Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

sprawność i siła

Kalistenika

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1
Ricko

Ricko

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 225 postów
  • LokalizacjaMarki

Witam wszystkich,

mam na imię Sławek, lat 30. Zaglądam tu na forum już od kilku miesięcy więc czas najwyższy się przedstawić. Regularnie zacząłem trenować w lutym tego roku, kiedy to chciałem udowodnić kumplowi, że w pół roku stanę się silniejszy niż on. Wygraną miała być 0,7 dobrej whisky:). znajomy chodził już od ponad roku na siłkę + zdrowe żarcie, białko, węglowodany, aminokwasy. moim celem było pokazanie mu efektów bez suplementów i siłowni. W 2 miesiące wróciłem do wagi z liceum (80kg) zrzucając prawie 7 kg i nabierając trochę masy mięśniowej. Zakład jeszcze nie został rozstrzygnięty z różnych względów ale kumpel był pod wrażeniem tak szybkiej zmiany w rzeźbie (głównie brzuch i plecy).Cel został osiągnięty.Mimo wszystko nadal faszeruje się "witaminami" w proszku i chodzi na siłkę, pod blokiem mając wspaniały plac zabaw :)

Do niedawna używałem tylko drążka i podłogi a ostatnio zaopatrzyłem się w paralletki (Załączony plik  IMG_20140801_203633.jpg   1,06 MB   37 Ilość pobrań). Ostatnio też przestałem używać ściany podczas stania na rękach. Bardzo pomogły mi informacje zamieszczane na forum, za co jestem wdzięczny autorom artykułów i wszystkim udzielającym się osobom. 

Popełniam jeszcze wiele błędów w treningach (zbyt częste treningi i brak konsekwencji w diecie) ale ciągle się uczę.

Kolejny mój cel to flaga wyciskana (chwytaną utrzymam 10sec) oraz front i back lever. Plench na paraletkach też był by mile widziany ale to odległa perspektywa.

Poza forum korzystam ze skazanego 1 i 2 modyfikując ćwiczenia pod siebie oraz książeczek i tutoriali Ala Kavadlo.

Najważniejszą lekcję jaką wyniosłem z treningów kalisteniki to cierpliwość i konsekwencja.

Pozdrawiam.


  • 0

#2
Powadzi

Powadzi

    Wymówki domeną ludzi słabych

  • Administrator

  • 2 335 postów
  • LokalizacjaGorzów Wlkp

Niskie poręcze sam robiłeś? Wyglądają na samoróbki :) dobra robota.

 

Kalistenika nie jest dla wszystkich. Jeśli ktoś ćwiczy swoje ego, a nie ciało to go nie przekonasz kali.

 

Wytrwałości


  • 0

Piękno i siła, a nie pompa i masa


#3
pk187

pk187

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 120 postów

Witaj :) Gdzie zdobyłeś takie paraletki? :)


  • 0

#4
Ricko

Ricko

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 225 postów
  • LokalizacjaMarki
Masz racje Powadzi, już nie przekonuje. Niech każdy robi to co kręci, kto powiedział że w parze z działaniem muszą iść efekty :-D
Paraletki zmontowalem sam z takich elementów Załączony plik  uploadfromtaptalk1408022932776.jpg   79,18 KB   29 Ilość pobrań koszt wszystkiego to 140 zł w leroimerlin.
  • 1

#5
Struc

Struc

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 348 postów
  • LokalizacjaKraków

ja zrobiłem takie za 60 dych :)

 

kiedyś pokazywałem:

 

d73j.jpg


  • 2

...


#6
pk187

pk187

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 120 postów

Obie zarąbiste :) hmm, muszę się przejechać do jakiegoś sklepu budowlanego i coś skompletować, ciekawe czy rury pcv by dały radę? Albo złom i znowu spawanie :)


  • 0

#7
Ricko

Ricko

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 225 postów
  • LokalizacjaMarki
Drewniane tez spoko, myślałem o PCV, napewno wyszło by taniej. Ten zestaw jednak szybko się skręca i jest calkiem lekki.
  • 0

#8
Struc

Struc

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 348 postów
  • LokalizacjaKraków

świetnie się też sprawdzają zwykłe uchwyty do pompek - byle metalowe były


  • 0

...






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Kalistenika

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych