Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Seminarium KP - Styczen 2013

seminariu warsztaty gimnastyka adam kalman kalistenika wydarzenie gdańsk

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1
Barkes

Barkes

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 259 postów
KONIEC PIERWSZEJ EDYCJI SEMINARIÓW!
 
W dniu 12 stycznia 2013r. w Gdańsku, odbyło się seminarium gimnastyczne, na którym odbyły się zajęcia zarówno teoretycznie, jak i praktyczne .
 
Główny prowadzący Adam Kalman, założyciel grupy gimnastycy.pl, długoletni współpracownik AWF Gdańsk, promotor gimnastyki dla wszystkich - Opowiadał o prawidłowym treningu, o podstawach, oraz ukazywał najróżniejsze ćwiczenia z zakresu gimnastyki.
 
Pierwsza była rozgrzewka, która trwała około pół godziny - okazała się naprawdę nie lada wyzwaniem dla wielu osób. Po rozgrzewce zostaliśmy podzieleni na 3 grupy - pierwsza grupa udała się na batut, kolejna na tzw "fasttrack" oraz ostatnia - na poręcze. Każdy ćwiczył około 20-30 min, po czym następowała zmiana. Następnie stanie na rękach i przejście do kółek gimnastycznych. Instruktor pokazywał techniki, które później dokładnie opisywał. Po ciężkim treningu można było odpocząć, posiedzieć oraz zadać pytania, które ciekawiły uczestników. Na koniec został ułożony obwód siłowy, gdzie było 17 stacji. Po kolei każdy miał dać z siebie wszystko przez 30 sec na każdej z nich, po czym następowała zmiana ćwiczenia.
 
Po seminarium można było jeszcze porozmawiać z instruktorem oraz skierować parę pytań do zebranych.
 
W sumie na zajęciach udział brało 17 osób + instruktor + fotograf. Planujemy już następne seminarium, które prawdopodobnie odbędzie się w drugiej połowie lutego w Łodzi albo Warszawie.
 
 
Poszczególne opinie użytkowników:

 

Emil
 
Bardzo się cieszę, że takie seminarium się odbyło i mogliśmy wziąć w nim udział.

 

 


 

cassi
 
Ja zachęcam jeszcze więcej osób na przyszłe Seminaria. Dzięki nimi uzupełniłem swoją wiedzę  w przeciągu 1 dnia
Naprawdę Warto.

 

zahir11
 
Reasumując: Była to bardzo udana impreza. Miałem okazję spotkać na żywo wielu użytkowników których byłem bardzo ciekawy. Poznaliśmy podstawy metodyki gimnastycznej w której dużą rolę grają niuanse (takie jak np. ułożenie rąk przy rozpięciach). Mieliśmy okazję poćwiczyć na profesjonalnym sprzęcie. I chyba każdy wyjechał z poczuciem, że czegoś się nauczył :)
 

 

 

 

  • 0

#2
Borek

Borek

    Brak

  • Użytkownik
  • 4 postów

Czekam i czekam, a kolejnego ni widu, ni słychu ;(


  • 0

#3
Chillin

Chillin

    Hold Strong!

  • Użytkownik
  • 54 postów

Przecież jest świeży wątek tutaj: http://kalistenikapo...013/#entry66142


  • 1
' Gadają, że mam talent - ależ istotnie, Ja, zamieniam w złoto wszystko czego się dotknę. '
 
ت

 

 


#4
TooGysirl

TooGysirl

    Brak

  • Zbanowany
  • 2 postów
Myślę , że nie jest dobrze. I sugerują, że do dyskusji .


foontyk-ru.gif


  • 0

#5
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość

Myślę , że nie jest dobrze. I sugerują, że do dyskusji .


foontyk-ru.gif

Możesz sprecyzować o co Ci chodzi?


  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: seminariu, warsztaty, gimnastyka, adam kalman, kalistenika, wydarzenie, gdańsk

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych