Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Wyzwania grudzień 2K13 - "MAKE YOUR TRICEPS BURN"


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
139 odpowiedzi w tym temacie

#121
FurioS

FurioS

    Street Workout Łódź - szukaj nas na FB

  • Użytkownik
  • 299 postów

Zaliczam 21 powtórzeń.


  • 0
"Aby odnieść sukces w tym co robisz musisz wpierw odnieść zwycięstwo nad własnymi słabościami."

#122
Azot

Azot

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 291 postów
  • LokalizacjaWrocław
Gratulacje:))
  • 0

#123
JezoL

JezoL

    Brak

  • Użytkownik
  • 4 postów

Tendencje spadkowe jeśli ocenianie będzie na wyższym poziomie i nie będzie wszystko zaliczane z automatu? Tutaj nie chodzi, abyś był lepszy od kogoś innego w wyzwaniach tylko od siebie i jeśli to możliwe podszkolił technikę. I tak zasady nie są jakieś sztywne, a co jeśli trzeba by było robić zatrzymania w fazie dolnej i górnej? więc doceń to co jest teraz, że ktoś ma coś poprawić to normalne. A zaraz kilka osób płacze, że niesłusznie oceniony został.  Tomson , z tego co widać to kolega jest. A JezoL też wydajesz się dziwny , 2 posty na forum i już krytykujesz moderatora.

PS. Są ludzie którzy by bardziej skrytykowali te "pompki". Peace. Po prostu trzeba nagrać następną próbę i tyle. Po co zaraz robić wojnę na forum. Szanujmy się.

Może i masz rację, że chodzi o podszkolenie techniki podczas wyzwań, z tym że GrasH wg mnie wykonuje ćwiczenia zgodnie z regulaminem jaki moderator napisał w pierwszym poście, robi je dynamicznie to fakt ale tempo oraz to czy wyprost ma być zaakcentowany nie zostały podane w w/w regulaminie. Określiłeś mnie jako dziwnego człowieka, bo skrytykowałem jedynie opinie moderatora. Moim zdaniem (mogę się mylić, w końcu to dopiero mój 3 post na forum :D) nie ważne ile masz postów, like'ów czy czegokolwiek innego masz prawo wyrazić swoją opinię. Pisząc poprzedni post nie obraziłem moderatora, a jedynie jak napisałem wyżej skrytykowałem jego opinię. Co do szacunku, to jaki Ty masz szacunek do mnie nazywając mnie dziwnym człowiekiem nie znając mnie? Pomyśl nad tym. 


  • 0

#124
JezoL

JezoL

    Brak

  • Użytkownik
  • 4 postów

Puszczanie filmiku wolniej nie sprawi, że użytkownik zrobi technicznie ćwiczenie. Jeżeli ja muszę dokonywać jakichś zmian w nagraniu to chyba jest coś nie tak, bo to Wy uczestnicy macie się starać o technikę a nie ja wam pomagać i zwalniać filmik, bo o to w tym nie chodzi. 

Nikt też, nie został olany. Nie było mnie 1 dzień na forum z powodów, których podawać nie muszę.

Piszesz o tendencji spadkowej. Jest to całkiem możliwe przez takich ludzi jak Ty. Wchodzisz, wprowadzasz burdy, zamieszanie i próbujesz prowokować, nie wiem co mając na celu. Bardzo chciałbym zobaczyć Twój filmik z wyzwaniami, bo skoro umiesz oceniać to myślę, że swoją techniką powalisz wszystkich na kolana. 

 

Po pewnym przemyśleniu, od następnych wyzwań będę zwracał jeszcze bardziej uwagę na technikę, a regulamin będzie ułożony bardzo rygorystycznie, tak by nie było żadnych wątpliwości :) Pozdrawiam

 

EDIT: Zapomniałbym jeszcze o jednej rzeczy. Pierwsze trzy osoby, z najlepszym wynikiem otrzymają nagrody, więc radzę skupić się jednak na technice.

Fakt to uczestnik ma wykonać ćwiczenie zgodnie z regulaminem, a Twoim zadaniem jest jest ocena jego pracy. W regulaminie nie napisałeś nic o tempie ćwiczeń, a tym bardziej o wyproście, którego wymagasz. Jeżeli sądzisz, że wszedłem tu tylko dlatego, żeby wprowadzić burdę, prowokując do jakiegokolwiek podziału między użytkownikami to się grubo pomyliłeś. Nie mogąc zgodzić się z niesprawiedliwością jaką potraktowałeś GrasH'a musiałem się wypowiedzieć. Jeżeli cokolwiek miałoby wpływ na spadek użytkowników startujących w wyzwaniach to raczej brak rzetelnych werdyktów sędziego, aniżeli opinia użytkownika patrzącego na to z boku. Moja technika, jaka by ona nie była, nie ma w tym sporze najmniejszego znaczenia. Kwestionujesz wyprosty GrasH'a, które robi, jedynie nie akcentuje ich ale o tym w regulaminie mowy nie było. W mojej ocenie GrasH wykonuje ćwiczenia tak aby nie odbiegały od regulaminu. Szkoda chłopaka bo się postarał, zrobił dobrze, a wyzwanie niezaliczone.

 

PS. Szczęśliwego Nowego Roku :D


  • 0

#125
FurioS

FurioS

    Street Workout Łódź - szukaj nas na FB

  • Użytkownik
  • 299 postów

No wszystko w porządku, tylko nie wiem dlaczego go tak bronisz? Czemu GrasH się nie wypowiada? Bardzo chciałbym się dowiedzieć co on sam o tym sądzi. Ważne jest to, czy on sam zgadza się z moim werdyktem, bo dlaczego ja mam zmieniać swoją ocenę skoro on nie zgłosił sprzeciwu? 

 

Jak tak bardzo potrzebujesz powodów do nie zaliczenia GrasHowi poziomu 2 i 3 etapu 1 to proszę bardzo - 

 

Rozstaw rąk musi być nieco większy, niż rozstaw barków. W górnej fazie ruchu ręce muszą zostać wyprostowane. Zejście wykonujemy na tyle nisko, by dotknąć nosem podłoża.

 

Rozstaw dłoni był mniejszy, niż rozstaw barków, ręce w górnej fazie nie były prostowane, no i nie dotknął podłoża nosem.

W poziomie 3 brak wyprostu łokci.

Na koniec bonus specjalnie dla Ciebie. Sam oceń czy łokcie były prostowane :)


  • 0
"Aby odnieść sukces w tym co robisz musisz wpierw odnieść zwycięstwo nad własnymi słabościami."

#126
BartekChudiniMarek

BartekChudiniMarek

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 44 postów
  • LokalizacjaŁódź


  • 1

#127
FurioS

FurioS

    Street Workout Łódź - szukaj nas na FB

  • Użytkownik
  • 299 postów

Bartek czemu taki kąt między tyłkiem a plecami? Stań trochę dalej jeszcze. Do poprawy :P  


  • 1
"Aby odnieść sukces w tym co robisz musisz wpierw odnieść zwycięstwo nad własnymi słabościami."

#128
Tomson

Tomson

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 105 postów

FurioS, przyznam szczerze, że ładnie poradziłeś sobie z problemem, leci rep. A co do użytkownika JezoL niech zaprzestanie tych swoich zbędnych komentarzy. Nie ma sensu kontynuować głupiej dyskusji. JezoL proponuje ci nagrać swój filmik. Ja też wyraziłem swoją opinie, ale nie będę się teraz kłócił... Szkoda tylko, że nie dam rady już nagrać nowych filmów, ale w kolejnych wyzwaniach postaram się coś pokazać.Pozdrawiam FurioS, a JezoL proszę przestań ciągnąć już tą dyskusje, która nie prowadzi do niczego dobrego :D :D :D

Pozdrawiam wszystkich którzy spróbowali swoich sił w wyzwaniach. Niech moc będzie z wami :D :D :D


  • 0
Nawet jeśli wszyscy już w ciebie zwątpili, pokaż że się mylili. Nie czekaj ani chwili dłużej.

#129
BartekChudiniMarek

BartekChudiniMarek

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 44 postów
  • LokalizacjaŁódź

Bartek czemu taki kąt między tyłkiem a plecami? Stań trochę dalej jeszcze. Do poprawy :P

Bo tak jest łatwiej. Chyba wystarczy jeśli się bym pochylił w dół i zmienił całe ułożenie ciała, żeby w dolnej fazie być prosto a nie jak tutaj.

No nic trzeba popracować, ciężko będzie, ale mam jeszcze kilka dni.


  • 0

#130
kwiatstg

kwiatstg

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 54 postów

[topic='https://www.youtube.com/watch?v=jvUsVfCHz2Y'][/topic]  


  • 0

#131
FurioS

FurioS

    Street Workout Łódź - szukaj nas na FB

  • Użytkownik
  • 299 postów

Jaki pomysłowy :D w ciemnym pomieszczeniu nagrał żeby nie było widać wyprostowania rąk :D a tak poważnie to zaliczam 22 powtórzenia :)


  • 0
"Aby odnieść sukces w tym co robisz musisz wpierw odnieść zwycięstwo nad własnymi słabościami."

#132
Azot

Azot

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 291 postów
  • LokalizacjaWrocław

Dziś koniec - ludzie pełna mobilizacja! :]


  • 0

#133
BartekChudiniMarek

BartekChudiniMarek

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 44 postów
  • LokalizacjaŁódź


  • 1

#134
FurioS

FurioS

    Street Workout Łódź - szukaj nas na FB

  • Użytkownik
  • 299 postów

Poziom 1 zaliczony, poziom 2 - naliczyłem 16 powtórzeń.


  • 0
"Aby odnieść sukces w tym co robisz musisz wpierw odnieść zwycięstwo nad własnymi słabościami."

#135
lukasz1737

lukasz1737

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 59 postów
  • LokalizacjaLublin

Nie zdążyłem się nauczyć tego ćwiczenia, także ja wymiękam. Czekam na styczniowe wyzwanie. :)


  • 0

#136
FurioS

FurioS

    Street Workout Łódź - szukaj nas na FB

  • Użytkownik
  • 299 postów

Podsumowując grudniowe wyzwania, najlepszym okazał się kwiatstg z wynikiem 22 powtórzenia. Drugie miejsce przypada użytkownikowi drk, który wykonał 21 powtórzeń, a trzecie miejsce zajął BartekChudiniMarek z 16-toma powtórzeniami. Proszę o wysłanie swoich adresów korespondencyjnych w prywatnej wiadomości do mnie, w celu wysłania nagród. Pozdrawiam


  • 0
"Aby odnieść sukces w tym co robisz musisz wpierw odnieść zwycięstwo nad własnymi słabościami."

#137
drk

drk

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 20 postów

Gratuluję dla użytkownika kwiatstg za wygranie grudniowego wyzwania oraz dla BartekChudiniMarek za zajęcie 3 miejsca. Jednak brawa należą się wszystkim, którzy wzięli udział w tej rywalizacji, że chcieli sprawdzić swe umiejętności i pokazali ducha walki. Rywalizacja rywalizacją ale chodzi przede wszystkim o to aby się dobrze bawić i robić to co kochamy, czyli ćwiczyć! :) Pozdrawiam wszystkich, którzy wzięli udział i z niecierpliwością czekam na styczniowe wyzwanie! :))


  • 1

#138
FurioS

FurioS

    Street Workout Łódź - szukaj nas na FB

  • Użytkownik
  • 299 postów

Musicie mi wybaczyć, ale wyzwania pojawią się dopiero za parę dni, gdyż mam problem z dostępem do kamery. Jeżeli chcecie je już teraz, ale bez filmów instruktażowych (pojawią się później) to dajcie znać.


  • 0
"Aby odnieść sukces w tym co robisz musisz wpierw odnieść zwycięstwo nad własnymi słabościami."

#139
Azot

Azot

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 291 postów
  • LokalizacjaWrocław

Opis możesz skrobnąć wg mnie :)


  • 0

#140
lukasz1737

lukasz1737

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 59 postów
  • LokalizacjaLublin

Mógłbyś dać opis bez filmów już. :D


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych