Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Plan treningowy Nowicjusz

Plan treningowy

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1
R3nji

R3nji

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 45 postów
Cześć. Chciałbym zacząć ćwiczyć ale nie wiem za bradzo jak ułożyć plan. Czytałem troche o tych metodach treningowych ,że nwm co wybrać. Więc zdam się na profesjonalistów:P. Moim celem jest zwiekszenie siły(ogólnie). Radze sobie dobrze tylko z pompkami a podciąganie to lepiej nie mówić:P. Chciałbym ćwiczyć 3-4 razy w tyg. Nie chciałbym obciążać mocno nóg (miałem przeciętego achillesa 5 mies temu).
  • 0

#2
SenseJLF

SenseJLF

    Administrator

  • Administrator - Boss

  • 262 postów
  • LokalizacjaSzczytno

Witam.Skoro chciałbyś ćwiczyć to pierwszym krokiem do uzyskania efektów jest minimum samozaparcia, które na początku mógłbyś wykorzystać do ułożenia sobie chociaż wstępnego planu. Nikt za Ciebie takiego nie ułoży jedynie może ocenić.

Zacznij może od poszukania na forum planów bo takowych jest dużo lub przeczytaj "Skazany na trening".


  • 0

Jestem Grammar Nazi. Nie znoszę błędów, leni, idiotów i hipsterów.
NIE pomagam przez PW. Mogę co najwyżej pogawędzić.
NIE odpisuję na wiadomości najeżone błędami. Nie chce mi się męczyć oczu.

 


#3
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL

przeczytaj książkę 'Trening bez sprzętu' O. Lafay - tam jest bardzo dobry plan na każdy poziom i ładnie wszystko opisane :D


  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#4
R3nji

R3nji

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 45 postów
Pompki 3x15
Brzuszki 3x20
Przysiady 2x15
Podciąganie 3x15

PON/ŚR/PT
  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Plan treningowy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych