Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Brak ruchomości... no właśnie, czego?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1
Davidos

Davidos

    Brak

  • Użytkownik
  • 1 postów

Cześć, mam pewien problem. Chodzi mi o dwie rzeczy, które są prawdopodobnie ze sobą związane.

 

Po kilku minutach marszu pojawia się ból w dolnej części łydki, który narasta wraz z pokonanym dystansem. Doskwiera szczególnie w czasie wchodzenia pod górkę.

Ostatnio wróciłem też do przysiadów i zauważyłem, że nie mogę wysunąć kolan przed palce. W pozycji stojącej ledwo mi się to udaje, ale w przysiadzie łydka jest względem podłoża prostopadle i nie jestem w stanie poruszyć nią do przodu.

 

Stąd rodzi się moje pytanie: o co właściwie tu chodzi? Dlaczego mam tak małą ruchomość łydek (?) i czy to właśnie przekłada się na ból w czasie marszu? Dodam też, że w czasie biegu ból ten nie występuje, dlatego nie mam pojęcia co właściwie jest nie tak. W razie niewystarczającej ilości informacji, piszcie.


  • 0

#2
Wyrwi

Wyrwi

    B the GB

  • Zasłużony
  • 489 postów
  • LokalizacjaLubelskie

Nikt Ci nie pomoże tutaj. To może być coś ze ścięgnem Achillesa. Powinieneś skonsultować się z lekarzem.


  • 0

#3
Seev

Seev

    Member

  • Użytkownik
  • 21 postów

albo udać się do dobrego fizjoterapeuty.


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych