Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Poziom mistrzowski!

trening cel szczyt formy

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1
kub

kub

    Brak

  • Użytkownik
  • 3 postów

Witam serdecznie forumowiczów!

Chciałem pokazać Wam filmik z treningu gościa, którego formę fizyczną uważam za szczyt formy i cel do którego chciałbym dążyć!

Jak myślicie, ile czasu i jaki trening powinienem uskuteczniać jeżeli teraz nie jestem w stanie się podciągnąć pięć razy na drążku... :)

Pozdrawiam!

http://pjtorres.wrzu...amowity_trening


  • 0

#2
charset

charset

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 104 postów
  • LokalizacjaTarnowskie Góry

http://kalistenikapo...an-calisthen-x/

Wywiad z Frankiem, masz tam odpowiedzi na to jak długo ćwiczy :D

Nie próbuj uskuteczniać jego obecnych planów treningowych, są mega przeładowane.

O różnych systemach masz na forum dość sporo, zapraszam do poszukiwań.

http://kalistenikapo...na-kalistenika/
http://kalistenikapo...-jak-świat-5x5/


  • 0

#3
kub

kub

    Brak

  • Użytkownik
  • 3 postów

Dziękuję za odpowiedź! Zabieram się do lektury! :)


  • 0

#4
Fosken

Fosken

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 33 postów

Wszystko wymaga zaangażowania, poświęcenia i czasu. Nie warto rzucać się na 'głęboką wodę' od razu . :)


  • 0

#5
phillix

phillix

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 213 postów

Dokładnie jak wyżej. Lepiej zacząć od zera niż od razu na wyższy poziom, bo później nie wyrobisz.

Jestem fanem Franka, ale zastanawiam się czasem czy on bierze jakiś doping albo jakieś konkretne suple. Na jednym filmiku widziałem jak przygotowywał shake'a białkowego, więc nie jest taki naturalny :)

Nawet jeżeli coś bierze - szacun!


  • 0

#6
Cygan9

Cygan9

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 157 postów

Dokładnie jak wyżej. Lepiej zacząć od zera niż od razu na wyższy poziom, bo później nie wyrobisz.

Jestem fanem Franka, ale zastanawiam się czasem czy on bierze jakiś doping albo jakieś konkretne suple. Na jednym filmiku widziałem jak przygotowywał shake'a białkowego, więc nie jest taki naturalny :)

Nawet jeżeli coś bierze - szacun!

no ciekawe czy zrobił odblok bo cyklu szejkami białkowymi... to ze gosc pije szejki nie znaczy ze jest nie naturalny . Tez kiedys piłem białko po treningu lub jakies carbo to nie znaczy ze jestem nie naturalny .


  • 0

90179e9fc7ee70e6aa686b4fdd9ef780.jpeg


#7
goral1001

goral1001

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 85 postów

hehehe robi szejk białkowy więc nie jest taki naturalny...


  • 0

#8
phillix

phillix

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 213 postów

Rozumiem, że dla Was osoba nie jest naturalna jak ładuje w siebie sterydy - zgodzę się. Spożywając wspomagacze można dalej być "naturalem", ale jest to tak jakby oszustwo. Ja preferuję takie źródła białka i węgli jakie znajdziemy w sklepach, tj. ryże, jajka, twarogi itp. 

Białkowy shake zazwyczaj ma dużo węglowodanów, owoce mają dużo cukrów i nie wierzę, że cały czas utrzymuje tak niski poziom tłuszczu bez jakichś "dodatków".

Każdy rozumie słowo "naturalny" inaczej.


  • 0

#9
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL

hehehe robi szejk białkowy więc nie jest taki naturalny...

szejk proteinowy można zrobić własnymi sposobami

i  można kupić w proszku

 

jak kiedyś pisałem, kolega robił i pił po treningu około 6miesięcy, może więcej, tylko szejk naturalny i urósł na mięśniach niż by brał kupywany szejk proteinowy ;p

a po za tym ten koleś był w więzieniu ;p


  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#10
phillix

phillix

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 213 postów
Mi w sumie nie chodziło o te szejki tylko o utrzymywanie niskiego poziomu tłuszczu. Naturalną metodą nie zrzucimy tyle tłuszczu, a nawet jak się nam uda to nie ma szans na utrzymanie go przez tyle czasu.
  • 0

#11
kub

kub

    Brak

  • Użytkownik
  • 3 postów

Trzeba bardzo dużo samodyscypliny, wytrwałości i motywacji żeby osiągnąć taki poziom. Ale założę się, że utrzymanie takiego poziomo może być równie trudne! :)


  • 0

#12
Sethbdg

Sethbdg

    Nie ćwiczę 5x5. ;)

  • Bywalec
  • 1 055 postów

Mi w sumie nie chodziło o te szejki tylko o utrzymywanie niskiego poziomu tłuszczu. Naturalną metodą nie zrzucimy tyle tłuszczu, a nawet jak się nam uda to nie ma szans na utrzymanie go przez tyle czasu.

Przy tak wysokopowtórzeniowym treningu to nie jest problem. Niski bf to nie tylko dieta.

Jordan z Calisthenics Academy ma jakieś 6-8% przez cały rok, a niczym się nie wspomaga.


  • 0

66668745.png


#13
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL

mówimy tutaj o genach, co nie którzy mogą tylko pomarzyć ? :P


  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#14
BeF1990

BeF1990

    Outsider

  • Zasłużony
  • 433 postów
  • LokalizacjaSosnowiec

A mnie jedyne co rzuca się w oczy, wręcz razi jest totalny brak proporcji i równowagi w sylwetce tego gościa. Jego nogi przypominają zapałki. Ciało składa się z tułowia i kończyn - górnych oraz dolnych on chyba o tym zapomniał.


  • 2

#15
kvasny

kvasny

    Go Hard or Give Up

  • Użytkownik
  • 6 postów
  • LokalizacjaŁódź/Cambridge
Jeśli Frank pił shejka białkowego to tylko z białka roślinnego ponieważ jest weganem (tak jak ja) i innego typu wspomagacze nie wchodzą w grę.
  • 0

#16
kvasny

kvasny

    Go Hard or Give Up

  • Użytkownik
  • 6 postów
  • LokalizacjaŁódź/Cambridge

Mi w sumie nie chodziło o te szejki tylko o utrzymywanie niskiego poziomu tłuszczu. Naturalną metodą nie zrzucimy tyle tłuszczu, a nawet jak się nam uda to nie ma szans na utrzymanie go przez tyle czasu.




Niskotluszczowa dieta weganska doskonale się do tego nadaje aby zgubić tłuszcz i utrzymać jego niski poziom na długi okres :)
  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: trening, cel, szczyt formy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych