Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Zagłębie miedziowe - Legnica

Legnica Lubin Polkowice miejsca do ćwiczeń grupy kalistenika gimnastyka sztuki walki sporty walki

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1
Duentar

Duentar

    Brak

  • Użytkownik
  • 1 postów

Witam

 

 

Piszę ten temat w nadziei, że w Legnicy mieszkają ludzie zafascynowani kalisteniką, gimnastyką sportową lub sztukami walki (i potrafią przekuć całe swoje doświadczenie sportowe w realną siłę swojego ciała).

 

Jeśli nie masz partnera do ćwiczeń, albo sam potrzebujesz motywacji by wyjść na dwór i zrobić coś ze swoim ciałem, to zapraszam na wspólne treningi.

Nie jestem wielkim sportowcem, ale cytując Sokratesa:
"Jaką hańbą jest dla mężczyzny dożycie wieku starczego, gdy nigdy nie widział on piękna i siły, które mogło osiągnąć jego ciało".

Dlatego chcę zobaczyć osiągnąć realną siłę z ludźmi, z którymi łączę jeden cel.

 

Zachęcam wszystkich z Legnicy, którzy chcą znaleźć kompanów do treningów oraz aby wiedzieć, do kogo się zwrócić z prośbą o radę do pisania postów poniżej.

 

Pozdrawiam

Z.

 

P.S.

Jeśli chodzi o mnie to z miłą chęcią mogę odwiedzić osoby trenujące kalistenikę w Lubinie i Polkowicach. Jeśli chodzi o inne miejscowości to byłoby to dla mnie bardziej problematyczne - kontakt: PW. Jeszcze przynajmniej rok będę w Legnicy, mam nadzieję, że będę się miał czym pochwalić za rok.


  • 0

#2
Papryk

Papryk

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 69 postów
  • LokalizacjaZąbkowice Śląskie

"Nie jestem wielkim sportowcem, ale cytując Sokratesa:
"Jaką hańbą jest dla mężczyzny dożycie wieku starczego, gdy nigdy nie widział on piękna i siły, które mogło osiągnąć jego ciało".

Dlatego chcę zobaczyć osiągnąć realną siłę z ludźmi, z którymi łączę jeden cel."

 

Piękne zdanie! Do Legnicy tak daleko nie mam, więc może kiedyś umówimy się na wspólny trening?:)


  • 0

#3
Kogut

Kogut

    Padre Koguto

  • Użytkownik
  • 60 postów

Widze, że, nie licząc Wrocławia, bo tam chłopaków troche jest z tego co zauważyłem, coś sie zaczyna dziać na dolnym śląsku :) Lubin Pozdrawia :)


  • 0

#4
wietri

wietri

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Bywalec
  • 239 postów
  • LokalizacjaLegnica

Ja tylko dodam, że grupa ma się dobrze i ciekawie się rozwija. Nie ma presji, przyjmujemy z góry jakiś schemat treningu, ale  każdy ćwiczy tak jak ma ochotę. Przede wszystkim chodzi o to by ćwiczyć w grupie, dzielić się doświadczeniem i dawać ile można od siebie innym :) Zapraszam.


  • 0

#5
Mariusz992

Mariusz992

    Brak

  • Użytkownik
  • 2 postów

Ja Jestem z okolic Bolesławca i bez problemu moge dojechac do Legnicy jesli znajdzie sie ekipa do trenowania SW:)

Pozdrawiam :)


  • 0

#6
opal

opal

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 69 postów

Też jestem z Legnicy, ale mnie bardziej interesuje znalezienie w mieście porządnego zaplecza do crossfitu. A tak nawiasem w parku montują nowe 4 maszyny na bocznym Miedzi, może będzie coś ciekawego.


  • 0

#7
opal

opal

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 69 postów

51.200067,16.169815

 

tzw. małpi gaj w Parku, zdewastowany i zarośnięty, ale drążki, drabinki plus kilka innych konstrukcji jest. Jak biegam po parku na kilka serii zawsze zajrzę :)


  • 0

#8
rysiulszmergiel

rysiulszmergiel

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 6 postów

http://fakty.lca.pl/...nwestycje_.html  lobbować może temat parku zabaw dla dorosłych ;) parę drążków, poręczy i można by poćwiczyć ;)


  • 0

#9
Chmielnicki

Chmielnicki

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 1 postów

Jest gdzieś w Bolesławcu miejsce, żeby poćwiczyć na wolnym powietrzu?


  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Legnica, Lubin, Polkowice, miejsca do ćwiczeń, grupy, kalistenika, gimnastyka, sztuki walki, sporty walki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych