Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Kalistenika - Skazany - Jaki trening?

skazany kalistenika trening

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1
paluch69

paluch69

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 32 postów
Witam, chce wrócić do treningu i mam pytanie. Czy wystarczy ćwiczyć treningami ze skazanego, żeby robić takie rzeczy jak ludzie na you tube jak np. Frank Medrano itd. ?
  • 0

#2
Powadzi

Powadzi

    Wymówki domeną ludzi słabych

  • Administrator

  • 2 335 postów
  • LokalizacjaGorzów Wlkp

Czy wystarczy ćwiczyć treningami ze skazanego, żeby robić takie rzeczy jak ludzie na you tube jak np. Frank Medrano itd. ?

 

Nie wystarczy.

 

Ale wystarczy jedynie poswiecic od kilku do kilkunastu lat codziennych treningow, aby stac sie jak FM, czy inna "gwiazda" YT. 

 

Dążenie do poziomu "zawodowca" od pierwszych treningów jest najgorszym co może być w sporcie, ponieważ przez kilka pierwszych lat nawet możesz sie nie zblizyc do poziomu takiego zawodnika. Stawiaj sobie małe cele i realizuj je skrupulatnie, a poszczególne kroki ze skazanego to idealny start w kalistenice.


  • 1

Piękno i siła, a nie pompa i masa


#3
paluch69

paluch69

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 32 postów

Nie wystarczy.
 
Ale wystarczy jedynie poswiecic od kilku do kilkunastu lat codziennych treningow, aby stac sie jak FM, czy inna "gwiazda" YT. 
 
Dążenie do poziomu "zawodowca" od pierwszych treningów jest najgorszym co może być w sporcie, ponieważ przez kilka pierwszych lat nawet możesz sie nie zblizyc do poziomu takiego zawodnika. Stawiaj sobie małe cele i realizuj je skrupulatnie, a poszczególne kroki ze skazanego to idealny start w kalistenice.

Chodziło mi o mniej popularnych, takich którzy mnie motywują. Mniej popularni. Chciałbym np. Zrobić 20 podciągnięć to taki mój pierwszy cel. W jakim czasie mógłbym to osiągnąć?
  • 0

#4
Yarpen

Yarpen

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 81 postów

Ile teraz jesteś w stanie wykonać podciągnięć ? Jak dużo czasu możesz poświęć na trening ? Napisz cos o sobie


  • 0

#5
paluch69

paluch69

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 32 postów

Ile teraz jesteś w stanie wykonać podciągnięć ? Jak dużo czasu możesz poświęć na trening ? Napisz cos o sobie

Podciągnięć podchwytem maxymalnie 5, pompek 30, na trening mogę cały tydzień w godzinach popołudniowych


  • 0

#6
remix666

remix666

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 965 postów

Moim zdaniem w pół roku spokojnie dojdziesz do 20 choć to zależy od zawodnika. Ja myślałem, że w pół roku dam radę zrobić HSPU a tu nic z tego i zajmie mi to z rok


  • 0

#7
Bejek

Bejek

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 145 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Uwierz w siebie i trenuj, ja też chciałbym być jak Madrano, bo on na prawdę robi wrażenie, jeszcze pare miesięcy temu 10 pompek klasycznych i się trząsłem, teraz? w dzień zrobię nawet i 1000 oraz trenuję z kamizelką 10, 20 kg :) Postaraj się i dojdziesz na sam szczyt !


  • 0

#8
Pablo1

Pablo1

    Advanced Member

  • Administrator
  • 3 444 postów

Zdecydowanie wychodzę z tego samego założenia co Powadzi. Opanowanie tego typu umiejętności to nie tylko kwestia wykonaniu paru pompek czy podciągnięć. To wieloletnie treningi metodą prób i błędów. Zanim trafi się na odpowiedni schemat może minąć trochę czasu, wiem po sobie. Ale po to jest trening, mamy czerpać z niego frajdę zatem należy eksperymentować i próbować układać plany pod siebie, czyż nie?


  • 0

E = mc2
Efekty = motywacja * (ciężka praca)2
Enstein naprawdę był geniuszem.






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: skazany kalistenika, trening

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych