Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

łapanie kilogramów + bieganie

bieganie trening kg

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1
peanut

peanut

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 58 postów

Krótko:
mam 182/3 cm i ~71 kg wagi (+/- kilogram). Mam zamiar w przyszłym roku wystartować w półmaratonie, a do tego podłapać kilka kilogramów (wymarzone 80 kg, ale to potrwa). Do końca roku chciałbym ważyć 75 kg, oczywiście najważniejsza jest siła, ale chciałbym mimo to wyglądać na trochę większego  ;)

Mój trening to FBW, mix. kalisteniki i treningu z hantlami itp (np. rozpiętki czy przysiady bułgarskie, albo wiosłowanie w opadzie), co zrobić, żeby zbudować wytrzymałość biegową i kilka dodatkowych kilogramów? Wiadomo, ze biegając będe miał niski BF, przez co mięśnie będą dobrze widocznie, a to już mnie optycznie powiększy, ale nie chciałbym tracić suchej masy mięśniowej przez bieganie. Jaki zastosować trening biegowy? Co jeść przed bieganiem, żeby nie było spadków? 

 

Z góry dzięki!


  • 0

#2
Lisciasty

Lisciasty

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 49 postów
  • LokalizacjaWrocław

Nie wiem ile by trzeba biegać (i tylko i wyłącznie biegać) żeby stracić mięśnie. Ja mam w porywach 40 km/tygodniowo i tylko widzę przyrost mięcha ;)

Chyba, że biegasz 100-120 km tygodniowo, ale tego się nie dowiemy, dopóki nie napiszesz.

No i napisz, czy chcesz przebiec ten pólmaraton, czy ugrać jakiś konkretny wynik.


  • 0

#3
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL

Nie wiem ile by trzeba biegać (i tylko i wyłącznie biegać) żeby stracić mięśnie. Ja mam w porywach 40 km/tygodniowo i tylko widzę przyrost mięcha ;)

Chyba, że biegasz 100-120 km tygodniowo, ale tego się nie dowiemy, dopóki nie napiszesz.

No i napisz, czy chcesz przebiec ten pólmaraton, czy ugrać jakiś konkretny wynik.

też nie wiem, jedynie na głodówkę przejść tak aby mieć energię na treningi :)

bilans ujemny trzeba mieć


  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: bieganie, trening, kg

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych