwszy kontakt, 10x5, Masa mieśniowa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1
Sz4cik

Sz4cik

    Brak

  • Użytkownik
  • 2 postów
Wiek: 17
Płeć: M
Wzrost i waga: 178cm, 68-69kg
Rodzaj i intensywność aktywności fizycznej w przeciągu ostatnich dwóch lat: 2 lata temu nic nie robiłem, od roku bawie się w crossfity, kalistenike itp. Głównie latałem na drążek i się podciągałem, przystawałem przy pompkach 
Wszystkie kontuzje, których doświadczyłeś/aś w przeszłości: Noga w gipsie, nie złamanie a płaskostopie. Dosyć mocno zaawansowane i bez możliwości jakiś metod leczenia. Do butów w których ćwiczę noszę wkładki i pistolety jestem w stanie wykonać. Przy okazji równowaga idzie :)
Odpowiedź na pytanie: Czy przeczytałeś/aś pigułkę wiedzy? (Tak lub Nie): Tak
Cel treningowy (siła, wytrzymałość, sylwetka, gibkość, pozycje statyczne):  Sylwetka, Siła
Czas jaki możesz poświęcić na treningi (np 2x w tygodniu po 1h, 5x w tygodniu po 2h, jestem dostępny 24h na dobę itp): 24h na dobę :) 
Rodzaj diety z rozpiską ile dziennie spożywasz: kcal, węglowodanów, białka, tłuszczy, produktów niezdrowych (czekolada, słodkie napoje, zupki chińskie itp):
Śniadanie: Mieszkam w bursie także to zależy, ale chleb razowy, jajecznica czasem, ser, jaja gotowane, szynka. 
Śniadanie drugie: Serek wiejski (200g) + Płatki około 120g (kukurydziane,owsianka,musli).
Obiad: Bursa, tutaj znowu to zależy, czasem kasza + porządne mięso, ryż + kurczak, albo nalesniki z twarogiem, ziemniaki + mięso (różnie tutaj zależy jakie)
W szkole: Dopijam sobie Mutant Muss 120g, nie mam specjalnej możliwości dogotowania sobie jedzenia, dlatego dopijam
Kolacja: Tak samo jak śniadanie
2-3 godziny przed snem: Serek wiejski (200g) + Płatki około 120g (kukurydziane,owsianka,musli).
Plan treningowy stworzony przez Ciebie: 
1)
Pompki: Szerokie pompki 
Podciąganie: Wąskie nachwytem
Nogi: Pistolety z asystą, wznosy na łydki
ABS
 
2)
Pompki: Poręcze
Podciąganie: Podchwyt 
ABS
 
3)
Pompki: Diamond/dipy
Podciąganie: Szeroko
Leg:Wykroki, skok na podwyższenie
ABS
 
4)
Pompki: Ciało do przodu
Podciąganie: Na boki
ABS
 
 
Tydzień 1: 10x5  
Tydzień 2: 5x8-10
Tydzień 3: 11x5
Tydzień 4: 6x8-10
Tydzień 5: 12x5
Tydzień 6: 7x8-10
Na jakiej podstawie stworzyłeś/aś plan (link do artykułu, tytuł książki itp): 

  • 0

#2
Pablo1

Pablo1

    Advanced Member

  • Administrator
  • 3 444 postów

Ciężko mi się do czegoś doczepić, plan wygląda w porządku. Nie kombinowałeś zanadto z ćwiczeniami, pytanie tylko czy taki podział na Ciebie zadziała. Sama metoda progresji również wygląda ciekawie, domyślam się że 7 tydzień będzie luźniejszy aby rozpocząć nowy cykl treningowy. Nie jestem jasnowidzem więc nie jestem w stanie odpowiedzieć Ci na pytanie czy ten plan się sprawdzi. Spróbuj i daj znać o swoich postępach - lub o ich braku. Myślę jednak że jest spora szansa na nabranie trochę mięsa.


  • 0

E = mc2
Efekty = motywacja * (ciężka praca)2
Enstein naprawdę był geniuszem.


#3
Sz4cik

Sz4cik

    Brak

  • Użytkownik
  • 2 postów

To może jakoś urozmaicić innymi ćwiczeniami? Tylko jakimi. 

Tez wiem już teraz że potrwa to troszkę więcej niż 6 tygodni, bo np. dziś jak wróciłem do domu to zamiast poćwiczyć to musiałem pójść i pokopać trochę na ogródku (10h spędziłem, wczoraj robiłem 2 zestaw ćwiczeń), i 2-3dni przerwy musi być na regeneracje. Trochę w czasie to się wydłuży, ale w końcu nic na siłe.


  • 0

#4
Pablo1

Pablo1

    Advanced Member

  • Administrator
  • 3 444 postów

Myślę że nie ma co kombinować, kwestia wypróbowania tego schematu.


  • 0

E = mc2
Efekty = motywacja * (ciężka praca)2
Enstein naprawdę był geniuszem.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych