Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Mój pomysł na trening


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1
mroku

mroku

    Brak

  • Użytkownik
  • 1 postów

Witam, przedstawiam mój pomysł na trening, który chcę wprowadzić w życie, jak tylko wrócę z "zagranico".

  1. Wiek - 27
  2. Płeć - mężczyzna
  3. Wzrost i waga - 182 cm, 72 kg
  4. Rodzaj i intensywność aktywności fizycznej w przeciągu ostatnich dwóch lat - codzienna jazda na rowerze min 10 km, od październik 2013 - kwiecień 2014 crossfit 4-5 razy w tygodniu
  5. Wszystkie kontuzje, których doświadczyłeś/aś w przeszłości - w kwietniu problem z bolącym barkiem podczas podciągania, który ciągnie się do dzisiaj (za tydzień wizyta u ortopedy)
  6. Odpowiedź na pytanie: Czy przeczytałeś/aś pigułkę wiedzy? - Tak
  7. Cel treningowy - przybranie na masie 8 kg
  8. Czas jaki możesz poświęcić na treningi 4-5x 1h w tygodniu
  9. Rodzaj diety z rozpiską ile dziennie spożywasz: w trakcie układania, założenie takie żeby za wszelką cenę przekraczać 3000kcal dziennie...
  10. Plan treningowy stworzony przez Ciebie

poniedziałek

5x5 ćwiczenia ze "Skazanego"

pompki

podciągania

przysiady

 

środa

to samo co w poniedziałek

 

piątek

to samo co w poniedziałek

 

w międzyczasie trenowanie "mostka" i stania na rękach" do tego, w któryś dzień chciałbym dołożyć crossfit, np w sobotę

  1. Na jakiej podstawie stworzyłeś/aś plan (link do artykułu, tytuł książki itp)

"skazany"

wątek Luko na forum http://kalistenikapo...na-wzrost-siły/


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych