Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Street workout a internetowa masakra!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
57 odpowiedzi w tym temacie

#21
matitito

matitito

    Member

  • Użytkownik
  • 26 postów
ja dni wolnych od diety nie robie bo jak zjem kawalek pizzy to musze zjesc 10 nastepnych, jak zjem ciastko to zaraz poleci kilka paczek..
  • 0

#22
matitito

matitito

    Member

  • Użytkownik
  • 26 postów
foty dodane, na 1 stronie.. nogi słabo ale do lipca będzie znacznie lepiej.., jak i z całą resztą
  • 0

#23
khampa

khampa

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 37 postów
Nogi są :) ufff
  • 0

#24
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość

A jak wychodzisz z domu też specjalnie się pompujesz?
Czekamy na nogi.



No to mi już wygląda na czepianie się! chłopak fajnie wygląda a chyba każdy, zwłaszcza ktoś tak promujący siłownie jak Ty wie, że po treningu mięśnie są dużo bardziej napompowane. Będę go bronił jak niepodległości, bo może zaczął kontrowersyjnie ale broni się efektami:)
  • 0

#25
Dom

Dom

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 1 022 postów
No włąśnie są dużo bardziej napompowane i dlatego pytam. Raczej pozuje się do zdjęć normalnie, a nie na pompie bo jedni mają pompę dużą, a inni małą.

W porównaniu do łydek to reszta jest za mała :P
  • 0

#26
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 598 postów
  • LokalizacjaWawa

i wlasnie stad moj apel bo nawen wybitny ektomorfik zrobi duzo duzo samym streetem, bez tej beznadziejnej siłowni ale problem lezy u takich ludzi w braku diety, glownie bialka i cwiczeniu bez wiedzy..


No, niezłe foty. Gratki. A osiągnąłeś to siłką czy kali?
Co do Twojego "apelu" z pierwszego posta - po to właśnie powstało to forum żeby ludzie mogli czerpać z niego wiedzę i nie popełniać błędów (a właściwie popełniać ich mniej). Taką rolę pełnią m.in. wyzwania na których każdy może liczyć na ocenę jego wyników i wytknięcie błędów.
Mam nadzieję, że aktywnie się przyłączysz do nas i aktywnie będziesz się dzielił swoją wiedzą na forum.
  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"

#27
matitito

matitito

    Member

  • Użytkownik
  • 26 postów
Dom:
Po 1 foty nie sa na pompie, na pompie z czasem wrzuce to wszstko bedzie znacznie wiekszr..
Po 2 propprcja uda lydki jest raczwj dobra tylko fota ucieta na dole i takie wrazenie robi
Po 3 jak jestes taki mocny to pokaz swoje boskie miesnie
 
Kalistenika.. Ciezaru lub maszyn uzywam tylko do nog a tak to tylko wlasna masa, czasem cos do plecaka..
  • 0

#28
Dom

Dom

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 1 022 postów
Nie jestem mocny. Nigdy nie ćwiczyłem i w ogóle jestem otyły.
  • 0

#29
m6k3

m6k3

    Man of Steel

  • Zasłużony
  • 803 postów
  • LokalizacjaRzeszów
Panowie proszę o spokój i o zaprzestanie niepotrzebnych spięć. Dom jak zwykle jesteś prowokatorem niepotrzebnych napięć postami takie jak te powyżej. Tak jak powiedział zahir, matitito zaczął dość z "grubej rury" ale broni się efektami i dość szczegółowymi odpowiedziami jak w przypadku mojego pytania o diecie, widać że zna się chłop na rzeczy i jakąś tam pasje ma.
  • 0

#30
Dom

Dom

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 1 022 postów
Ale nie zaprzeczam, że ma wiedze, oceniam jedynie sylwetke, która została pokazana byśmy ją ocenili. Post wyżej nie był propokacją, znów widzisz moje posty nie tak jak powinieneś.
  • 0

#31
m6k3

m6k3

    Man of Steel

  • Zasłużony
  • 803 postów
  • LokalizacjaRzeszów
Oceniasz ją dość krytycznie, w postaci zwykle krótkich zgryźliwych uwag, więc nie dziw się że ktoś w końcu odpowiedział Ci tym samym. Tyle tego offtopu jak chcesz możemy o tym podyskutować przez PM
  • 0

#32
fildi

fildi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 95 postów
  • LokalizacjaNowy Sącz
znów się kłócicie? znów się robi offtop i ktoś za to beknie :)
matitito -masz wielkie ręce, ale IMO mimo że starasz się bronić i nas przekonujesz to sądzę że masz nogi nie proporcjonalne do reszty ciała, ale skoro mówisz że w lipcu nadrobisz ;) i zrobisz coś to pewnie także rezultaty nam pokażesz.
Powodzenia
  • 0

#33
Grzegorz

Grzegorz

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 188 postów
Nooo, ręce masywne. Na temat sylwetki ogółem to nie lubię się wypowiadać, bo wiem, że trudno jest zrobić dobre zdjęcia. Czasami samymi zdjęciami można zrobić z przeciętnie zbudowanego - kulturystę, a z atlety śmiesznie wyglądającego człowieczka z zaburzonymi proporcjami. Żeby zbudować taką sylwetkę to co nieco o treningu i diecie trzeba wiedzieć tak, że mam nadzieję matito, że chętnie będziesz się dzielił swoją wiedzą na forum.
  • 0
Aby być najlepszym, musisz być lepszym od samego siebie...

#34
matitito

matitito

    Member

  • Użytkownik
  • 26 postów
Moze faktycznie trzeba dolozyc do nog.. Po/Do lipca postaram sie dodac 2-3kg suchej miesniowej i zejsc do skrajnych poziomow tluszczu tak zeby bylo widac nawet wlokna miesniowe... Co do nog to nie wiem czy widzieliscie nogi hannibala.. Jest fota na vk.. Jak gora swietna to nogi chyba nigdy nie cwiczone, nie wliczajac biegania..
  • 0

#35
rafal

rafal

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 238 postów
Jestem pod wrażeniem, że w 2 lata udało ci się z 57kg wagi i 32cm w bicu osiągnąć takie rezultaty. Mam nadzieję, że podzielisz się swoją wiedzą dlatego od razu mam parę pytań:

1. liczby: wiek, waga, wzrost, obwody
2. jak wyglądały twoje treningi - ile czasu siłka a ile SW, cykle, serie, powtórzenia, jakie ćwiczenia robiłeś?
3. suplementacja - czy oprócz diety były jakieś wspomagacze? jakie?
  • 0

#36
matitito

matitito

    Member

  • Użytkownik
  • 26 postów
Supli nie stosowalem.., glownie bialka dostarczam z kurczaka, w niektorych sklepach masz kg filetow bez kosci za 15 zl wiec zjesc kilka 2/3 cycki na dzien to nie duzy kwit.. Silka to bylo ok pol roku, klasyczny ogolno rozwojowy trening.. Potem street wspomagany czasem dodatkowym obciazeniem, glownie inspiruje sie hannibalem i frankiem medrano, bo ich street jest glownie silowy.. W streecie do osiagniecia zostala mi jeszcze deska, a raczej juz tylko pompki w tej pozycji bo sama deske robie.. Oczywiscie caly czas powt. Na mase - 8-12.. trening 3x w tyg po 2,5h Czasem po treningu dorzucam aeroby.. Zwykle bieganie i rower bo boksowalem jakis czas.. w czerwcu wybije 19ka, mierze 175cm waze +/- 75kg, bo trzymam jak najnizej % tluszczu.. oststni raz wazylem sie z miech temu, teraz waga mi sie spier...a. Co do obwodow to ostatnim razem jak mierzylem; pas to 81 cm, klatka 106, bic ponad 40, reszty nie chce mi sie mierzyc..
  • 0

#37
Konto usunięte

Konto usunięte

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 316 postów
Zdjecia spoko. Bareczki konkret. Byś jeszcze napiął najszerszy były by lepsze zdjęcia :)
Co do tematu.
Masz rację. W większości przypadków filmiki z street workout pokazują popisówki i bujanki a nie prawdziwy trening.
No chyba że ktoś mi powie, że wchodzenie tyłem na drążek to jest typowo treningowe ćwiczenie.

Ale tu też pojawia się pytanie - co jest celem tych ludzi? Czy zyskanie siły, masy mięśniowej (ogólnie nie lubię tego określenia, bardziej pasuje wyglądu mięśnia), czy po prostu umiejętność wykonywania jakiś ćwiczeń. Każdy przecież ma inne cele prawda?

Swoją drogą za każdym razem przypomina mi się wątek o ntym poziomie wtajemniczenia, który pokazywali chłopaki z ukrainy / rosji (sorki jak coś pokręciłem, ale to stary wątek). Ok. Fajne figury robili. Jakieś wejścia tyłem, podczas których prawie wyłamywali sobie ramiona. Jakieś wygibasy na drążku itp. Równocześnie wyglądali przy tym jak niedożywione dzieci :}

Ja tam podzielam twoje zdanie matitito. W cieplejsze dni planuję nakręcić kilka filmików. Ale nie z akrobacji, bo w tym jestem noga. Raczej z technicznego podejścia do treningu.
  • 0

#38
Luko

Luko

    Advanced Member

  • Bywalec

  • 1 921 postów
To po prostu sport jak każdy inny. Dla innych głupotą będzie to że 22 facetów biega za szmatą po boisku, a dla innych akrobacje na drążku.
  • 0

#39
rafal

rafal

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 238 postów

Supli nie stosowalem.., glownie bialka dostarczam z kurczaka, w niektorych sklepach masz kg filetow bez kosci za 15 zl wiec zjesc kilka 2/3 cycki na dzien to nie duzy kwit.. Silka to bylo ok pol roku, klasyczny ogolno rozwojowy trening.. Potem street wspomagany czasem dodatkowym obciazeniem, glownie inspiruje sie hannibalem i frankiem medrano, bo ich street jest glownie silowy.. W streecie do osiagniecia zostala mi jeszcze deska, a raczej juz tylko pompki w tej pozycji bo sama deske robie.. Oczywiscie caly czas powt. Na mase - 8-12.. trening 3x w tyg po 2,5h Czasem po treningu dorzucam aeroby.. Zwykle bieganie i rower bo boksowalem jakis czas.. w czerwcu wybije 19ka, mierze 175cm waze +/- 75kg, bo trzymam jak najnizej % tluszczu.. oststni raz wazylem sie z miech temu, teraz waga mi sie spier...a. Co do obwodow to ostatnim razem jak mierzylem; pas to 81 cm, klatka 106, bic ponad 40, reszty nie chce mi sie mierzyc..


Możesz jeszcze bardziej szczegółowo podać ćwiczenia, które robisz zwykle na treningu? masz plan jakiś czy improwizujesz?
Chętnie bym zobaczył filmik jak robisz deskę, zobaczymy czy nie popełniasz tych błędów technicznych, o których pisałeś w pierwszym poście ;)
zresztą FL, BL, MU itp też bym chętnie obejrzał w twoim wykonaniu.
  • 0

#40
matitito

matitito

    Member

  • Użytkownik
  • 26 postów
Kiedys nagram i wrzuce na youtube caly trening.. A wyglada prawie identycznie jak te u hannibala. Teraz jeszcze musze dppracowac lilka rzeczy do lipca bo potem bedzie mniej czasu, musze zrobic kurs tr.personalnego a od pazdziernikA studia..
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych