Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Seminarium gimnastyczne - Łódź, 26 maj 2013


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
69 odpowiedzi w tym temacie

#61
rafal

rafal

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 238 postów

Moja kuzynka stwierdziła, że odwiedzi mnie przed  moim wyjazdem do Gdańska na praktyki i z tego właśnie wynika, że mnie nie będzie... nie mogła przyjachać kiedy indziej ...;(

 

Będąc w Gdańsku można wpaść na trening na olimpijczyku :)


  • 0

but hey, it's just an advice, do what ever the f**k you want to do

http://gimnastycy.pl/forum/

 


#62
Tucha123

Tucha123

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 92 postów

Będąc w Gdańsku można wpaść na trening na olimpijczyku :)

Tylko, że Gdańska nie znam i do ćwiczeń będę wykorzystywała mieszkanie;)


  • 0

"You can fight but you won't always win
Somehow life finds a way to beat you
But I'll come join you in the ring"


#63
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość

Kilka rad dla ludzi wybierających się na seminarium:

 

Nie zapominjcie zabrać ze sobą dużej ilości wody a jeszcze lepiej napoju izotoniczego. Czeka Was 5 godz. intensywnego treningu i mała buteleczka nie wystarczy.

 

Koniecznie zaopatrzcie się w mały posiłek do zjedzenia w przerwie treningowej. Po takim wysiłku uzupełnienie glikogenu jest konieczne! Musi to być coś małego i energetycznego. doskonale sprawedzi się banan, jeszcze lepiej baton energetyczny.

 

Przed treningiem ściągamy wszelką biżuterię. Kolczyki, łańcuszki itp. mogą zrobić nam krzywdę podczas treningu.

 

Ćwiczymy na bosaka w luźnym wygodnym stroju. Zdecydowanie sprawdzą się krótkie spodenki i koszulka. Weźmy jednak ze sobą bluzę, do utrzymania ciepłoty ciała (efektu rozgrzania) w tych chwilach, gdy zrobimy sobe krótką przerwę, lub będziemy słuchać dłuższych wyjaśnień instruktora.

 

Prosimy o wczesniejsze przybycie na sale, by można spokojnie sie przebrac i załatwić formalności. Plan seminarium jest mocno napięty, dlatego zalezy nam na punktualnym rozpoczęciu zajęć.


  • 0

#64
FurioS

FurioS

    Street Workout Łódź - szukaj nas na FB

  • Użytkownik
  • 299 postów

Z piciem i czymś do zjedzenia nie ma problemu, na hali znajdują się automaty z batonami, sokami, nawet kawa chyba jest.

Jeżeli ktoś ma to może wejść w butach gimnastycznych, tanecznych (baletowe) - lecz nie można wchodzić w zwykłych butach. 

Warto wspomnieć też o okularach, podczas wykonywania salt, przewrotów itd. warto je zdjąć.

Na hali znajdują się 3 szatnie, lecz wartościowe przedmioty lepiej zabrać na salę, ponieważ szatnie, są nie pilnowane i łatwo o kradzież. 

Kolejną istotną informacją jest to, że na hali często jest duszno - szczególnie teraz w okresie letnim. Tak jak wspomniał kolega wcześniej warto mieć ze sobą wodę (pomimo automatów). Jak coś mi się jeszcze przypomni to napiszę :)


  • 0
"Aby odnieść sukces w tym co robisz musisz wpierw odnieść zwycięstwo nad własnymi słabościami."

#65
Tucha123

Tucha123

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 92 postów

Chce tam być, a nie mogę ... no kurde ..


  • 0

"You can fight but you won't always win
Somehow life finds a way to beat you
But I'll come join you in the ring"


#66
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów

Spokojnie Tucha, na pewno będziesz następnym razem.


  • 0

#67
Mrowek

Mrowek

    Advanced Member

  • Instruktor
  • 38 postów

Witam :)
Jedzie ktoś z okolic śląska (Katowic) ponieważ pociągami trochę średnie połaczęnie jest i z wielką chęcia zabrał bym się z kimś :)


  • 0

#68
Tomo Bird

Tomo Bird

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 11 postów

Zjawię się ;-)


  • 0

#69
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość

Tomo Bird się zjawił i pokazał klasę mistrzowską. Szacun!!!


  • 0

#70
Tomo Bird

Tomo Bird

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 11 postów

Tomo Bird się zjawił i pokazał klasę mistrzowską. Szacun!!!

Oj tam oj tam , od każdego mozna na takim seminarium czegoś ciekawego się nauczyć a uwagi są przeze mnie mile widziane i biore sobie je za "żelazne zasady". Warto wybierać sie na takie szkolenia bo dużo mozna sie nauczyć. Dziękuje wszystkim którzy tam byli - to były owocne i mile spędzone godziny.


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych