Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Pomoc dla początkującego

Kilka pytań od początkującego

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#21
Circu

Circu

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 79 postów

Luko możesz wyjaśnić dziłanie 5x5? 5 powtórzeń w 5 seriach? Nie za mało dla np. początkującego?


  • 0

#22
Alvarito

Alvarito

    Member

  • Użytkownik
  • 13 postów

No też racja. A co sądzisz o tymhttp://allegro.pl/dr...3562160115.html 129 zł i darmowa przesyłka  (chyba taki sam) bo ten twój kosztuje 219zł :/  i 143 cm miejsca na chwyt :)

U mnie raczej nie bd problemu ze skrobaniem ściany, raczej w 2 stronę bd musiał coś podłożyć :)


  • 0

#23
Lisciasty

Lisciasty

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 49 postów
  • LokalizacjaWrocław

No przecież pisałem że tam jest drogi, ale chwilę poszukasz i stówkę taniej znajdziesz. Czytać trza co się pisze :>

Poszukałeś i znalazłeś i to jest dokładnie to, nawet widzę że badziewną gąbkę zmienili na jakiś super duper grip, pewnie dostali parę bluzgów od klientów

i poprawili, tak więc być może nie będziesz musiał nic skrobać z rurki :>


  • 0

#24
Alvarito

Alvarito

    Member

  • Użytkownik
  • 13 postów

Lisciasty lipa jest . Nie popatrzyłem dokładnie na pokój i narożny drążek odpada bo mam 1 ścianę w tapecie następną w panelach itd. A nie chcę aby kołki które nie doszły przez panele do ściany się wyrwały lub trzymały w połowie :/

Sorry mój błąd 

W grę wchodzi jedynie drążek na sufit bo mam go najmocniejszego... :/


  • 0

#25
Lisciasty

Lisciasty

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 49 postów
  • LokalizacjaWrocław

Są takie kołki do paneli, przednia część jest goła, dopiero od połowy są zęby i gwint, dasz radę :>


  • 0

#26
Alvarito

Alvarito

    Member

  • Użytkownik
  • 13 postów

A no fakt jakoś z łba mi wyleciały te kołki :) Muszę z Ojcem pogadać może ma co nieco w warsztacie :) 

A czy na tym drążku można robić ćwiczenia na brzuch tzn czy można ćwiczyć na nim plecami do narożnika (tzn odwrotnie) 

A czy trening opisany w skazanym / nagim jest podzielony na dni tzn że np w poniedziałek podciągam się a we wtorek pompki i pistolety ? Czy to się ćwiczy wszystko w ciągu jednego treningu ?

I czy trening ten przeprowadza się codziennie czy w 1 dniu trening a w nst odpoczynek ? 


  • 0

#27
KuGz

KuGz

    Brak

  • Użytkownik
  • 1 postów

 

A czy na tym drążku można robić ćwiczenia na brzuch tzn czy można ćwiczyć na nim plecami do narożnika (tzn odwrotnie) 

 

 

O właśnie dobre pytanie, czy na tym drążku można bez problemu robić ćwiczenia na brzuch ? czy tylko podciąganie ?


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych