Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Jaki typ planu na początek i pytanie do filmiku instruktażowego.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

#21
wanna-amigo

wanna-amigo

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 170 postów
  • LokalizacjaOstrowiec Św.
Sprawdź. Poświęć trochę czasu, poekserymentuj i dobierz taką ilość, jaka odpowiada Tobie.
  • 0

"Être fort pour être utile"


#22
bicek

bicek

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 206 postów

A ja chcę robić tyle ile jest na filmiku,tylko jeszcze tego chcę się dowiedzieć. Czy jest to ilość serii którą mam wykonywać w tygodniu,czy jak.


  • 0

#23
Powadzi

Powadzi

    Wymówki domeną ludzi słabych

  • Administrator

  • 2 335 postów
  • LokalizacjaGorzów Wlkp
Dostales wszystkie info podane jak na tacy. Kazdy uwaza ze trenowanie rutyna hfk jest nieodpowiednie dla Ciebie.

Lecz nadal chcesz zrobic po swojemu.

15dni minelo od Twojego pierwszego postu, a nadal pytasz o to samo. Uwierz w koncu, ze tutaj nikt nie chce dla Ciebie zle. Nikt nie chce Cie hamowac. Nie zalezy nam na tym, abys nic nie osiagnal. Wrecz przeciwnie!
Ehhh ale trudno. Robisz jak chcesz.

Wyslane za pomoca TapaTalk
  • 0

Piękno i siła, a nie pompa i masa


#24
bicek

bicek

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 206 postów

 Dobra pokombinuje, mi zależy na masie siłe, a nie bardziej na tym jak wiekszość cwiczy,jakieś plany kondycyjne, narazie masa,skombinuje inny plan i jutro wam przedstawie go. 

A tak przy okazji zapytam się wac co to jest bo dzisiaj zrobiłem mini trening klatki: 3 serie 20 powtórzeń pompek w staniu na nogach w oparciu o barierkę na wysokości gdzie kończą sie mieśnie klatki (łatwizna),10 klasycznych pompek i dosłownie jestem 20 minut po tych ćwiczeniach i czuje że mam słabe rece, tak trochę ciężej mi jest je utrzymywać w powietrzu,zresztą kiedyś jak ćwiczyłem to tak miałem też i po ćwiczeniach , co to? 


  • 0

#25
Justy^a

Justy^a

    Advanced Member

  • Instruktor

  • 1 013 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Kwalifikacje:Trener Personalny

"ręce opadają" ; )


  • 0

#26
bicek

bicek

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 206 postów

No co opadają ? Mam mętlik jedni mówią że trenuj tak jedni że ta bo ten plan jest dobry a gdzies indziej piszą że taki plan i tyle powtórzeń.Już nie wiem co mam robić. A tylko chce żeby mi powiedzieli czy na tym filmiku ta ilośc serii jest podana na tydzień czy na jedne trening.


  • 0

#27
wanna-amigo

wanna-amigo

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 170 postów
  • LokalizacjaOstrowiec Św.
Słuchaj siebie przede wszystkim. Co mają inni do tego? Popróbuj, przekonasz się.
  • 0

"Être fort pour être utile"


#28
bicek

bicek

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 206 postów

A powiesz mi co to jest to ciągnięcie w mięśniu po 4 seriach prostych ćwiczeń? Po pompkach 4 serie czuje tak jakbym miał słabą ręke i triceps.


  • 0

#29
wanna-amigo

wanna-amigo

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 170 postów
  • LokalizacjaOstrowiec Św.
Za dużo robisz pewníe.
  • 0

"Être fort pour être utile"


#30
bicek

bicek

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 206 postów

Haha za dużo?  To były 3 serie pompek pochylonych po 30-40 powtórzeń,to jest takei łatwe ćwiczenie jak chodzenie.!!!


  • 0

#31
wanna-amigo

wanna-amigo

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 170 postów
  • LokalizacjaOstrowiec Św.
Aha, więc masz lepsze wytłumaczenie. To po co się pytasz.
  • 0

"Être fort pour être utile"


#32
bicek

bicek

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 206 postów

Bo nie wiem od czego mnie "ciągną mięśnie".


  • 0

#33
Powadzi

Powadzi

    Wymówki domeną ludzi słabych

  • Administrator

  • 2 335 postów
  • LokalizacjaGorzów Wlkp
Po prostu Twoje miesnie podczas treningu uszkodzily sie do tego stopnia, ze odczuwasz teraz tzw obolalosc potreningowa. Po prostu musisz troche zwolnic i przystosowac miesnie do treningu.

Dodatkowo moze za wolno wykonujesz faze negatywna (czyli np ruch w dol przy pompkach), poniewaz podczas tej fazy uszkodzenia miesni sa najwieksze.


Wyslane za pomoca TapaTalk
  • 0

Piękno i siła, a nie pompa i masa





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych