Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Jak dobrać trening , gdy dopiero zaczynam ?

nowy trening pomoc siła

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1
Cherson

Cherson

    Brak

  • Użytkownik
  • 8 postów

Witam serdecznie ,

Zwracam się do was prosząc o pomoc .

Nie ukrywając jestem wysokim słabo zbudowanym chłopakiem . Moje ręce są dość słabe i chciałbym to zmienić .

Chciałbym abyście mi doradzili jakie ćwiczenia wykonywać aby stopniowo poprawiać swoją siłę .

Możecie napisać w komentarzu jakiś typowy trening biorąc pod uwagę że nie posiadam żadnych cieższych hantli .W okolicy jest plac zabaw na którym jest pare drążków .

za pomoc dzięki !


  • 0

#2
Łukson

Łukson

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 376 postów

siema.

 

Po pierwsze przeczytaj pigułke wiedzy tam znajdziesz wszystko czego bedziesz potrzebujesz od diety,rozgrzewki, rozciagania po trening

 

http://kalistenikapo...cznej-mądrości/

 

Moim zdaniem typowy trening dla początkującego i nie tylko, ale tak czy siak musisz poczytać forum aby nauczyc sie poprawnie wykonywac poszczególne ćwiczenia a nie tylko robic by robic.

 

http://kalistenikapo...dy-i-omówienie/


  • 1

#3
Cherson

Cherson

    Brak

  • Użytkownik
  • 8 postów

Dzięki :)


  • 0

#4
Cherson

Cherson

    Brak

  • Użytkownik
  • 8 postów

Jeszcze takie pytanie co to jest ten ,,Pistolet" ?


  • 0

#5
Łukson

Łukson

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 376 postów


  • 1

#6
zip

zip

    Iron Body

  • Moderator

  • 177 postów
Polecam książkę "Skazany na trening" tam masz wszystko fajnie opisane jak dojść krok po kroku do np.pistoletu o który pytałeś
Wytrwałości życzę
  • 0

#7
Cherson

Cherson

    Brak

  • Użytkownik
  • 8 postów

Jak o mówią powoli do celu . Mam nadzieje że do tego celu dojede sam lub z waszym forum :)


  • 0

#8
Cherson

Cherson

    Brak

  • Użytkownik
  • 8 postów

Miałby któs filmik jak poprawnie zrobić wiosłowanie do przodu i skin the cat ?


  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: nowy, trening, pomoc, siła

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych