Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Street workout a internetowa masakra!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
57 odpowiedzi w tym temacie

#41
Sethbdg

Sethbdg

    Nie ćwiczę 5x5. ;)

  • Bywalec
  • 1 055 postów
Sorry, bez obrazy, ale widzę/słyszę takie teksty to włącza mi się kontrolka pt. "Oho, bajkopisarz!" :D
  • 0

66668745.png


#42
matitito

matitito

    Member

  • Użytkownik
  • 26 postów
A co to za sztuka zrobic flage, m.up, f/b lever? LudZie swietnie to smigaja po roku treningu.. Gorzej z deska, ja wlasna metoda dochodze- gdy juz robilem pompki +30 na plecach to potem szlo bez ale na najwiekszym skosie rak, potem z nogami w gorze opartymi..teraz zrobie deske na sekunde czasu, do wakacji zrobie z tej pozycji z 2 pompki..
  • 0

#43
Sethbdg

Sethbdg

    Nie ćwiczę 5x5. ;)

  • Bywalec
  • 1 055 postów
Synek, Ty nie gadaj, tylko pokazuj. ;)
  • 0

66668745.png


#44
matitito

matitito

    Member

  • Użytkownik
  • 26 postów
Musisz na film poczekac do lipca
  • 0

#45
rafal

rafal

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 238 postów
Prosiłem o konkrety co do treningu, a ty mi piszesz, że robisz to co 2 kolesi, którzy wypromowali się właśnie na tym strasznym YT, gdzie ludzie robią mnóstwo błędów technicznych i nie warto tego oglądać... No i odsyłasz nas na siłownię, na której sam spędziłeś całe pół roku i zdążyłeś nabrać tam tyle doświadczenia, że po 1,5 roku SW jesteś niemal jak Hannibal?

Nie twierdzę, że tego nie potrafisz (może masz predyspozycje), proszę jedynie o konkretne odpowiedzi, bo dotychczasowe są nieco wymijające.
to jaki jest konkretnie twój plan treningowy?
ćwiczenie -> ilość serii -> ilość powtórzeń
proste.
  • 0

#46
matitito

matitito

    Member

  • Użytkownik
  • 26 postów
Co sie od razu rzucasz..moze i mam predyspozycje bo silowo progres u mnie jest bardzo szybki.
Wiec tak;
Cwicze 3x w tyg ten sam plan, odstepy 2 minuty, plan zmieniam co miecha (drobne zmiany)

Tymczasowo flagi i b.lever w planie nie ma

Wszystkie cwiczenia 8-12 powtorzen
-Rozgrzewka
-Rozciaganie wszystkich miesni
-Pompki zwykle wasko, na uchwytach + 30 kg na plecach 4 serie
-pomki przygotowawcze do pompek planche (skos rak do pasa, nogi 45 cm nad ziemia na lawce) 4 serie
- Muscle upy 2 serie, bez obciazenie ale full technicznie m.in. bez podbijania nogami, plynnie
- 3 serie podciaganie szeroko nachwytem z nogami rownolegle do ziemi za klatke lub jej dolna czesc (to co hannibal tylko ze on do pepka to robi)
- 3 serie to samo tylko podchwyt wasko..
- Dipsy, 2 serie po 25 powtorzen i 2 serie + 20 kg 8-12.. (adam raw robil + 50 o ile dobrze pamietam ale co z tego jak rekami dochodzil lekko za polowe..)
- 4 serie front l. (od pelnego zwisu full technicznie dochodze, jak na koniec jest sila to jeszcze trzymam w pozycji)
- 2 serie dragon fly
-2 serie jak najdluzszych naprzemiennych krazen nog.. Nie wiem jak to sie nazywa (chodzi o to ze na poreczach nogi rownolegle i machasz)
- Na koniec 4 serie przysiadow z ciezarem, nie powiem jakim bo zaraz wszyscy powiedza ze klamie i zebym udowodnil..

A podstawa wygladu....dieta
  • 0

#47
rafal

rafal

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 238 postów
no w końcu...
rzucam się bo musiałem 3 posty napisać żebyś odpowiedział konkretnie na moje pytanie :)
dzięki - rep dla ciebie, ale czekam na filmiki bo muszę to zobaczyć :P
  • 0

#48
matitito

matitito

    Member

  • Użytkownik
  • 26 postów
Sw swietna sprawa ale jak widzisz, ciezaru do niektorych rzeczy trzeba dodawac bo masa musi isc.. Z pompkami. I dipsami wiecej juz nie dodaje bo stawy tez nie sa z metalu..

Za to jak napisalem podciaganie zwykle zawsze mozna robic bez ciezaru, tylko dochodzisz wyzej i wyzej.. Dodatkowo z nogami rownolegle do ziemii..

Streeta nie rzucam, ten rok jeszcze nie ale na nastepny jak wszystko wlacznie z deska bedzie juz zaje.. To che cos na jakis zawodach zawojowac
  • 0

#49
Dom

Dom

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 1 022 postów
Ja zrobiłem dipy pełne z 25kg. Lecz po tym trenie przestałem ćwiczyć z cieżarem, raptem pare treningów dowieszałem do pasa. Ale mniejsza z tym.

Mam fotke pleców, trochę się nakombinowałem się by to zrobić, ale jakoś wyszło. Im więcej próbowałem tym było coraz gorzej i już niech zostanie tak jak jest. Nie napinałem się, ani nic z tych rzeczy, musiałem jedynie rękę z lusterkiem ustawić tak bym widział jak robię fotkę fonem, dlatego też bark jest taki koślawy.

W sumie to dawno sobie fotek nie robiłem :D Za jakiś czas moge tez coś wstawić, na pewno będzie lepiej bo do tej pory nie koncentrowałem się na sylwetce.

[attachment=302]
  • 0

#50
matitito

matitito

    Member

  • Użytkownik
  • 26 postów
Zlane, musisz wycinke zrobic, tymbardziej ze idzie lato= panienki.. Nie wierze ze zrobiles poprawne dipsy +25.. Do tego trzeba miec konkret lapy i klate, ja z ta 20 sie mecze a co dopiero 25.. Nie ma opcji
  • 0

#51
Dom

Dom

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 1 022 postów
No nie wiem czy niecałe ok. 13% BF to dużo. Może wygląda na więcej bo trochę lipny aparat, ale według mnie nie jest dużo.
Dipy robiłem w rampie na 5 powt. co serie dokładałem 2,5kg od zera. Nie trzeba mieć wielkich mięśni by podnieść te marne 25kg..
Poza tym nie obchodzi mnie co sobie myślą panienki. Nie robie nic dla nich.
  • 0

#52
Luko

Luko

    Advanced Member

  • Bywalec

  • 1 921 postów

Zlane, musisz wycinke zrobic, tymbardziej ze idzie lato= panienki.. Nie wierze ze zrobiles poprawne dipsy +25.. Do tego trzeba miec konkret lapy i klate, ja z ta 20 sie mecze a co dopiero 25.. Nie ma opcji


Nie trzeba mieć konkret łapy i konkret klaty, jeśli utrzymujesz powtórzenia w granicach 3-5. Zostaniesz tym trenerem personalnym i będziesz szerzył takie głupoty, heh...
Jak ktoś mi mówi że musisz mieć konkret łapy i klatę, to mówię tylko jedno - Bruce Lee. Kończymy temat.
  • 0

#53
matitito

matitito

    Member

  • Użytkownik
  • 26 postów
Spokojnie, myslalem ze na mase macha..a mowie dobrze, wieksza sila= wiekszy miesien.. A wiesz..bruce lee to wiecej gadania niz prawdy.. Dzisiejsze ufc pokazuje ze im lzejszy wojownik tym gorszy.. Pokazuje tez ze style jak karate i podobne sa gorsze.., bruce lee to byl 60 kg facet ktory juz z wygladu byl tak grozny ze mogl zwyciezac przeciwnikow ale smiechem.. Poczytaj wiecej, to nic nie jest poparte dowodem.. Zwykle glupie gadanie..

Dom, z 13 do genialnych 7 gdzie wszystko widac zejdziesz w 2 miechy.. I to bez aerobow.. Lub przy ich minimalnym wykorzystaniu
 
I jeszcze jedno :-) cwiczymy zevy byc silni, zevy sie lepiej czuc, wygladac, zeby faceci zazdroscili ale tez kazdy facet w czesci robi to dla lasek..
  • 0

#54
Luko

Luko

    Advanced Member

  • Bywalec

  • 1 921 postów
większa siła to nie większy mięsień. Inaczej zawody w podnoszeniu ciężarów sprowadzono by do zważenie zawodnika.
Gorsze? Stary jak wymasterujesz karate na poziomie Oyamy to pogadamy, a nie gadaj mi tu że gorsze. UFC to inny temat i inne zasady a po za tym czy to nie Anderson Silva ma sylwetkę bardzo zbliżoną do Bruce'a? Chętnie poczytam, podaj źródła, bo widzę że mam tu do czynienia z gościem którego ego jest tak wielkie że w nie długim czasie pęknie wraz z Twoją 'łapą'.
Żeby faceci zazdrościli? Dorośnij ;)
  • 0

#55
Dom

Dom

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 1 022 postów
Ale po co mam schodzić do tak niskiego BF? Nigdy nie koncentrowałem się na wielkich łapach, czy super wycince, czy na imponowaniu dziewczynom, sylwetka mnie nie interesowała.
  • 0

#56
matitito

matitito

    Member

  • Użytkownik
  • 26 postów
Tak, gorsze.. 1 ich problemem jest wyprowadzanie ciosow bez uzycia masy ciala przez co sa slabe.. Zreszta wszystkie sztuki walki wschodnie glownie klada nacisk na strone duchowa..wiadomo ktos moze miec wieksze miesnie niz ty a slabsze ale u kazdego przez trening wzrost miesnia to wzrost sily.. Nie obalaj podstawowego prawa, wiekszy zawsze znaczyl silniejszy..

Dorosnij? K... Czlowieku.. Taka jest prawda, wiele rzeczy sie sklada na to po co cwiczymy, ta u kazdego tez, to nas czyni ludzmi..gdyby nie zazdrosc, rywalizacja czy chec bycia lepszym to kazdy by lezal do gory brzuchem dzien i noc..
 
Z mniejszym bf poczujesz sie lepiej, dodasz sobie wiecej lekkosci i wyglad sie poprawi, duzo..
  • 0

#57
Luko

Luko

    Advanced Member

  • Bywalec

  • 1 921 postów
To jest Twoja prawda, a więc skończ gadać głupoty że to jedyna prawda.
  • 0

#58
m6k3

m6k3

    Man of Steel

  • Zasłużony
  • 803 postów
  • LokalizacjaRzeszów
matitito przekrój poprzeczny mięśnia jest tylko jednym z wielu mierników jego siły, często nieadekwatnym do wielkości tego mięśnia.

Jako że temat jest ostatnio miejscem utarczek i dość ostrej wymiany zdań więc postanawiam go zamknąć, a panów zapraszam do udzielania się w innych dyskusjach być może nawet założycie temat o UFC i o wpływie wagi na umiejętności, lub o tym czy BL był pozerem czy nie itd
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych