Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Seminarium gimnastyczne - Łódź, 26 maj 2013


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
69 odpowiedzi w tym temacie

#21
Mrowek

Mrowek

    Advanced Member

  • Instruktor
  • 38 postów

https://www.facebook...16054568/?ref=3


Link do wątku na FB :)


  • 0

#22
Emil

Emil

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 662 postów

Super! Postaram się oczywiście wpaść. Poprzednie seminarium było świetne, a tym razem dużo bliżej więc nie wypada nie być. Liczę na dobrą rozgrzewkę i dobicie na koniec :)
Fajnie byłoby trochę więcej czasu poświęcić na poręcze równoległe. Fajnie jakby też na wyposażeniu sali była lina.


  • 0
Dołączona grafika

#23
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość

Emil, fajnie że będziesz. Z tego co słyszałem sala jest dużo większa niż w Gdańsku. Będzie więcej przyrządów i więcej trenerów. Z Katowic przyjedzie Pan Michał Bogus, więc w sumie będzie trzech prowadzących (a być może nawet czterech). Z liną też nie powinno być problemu:)


  • 0

#24
Kubek

Kubek

    Never Say I Can't, Go BeastMode!

  • Użytkownik
  • 23 postów
  • LokalizacjaZgierz

Nie mówię że na 100%, ale obiecuję ze postaram się przyjść z całych sił. Niestety kwestią decydującą tutaj jest szkoła :/


  • 0

#25
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Kubek, seminarium jest w niedzielę;)
  • 0

#26
Orel

Orel

    Szeryf :D

  • Administrator - Boss

  • 582 postów

Jaka szkoda. Kolejne seminarium mnie ominie. Może uda się też coś w lipcu zorganizować ?;)


  • 0

#27
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość

Orel, jeśli dopisze frekwencja na tym, to pewnie tak. Na razie jednak widzę, że dużo chętnych nie ma pomimo tego, że seminarium nie kosztuje 300zł jak u konkurencji a jedynie 50zł.


  • 0

#28
Orel

Orel

    Szeryf :D

  • Administrator - Boss

  • 582 postów

Panowie zmobilizujcie się :) , z tego co widziałem i z tego co pisali uczestnicy poprzedniego seminarium, to było na prawdę warto ;) 

Zahir mam nadzieję, że frekwencja będzie wysoka;) 


  • 0

#29
julo1976

julo1976

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 159 postów

Zgadza sie, zmobilizujcie sie gdyz zostaly nie cale dwa tygodnie:).Zawsze warto wiedziec wiecej niz sie wie, uczyc sie od tych co robia to juz sporo lat, poprawic bledy techniczne oraz uzyskac pomoc w tym co nam najslabiej wychodzi no i przede wszystkim spotkac ludzi ktorzy dobrze sie bawia trenujac Gimnastyke :).

 

Mam pytanie do osob z Lodzi, jezeli wysiade w Lodzi kaliskiej to czy jest to daleko od miejsca docelowego?jak i gdzie sie kierowac gdyz bede w Lodzi cos kolo 9.15 i nie chce tracic czasu na bladzenie??

 

Orientuje sie ktos ile ludzi jest juz na liscie seminarium ktore zglosily chec udzialu?


  • 0
Trening to przyjemnosc, nie obowiazek a gimnastyka sportowa to radosc i satysfakcja z pokonywania sily grawitacji:) !

#30
mindfuck_da_one

mindfuck_da_one

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 90 postów
  • LokalizacjaToruń

Jedzie ktoś przez Toruń? Bym się zabrał...


  • 0

"[...] Bo w ogniu próbuje się złoto, a ludzi miłych Bogu - w piecu poniżenia"

 

 


#31
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Panowie, jeszcze tylko do jutra obowiązuje preferencyjna cena 50zł. Mobilizujcie się! !!

Bez względu na umiejętności każdy znajdzie coś dla siebie:)

Udział w seminarium jest szczególnie ważny dla osób nie zaawansowanych. Mogą oni dowiedzieć się bardzo dużo o tym jak skutecznie i bezpiecznie trenować.
  • 0

#32
mrjackowsky

mrjackowsky

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 8 postów
  • LokalizacjaKraków/Żywiec

Cześć :)
Chciałbym pojechać na seminarium samochodem z Krakowa. Szukam ludzi, żeby podzielić się kosztami paliwa. Mam już jedną osobę. Przy jeszcze jednej koszt wyniesie około 40 zł. Chciałbym, żeby ktoś zdecydował się już teraz, żeby zgłosić się jeszcze dzisiaj, w niższej cenie.

Pozdrawiam


  • 0

#33
Marqs

Marqs

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 77 postów
  • LokalizacjaBrudne Południe / SRC

Naprawdę nikt nie wybiera się z okolic Rybnika ani Kędzierzyna-K, przecież tyle tam ekip? Kurde... noo :(


  • 0

#34
mrjackowsky

mrjackowsky

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 8 postów
  • LokalizacjaKraków/Żywiec

Marqs gdybyś dojechał do Mysłowic to mogę Cię zgarnąć.

Co Ty na to?

 

EDIT pomyłka: do Dąbrowy Górniczej

 

EDIT2: może ktoś ze Śląska chce się zabrać?


  • 0

#35
Mrowek

Mrowek

    Advanced Member

  • Instruktor
  • 38 postów

Ja mam 3 osoby z Katowic moze wiecej :), wiec jesli ktos potrzebuje zmiejszyc koszty polecam.


  • 0

#36
Marqs

Marqs

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 77 postów
  • LokalizacjaBrudne Południe / SRC

Marqs gdybyś dojechał do Mysłowic to mogę Cię zgarnąć.

Co Ty na to?

 

EDIT pomyłka: do Dąbrowy Górniczej

 

EDIT2: może ktoś ze Śląska chce się zabrać?

Niesty ale w niczym mi to nie pomaga.

 

Ja mam 3 osoby z Katowic moze wiecej  :), wiec jesli ktos potrzebuje zmiejszyc koszty polecam.

@Mrowek, o której wyjeżdżacie z tych Katowic. Na chwilę obecną jest to dla mnie rozwiązanie chyba najlepsze dlatego, że nikt z okolic Rybnika najwyraźniej się nie wybiera. Jeżeli dokulam się pociągiem na czas, prawdopodobnie skorzystam.


  • 0

#37
Mrowek

Mrowek

    Advanced Member

  • Instruktor
  • 38 postów

 

Promo video,

Marqus sam nie wiem jeszcze jak pojedziemy, wiem ,ze do Dabrowy z Katowic jest blisko. W ostatecznosci sam pojade pociagiem :).


  • 1

#38
sheisbutterfly

sheisbutterfly

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Moderator
  • 473 postów
  • LokalizacjaWałbrzych

mmmmm.... kuszące... bardzo... w dodatku ten dzień jest pusty w moim kalendarzu... :) jest szansa że Wałbrzych się pojawi tym razem:)


  • 0
"Najpierw, rób to co konieczne, potem, to co możliwe, a na końcu okaże się że robisz rzeczy nie możliwe"

Chcesz dodać mi skrzydeł? :) to proste!! wciśnij Rep !! :)

#39
sheisbutterfly

sheisbutterfly

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Moderator
  • 473 postów
  • LokalizacjaWałbrzych

mało chętnych bo mało osób wie. Dajcie info na Fb na kalistenice. Zaproszenie dostało tylko 200 osób - w tym ja nie. . . 


  • 0
"Najpierw, rób to co konieczne, potem, to co możliwe, a na końcu okaże się że robisz rzeczy nie możliwe"

Chcesz dodać mi skrzydeł? :) to proste!! wciśnij Rep !! :)

#40
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość

Soniu, zapraszamy Was bardzo serdecznie. Będzie duża, świetnie wyposażona sala, trzech prowadzących i ciekawy program:)


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych