Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Seminarium gimnastyczne - Łódź, 26 maj 2013


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
69 odpowiedzi w tym temacie

#1
Adam.Kalman

Adam.Kalman

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Instruktor
  • 74 postów

Witam

 

Miło mi poinformować, że zgodnie z obietnicą, kontynuujemy cykl seminaryjny.

Myślę, że już tyle zostało powiedziane nt. poprzedniego, które odbyło się w styczniu w Gdańsku, że nie trzeba opisywać czym jest owo seminarium :)

 

Seminarium odbędzie się w 26.05 (niedziela, niestety inne terminy sali były zajęte) w Łodzi przy ul. Karpackiej 61, w hali sportowej Tęcza.

Godziny zajęć to 10:00-15:00

 

koszt uczestnictwa:

Jeżeli zgłoszenie wpłynie do 15.05 - 50zł

po tym terminie - 70zł

 

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres gimnastyka.gdansk@gmail.com z dopiskiem w tytule "seminarium maj"

Zgłoszenie powinno zawierać imię i nazwisko oraz wpisany adres mailowy do kontaktu.


  • 0

#2
Papryk

Papryk

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 69 postów
  • LokalizacjaZąbkowice Śląskie

No to kiepsko, akurat 26 wracam z Włoch więc nie dam rady się zjawić :/


  • 0

#3
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Ja będę na 100%:-).
  • 0

#4
Pablo14

Pablo14

    gnls

  • Użytkownik
  • 314 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Poprzednie było w styczniu, a nie w lutym.

Mnie nie będzie, bo komunie są w maju w mojej rodzinie.


  • 0

#5
arturwaw

arturwaw

    Łysoglowy

  • Użytkownik
  • 67 postów

Czy osoby zupełnie zielone w tej tematyce nauczą się jakichś podstaw i ćwiczeń czy raczej nie ma czego szukać bo to będzie znacznie wyższy poziom? :)


  • 0

Raz stracona szansa nigdy już nie powróci!


#6
Marqs

Marqs

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 77 postów
  • LokalizacjaBrudne Południe / SRC

Czy ktoś z okolic Rybnika, Kędzierzyn-Koźle, Racibórz wybiera się samochodem i ma wolne miejsce? Chętnie się przyłączę i dołożę na wachę? Proszę o kontakt.


  • 0

#7
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Łysogłowy, będzie kilku instruktorów i podział na grupy według zaawansowania, by każdy znalazł coś dla siebie:) Poprzednie seminarium to był koncentrat mocy:)

Wiewióreq, szkoda że Cię nie będzie:(
  • 0

#8
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów

Mnie też nie będzie.


  • 0

#9
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość

Krzysiu, skoro Ciebie nie będzie, to widocznie masz ważny powód.

 

Ci którzy się wybierają, niech napiszą trochę o oczekiwaniach. Osobiście chciałbym poznać progresję rozpięć na kółkach oraz ćwiczenia prowadzące do front i back levera.


  • 0

#10
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów

Tak. Fundusze jak zwykle. :D 


  • 0

#11
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość

Może jeszcze Ci się uda:/

 

Wszystkich zachęcam do udziału, bo naprawdę warto. Poprzednie seminarium otworzyło mi oczy na wiele spraw.


  • 0

#12
Marqs

Marqs

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 77 postów
  • LokalizacjaBrudne Południe / SRC
Wszystkich zachęcam do udziału, bo naprawdę warto. Poprzednie seminarium otworzyło mi oczy na wiele spraw.

 

Wiadomo, że warto. Takie spotkania zawsze dużo wnoszą tym bardziej, że prowadzący mają ogromne doświadczenie. Motywacja sama w sobie i możliwość poznania ludzi.

 

Jeżeli nie uda mi się załatwić transportu albo podłączyć pod jakąś ekipę to nikłe szanse. Patrzyłem nawet na rozkład pociągów, ale to jest żart i kpina sama w sobie. Nie jestem w stanie tam dotrzeć na czas korzystając z naszych polskich usług PKP. Grrrr... :(


  • 1

#13
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 598 postów
  • LokalizacjaWawa

No, ja niestety nie będę :( Akurat mam wyjazd firmowy. A miałem nie jechać... a teraz już nie mogę się wycofać.


  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"

#14
Adam.Kalman

Adam.Kalman

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Instruktor
  • 74 postów

Witam ponownie, postanowiliśmy wprowadzić pewną zachętę.

Wszystkie osoby, które wyślą zgłoszenie udziału do 15.05 zapłacą za seminarium 50zł, po tym terminie koszt to 70zł.


  • 0

#15
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość

Marqs, wiem, że ze Śląska będzie się wybierała dośc duża grupa osób. Może znajdą dla Ciebie miejsce. Dam Ci znać jeśli uda mi się coś ustalić.

 

Ze swojego doświadczenia powiem tylko, że na poprzednim seminarium dowiedziałem się wielu rzeczy o których nie miałem pojęcia. Wszystkie ćwiczenia wykonywane w street workout, to gimnastyka. Niestety często ludzie zajmujący się nią to samoucy, bez znajomości prawdziwej techniki. Czy wiedzieliście np. że prawidłowo front lever wykonuje się podchwytem?! Nachwytem jest wiele łatwiejszy i taki włąśnie jest prezentowany na yt nawet w tutorialach. Wiedza gimnastyczna, to coś, co może nie tylko wspomóc prawidłowy rozwój ale również zapobiec wielu urazom i kontuzjom. Dlatego udział w takim seminarium polecam każdemu. Zarówno początkującym (a nawet zwłaszcza im!), jak i zaawansowanym którzy chcą wejść na jeszcze wyższy poziom.


  • 0

#16
rafal

rafal

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 238 postów

Czy wiedzieliście np. że prawidłowo front lever wykonuje się podchwytem?! Nachwytem jest wiele łatwiejszy i taki włąśnie jest prezentowany na yt nawet w tutorialach.

 

szczerze mówiąc pierwsze słyszę


  • 0

but hey, it's just an advice, do what ever the f**k you want to do

http://gimnastycy.pl/forum/

 


#17
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów

Chyba jednak chodziło o back lever.... Jeśli o front to jak Rafał również pierwsze słyszę...


  • 0

#18
julo1976

julo1976

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 159 postów

Ja takze bede na seminarce:)

 

Wybiera sie ktos z Poznania ?


  • 0
Trening to przyjemnosc, nie obowiazek a gimnastyka sportowa to radosc i satysfakcja z pokonywania sily grawitacji:) !

#19
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów

No hej julo. Ja jadę z Inowrocławia. Na prawdę warto uczestniczyć w seminarium. Możemy dowiedzieć się ciekawych rzeczy, nauczyć się elementów oraz wyłapać błędną technikę. Tak było w moim przypadku. Nie ma to jak "oko instruktora" Dzięki temu ćwiczenia robię poprawnie, przynajmniej się staram, a także mam mądrzejsze podejście do treningu. Polecam.


  • 0

#20
Adam.Kalman

Adam.Kalman

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Instruktor
  • 74 postów

szczerze mówiąc pierwsze słyszę

 

Na zawodach nie, ale... z drugiej strony front wykonany podchwytem to x2 do zajebistosci, dobrze przygotowuje cały tył, zwłaszcza do samolotu (maltese cross) i rozpięć (iron cross, inverted cross)

Takie ćwiczenie jest w menu siłowym


  • 1




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych