Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Wyzwania grudzień 2K13 - "MAKE YOUR TRICEPS BURN"


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
139 odpowiedzi w tym temacie

#41
Azot

Azot

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 291 postów
  • LokalizacjaWrocław

Bartku ja również :P

Jeśli się za mocno garbię, poprawię to - muszę trochę przemeblować pokój bo kanapa przeszkadza ^^

 


  • 2

#42
FurioS

FurioS

    Street Workout Łódź - szukaj nas na FB

  • Użytkownik
  • 299 postów

Obydwaj musicie stanąć jeszcze dalej od miejsca w którym trzymacie ręce, by garb był jak najmniejszy.


  • 0
"Aby odnieść sukces w tym co robisz musisz wpierw odnieść zwycięstwo nad własnymi słabościami."

#43
lukasz1737

lukasz1737

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 59 postów
  • LokalizacjaLublin

Ćwiczenie 3, próba 2. Start w 25 sekundzie.

https://www.dropbox....c 3 próba 2.mp4

 

Nie wiem czy zaliczysz dipsy, ale i tak spytam o następne. Czy tak
https://www.dropbox....7/Próba 4ki.mp4
ma wyglądać ta pompka francuska?


  • 1

#44
BartekChudiniMarek

BartekChudiniMarek

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 44 postów
  • LokalizacjaŁódź

Ćwiczenie 3, próba 2. Start w 25 sekundzie.

https://www.dropbox....c 3 próba 2.mp4

 

Nie wiem czy zaliczysz dipsy, ale i tak spytam o następne. Czy tak
https://www.dropbox....7/Próba 4ki.mp4
ma wyglądać ta pompka francuska?

Poziom 3 w porządku, tylko nie wiem po co robić 20 powtórzeń, jak trzeba było 15.

 

Pompki francuskie źle, głowa powinna być skierowana w dół, brzuch spięty, nogi złączone. I na przyszłość radzę obracać filmik, w tym wielkiej filozofii niema wystarczy włączyć windows movie maker'a minuta i zrobione.


  • 1

#45
lukasz1737

lukasz1737

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 59 postów
  • LokalizacjaLublin

Poziom 3 w porządku, tylko nie wiem po co robić 20 powtórzeń, jak trzeba było 15.

 

Pompki francuskie źle, głowa powinna być skierowana w dół, brzuch spięty, nogi złączone. I na przyszłość radzę obracać filmik, w tym wielkiej filozofii niema wystarczy włączyć windows movie maker'a minuta i zrobione.

Ja to traktuję przy okazji jako mały trening więc robię przy okazji ile wlezie. ;)

Nie wiedziałem z tą głową do dołu i łączeniem nóg, nie znałem tego ćwiczenia wcześniej. Jeśli będę miał zaliczone dipsy, to będę już wiedział, dzięki.
Spróbuję znaleźć w WMM tą opcję.


  • 0

#46
FurioS

FurioS

    Street Workout Łódź - szukaj nas na FB

  • Użytkownik
  • 299 postów

Poziom 3 zaliczony. Co do głowy to Bartek ma racje. Postaraj się ją schować i patrzeć w dół. Co do brzucha to myślę, że jest ok bo nie robiłeś garba w lędźwiach. Spróbuj troszkę bardziej wypiąć tyłek do góry i złączyć nogi i myślę, że będzie ok.


  • 1
"Aby odnieść sukces w tym co robisz musisz wpierw odnieść zwycięstwo nad własnymi słabościami."

#47
frantic

frantic

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 188 postów

Teraz myślę, że wykonane jak najbardziej poprawnie :)


  • 1

#48
lukasz1737

lukasz1737

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 59 postów
  • LokalizacjaLublin

Ćwiczenie 4, "próba 1" (no właściwie to 5, pierwsza do oceny :D)
Jak coś to mierzyłem kaloryfer, 58cm ma od podłogi licząc. ;)

 

https://www.dropbox....6v5g/Tric 4.wmv


  • 0

#49
BartekChudiniMarek

BartekChudiniMarek

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 44 postów
  • LokalizacjaŁódź

Ćwiczenie 4, "próba 1" (no właściwie to 5, pierwsza do oceny :D)
Jak coś to mierzyłem kaloryfer, 58cm ma od podłogi licząc. ;)

 

https://www.dropbox....6v5g/Tric 4.wmv

łokcie powinny iść bardziej do wewnątrz, a nie na zewnątrz, reszta moim zdaniem w porządku.


  • 0

#50
Koscik

Koscik

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 92 postów

łokcie powinny iść bardziej do wewnątrz, a nie na zewnątrz, reszta moim zdaniem w porządku.

 

 

Od oceny technicznej to jest chyba FuriouS... 


  • 1

"Nie obawiaj się porażki – to nie porażka, ale mało ambitny cel jest błędem. W wielkiej próbie honorowo jest nawet polec."


Bruce Lee


#51
frantic

frantic

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 188 postów

łokcie powinny iść bardziej do wewnątrz, a nie na zewnątrz, reszta moim zdaniem w porządku.

Bartek, tak samo ja się mogę Ciebie przyczepić, że dłoni nie masz złączonych tylko obok siebie, co jest ułatwieniem ćwiczenia :)

Od oceniania jest FuriouS, a nie Ty :)


  • 0

#52
FurioS

FurioS

    Street Workout Łódź - szukaj nas na FB

  • Użytkownik
  • 299 postów

Frantic poziom jak najbardziej zaliczony. 

Łukasz mógłbyś nagrać jeszcze raz swoją próbę? Chciałbym byś kamerkę umieścił z boku, tak by można było dokładnie ocenić zgięcie w łokciach. Postaraj się też by łokcie skierowane były do wewnątrz.

 

Co do komentarzy to Bartek pozwól, że sam zajmę się oceną techniki, bo sam nad nią musisz mocno jeszcze popracować - udowodniłem Ci to na tęczy i to nie raz :D.

 

Pamiętajcie, że wyzwania nie służą do tego by pokazać kto jest lepszy, a kto gorszy. Tylko, żebyście wiedzieli nad czym musicie jeszcze popracować. Każdy z nas ma i mieć będzie problemy z techniką, bo nie ma ludzi, którzy robią wszystko idealnie. 


  • 0
"Aby odnieść sukces w tym co robisz musisz wpierw odnieść zwycięstwo nad własnymi słabościami."

#53
lukasz1737

lukasz1737

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 59 postów
  • LokalizacjaLublin

No, ja tego ćw. na przykład wgle nie znałem, a dobrze czasem czegoś nowego się nauczyć. :)

 

Ćwiczenie 4, próba 2.

 

https://www.dropbox....c 4 Próba 2.wmv


  • 1

#54
FurioS

FurioS

    Street Workout Łódź - szukaj nas na FB

  • Użytkownik
  • 299 postów

Próba zaliczona :) Zapraszam do 2 poziomu.


  • 0
"Aby odnieść sukces w tym co robisz musisz wpierw odnieść zwycięstwo nad własnymi słabościami."

#55
BartekChudiniMarek

BartekChudiniMarek

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 44 postów
  • LokalizacjaŁódź

Frantic poziom jak najbardziej zaliczony. 

Łukasz mógłbyś nagrać jeszcze raz swoją próbę? Chciałbym byś kamerkę umieścił z boku, tak by można było dokładnie ocenić zgięcie w łokciach. Postaraj się też by łokcie skierowane były do wewnątrz.

 

Co do komentarzy to Bartek pozwól, że sam zajmę się oceną techniki, bo sam nad nią musisz mocno jeszcze popracować - udowodniłem Ci to na tęczy i to nie raz :D.

 

Pamiętajcie, że wyzwania nie służą do tego by pokazać kto jest lepszy, a kto gorszy. Tylko, żebyście wiedzieli nad czym musicie jeszcze popracować. Każdy z nas ma i mieć będzie problemy z techniką, bo nie ma ludzi, którzy robią wszystko idealnie. 

Zanim napiszesz to się ludzie niecierpliwią. A tak mogą już pracować i się doskonalić. Jak to mawiam: Lepszy możesz być tylko od siebie.

Mam jeszcze trochę czasu, aby poprawić technikę spokojnie, może w te 2 tygodnie dobije do 10 powtórzeń


  • 0

#56
Koscik

Koscik

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 92 postów

W ostatnim trochę mi krzesło odjeżdżało , mam nadzieje, że nie problem

 


  • 0

"Nie obawiaj się porażki – to nie porażka, ale mało ambitny cel jest błędem. W wielkiej próbie honorowo jest nawet polec."


Bruce Lee


#57
FurioS

FurioS

    Street Workout Łódź - szukaj nas na FB

  • Użytkownik
  • 299 postów

Niestety, ale nie mogę zaliczyć Ci ani jednego poziomu. Pomijam już fakt, że ćwiczenia nie są ułożone w odpowiedniej kolejności..

W poziomie pierwszym, ruch był wykonywany brzuchem, a nie rękoma. Postaraj się nie prostować ciała w górnej fazie. W poziomie drugim i trzecim nie prostowałeś do końca rąk. Musisz bardziej skupić się na wykonywaniu ćwiczeń technicznie, a nie tylko żeby je zrobić.


  • 0
"Aby odnieść sukces w tym co robisz musisz wpierw odnieść zwycięstwo nad własnymi słabościami."

#58
lukasz1737

lukasz1737

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 59 postów
  • LokalizacjaLublin

Próbowałem piąte ćwiczenie dzisiaj, ale nie wychodziło. Zahaczałem tyłkiem o drążek. Czy sekretem jest tutaj robienie tego ćwiczenia dynamicznie? Nie da się go zrobić statycznie, powolutku bez dotykania plecami/tyłkiem drążka? Czy to ja mam za słabe ręce do tego?


  • 0

#59
FurioS

FurioS

    Street Workout Łódź - szukaj nas na FB

  • Użytkownik
  • 299 postów

To ćwiczenie trzeba wykonywać dynamicznie i trzeba zrobić łuk w plecach. Jakby co to nagraj filmik i powiem Ci co jest nie tak :)


  • 1
"Aby odnieść sukces w tym co robisz musisz wpierw odnieść zwycięstwo nad własnymi słabościami."

#60
Koscik

Koscik

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 92 postów

ok, teraz nagram każdy poziom oddzielnie, po kontuzji lewej ręki mam problem z tym wyprostowaniem na maksa, ale się postaram :)


  • 0

"Nie obawiaj się porażki – to nie porażka, ale mało ambitny cel jest błędem. W wielkiej próbie honorowo jest nawet polec."


Bruce Lee





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych