Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Mocny plan

Street workout Kalenistyka Plan Treningowy

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1
Dipsiarz

Dipsiarz

    Pracuj ciężko w ciszy, niech efekty robią hałas!

  • Bywalec
  • 586 postów

Siemanko ;) 
Ćwiczę od 5 miesięcy, 4 miesiące na siłowni, choć z początku ćwiczyłem nie systematycznie więc sądzę, że uczciwie mogę powiedzieć, że trenowałem 3 miesiące na siłce, kalistenikę i SW trenuję od miesiąca. Mam 17 lat 185 wzrostu i 83 kg wagi. Aktualnie trenuję 6 razy w tygodniu :ph34r: 

Pon- Biceps i plecy
Wt- Triceps i klatka
Śr- Nogi i brzuch
Czw- Biceps i plecy
Pt- Triceps i klatka 
Sob- Nogi i brzuch
Niedz- odpoczynek

(oczywiście trenuję przy tym też inne mięśnie, ale chyba każdy wie co mam na myśli:) )

Zależy mi na dobrej rzeźbie, sile i na opanowaniu flagi, planche, Muscle upa i front levera 

Od razu uprzedzę tych co napiszą, że za dużo trenuję, z tak rozłożonym planem nie przetrenowuje się, więc myślę, że 6 razy w tyg jest ok.
Przez ten miesiąc treningów z taką intensywnością widzę efekty dużo lepsze niż te po tych 3 mies. na siłowni.

Pompek zwyczajnych zrobię 60 - 70 
Dipsów zrobię ok 15-16
Podciągnięć póki co robię niewiele .. bo 8 

opanowałem flagę ale nie że ręce wyprostowane tylko z ugiętymi, umiem tuck planche, do muscle upa niewiele mi brakuje, ale nie mogę jakoś dobrze zarzucić łokci ..

Robię plany wg Madbarz, ale nie wiem czy do końca są odpowiednie.

Na biceps i plecy robię 3 podciągnięcia nachwytem, 4 podciągnięcia szerokim podchwytem, 7 inverted rows, 3 podciągnięcia szerokim nachwytem i 4 podciągnięcia wąskim podchwytem  i tak 5 serii bez przerwy pomiędzy ćwiczeniami i 1 - 2 min przerwy pomiędzy seriami. I na koniec, po ostatniej serii max podciągnięć nachwytem

Na klatkę i triceps robię 16 pompek zwyczajnych, 8 pseudo planche, 9 dipsów, 5 pompek diamentowych, 9 pompek z nogami na podwyższeniu i 6 dipsów na drążku i tak 4 serie bez przerwy pomiędzy ćwiczeniami i 2 - 3 min przerwy pomiędzy seriami. I na koniec, po ostatniej serii piramidowo robię dipsy od 9 w dół do 1 i z powrotem od 1 do 9.

Na brzuch robię 30 brzuszków, 20 wznosów nóg w leżeniu na plecach, 12 brzuszków na drążku, 30 brzuszków takich że nogi uniesione nad ziemią i prawa ręka do lewego kolana, 20 knee hugs 15 scyzoryków, 1 minutowy plank i tak 3 serie 30 sekund przerwy pomiędzy ćwiczeniami i 2 - 3 min przerwy pomiędzy seriami

Na nogi robię 20 przysiadów, 20 wspięć na palce, 10 przysiadów z wysokim wyskokiem,  10 na nogę wspięć na palce stojąc na jednej nodze, 20 Przysiadów z przenoszeniem ciężaru ciała raz na jedną raz na drugą nogę i 10 lungers na nogę ( wypady nóg w przód) i tak 2 - 3 serie, przerwy 20 sekund pomiędzy ćwiczeniami i 2 min pomiędzy seriami.

Dieta taka, że unikam słodyczy, napoi innych niż woda. Staram Się jeść ogólnie mało tłuste rzeczy i ciemne pieczywo

Co sądzicie o tym planie i diecie ? Zmienić coś ? Czy może w ogóle wszystko zmienić ? Jeśli tak, to co ? xd

Pozdrawiam :ph34r: 
 



 


  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Street workout, Kalenistyka, Plan Treningowy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych