Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

smarowanie gwintow, a rozgrzewka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#21
marooooo00000

marooooo00000

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 177 postów

Aha i jeszcze ostatnia rzecz. Napisałeś ,,Bo dla mnie smarowanie gwintów to schemat, który się sprawdza, kiedy nie masz możliwości wykonania pełnowymiarowego treningu". I właśnie ja nie mam możliwości wykonania pełnowymiarowego treningu i dlatego ćwiczę obecnie metoda smarowania gwintów ...


  • 0

#22
Sethbdg

Sethbdg

    Nie ćwiczę 5x5. ;)

  • Bywalec
  • 1 055 postów

Nie spinaj się tak, synek ;D

 

Napisałeś na forum, a forum jest dla wszystkich i każdy ma prawo się wypowiedzieć.

A skoro masz teraz gdzieś moje rady, to dlaczego miałbym chcieć Ci pomóc później?

 

Pięć minut to nie rozgrzewka, to marne oszukiwanie siebie, że się rozgrzewasz.

Napisałeś, że masz czas na rozciąganie i ćwiczenia na stawy, a smarowanie chcesz robić martwymi ciągami więc wnioskuję, że masz warunki to wykonania pełnego treningu, tylko jesteś po prostu za leniwy. :)

Jak ktoś naprawdę nie ma czasu, to ukradkiem w przerwie na fajkę w pracy robi pompki i pistolety, a nie idzie robić martwe ciągi. :)


  • 0

66668745.png


#23
marooooo00000

marooooo00000

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 177 postów
I już naprawdę ostatnia kwestia bo nie mam już zdrowia ;D Owszem mam czas na rozciąganie mięśni i ćwiczenia na stawy ale wieczorem. I zajmie mi to jakieś 30 minut gdybym miał dodać do tego trening ze sztanga to wyszłoby mi 60 minut albo i więcej więc wole to rozdzielić na kilka mniejszych sesji treningowych. A poza tym to nie powinno cię to obchodzić czy mam czas czy nie bo to moja sprawa. Nie prosiłem cię o wypowiedź w tej kwestii. Skoro twoim zdaniem smarowanie gwintów to nie jest dobry pomysł na trening to już twoja sprawa a nie moja :) Tyle w temacie.
  • 0

#24
Powadzi

Powadzi

    Wymówki domeną ludzi słabych

  • Administrator

  • 2 335 postów
  • LokalizacjaGorzów Wlkp
Temat wydzielony.

Upominam Seth za delikatny trolling. Uzywanie slow "synku" podjudza do afery..

Maroo ostrzezenie za obrazanie innego uzytkownika.

Prosze o merytoryczne dyskusje, a nie podworkowe przepychanki.
  • 0

Piękno i siła, a nie pompa i masa





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych