Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Ile serii tygodniowo na dane grupy miesniowe ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

#21
Luko

Luko

    Advanced Member

  • Bywalec

  • 1 921 postów
brzuszki Jandy i obrót kontaktowy lub martwy ciąg jednorącz.
  • 0

#22
sztywny

sztywny

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 55 postów
Moglbys troche wytlumaczyc?
  • 0

#23
SnakeSkin

SnakeSkin

    BasketBarzz :D

  • Użytkownik
  • 49 postów
  • LokalizacjaWasilków
L-sit z rotacją to także bardzo dobry pomysł, od 2 tygodni ćwiczę l-sit 3/4 razy tygodniowo i czuje core niesamowicie. :)
  • 0

#24
wietri

wietri

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Bywalec
  • 239 postów
  • LokalizacjaLegnica
Jest mnóstwo lepszych ćwiczeń. Nawet zwykłe brzuszki są lepsze niż spiny. Zauważ, że robiąc zwykły "brzuszek" (hehe nie wiem jak to odmienić, żeby nie brzmiało głupkowato:)) robisz o wiele dłuższy ruch niż przy spinach więc nawet nie trzeba zgadywać, które z ćwiczeń lepiej wpływa na mięśnie brzucha. Myślę, że koledzy wyżej wymienili ich wystarczająco dużo, byś mógł zbudować świetny brzuch i nie potrzebujesz niczego innego. Nie mnie jednak jeśli będziesz chciał urozmaić trening to możesz znaleźć mnóstwo znakomitych ćwiczeń, wystarczy trochę pogrzebać, choćby ćwiczenia na wałku :)
  • 0

#25
Mateo

Mateo

    No excuses

  • Użytkownik
  • 125 postów
No właśnie, nie ma jakiejś "top listy" pod tytułem "najlepsze ćwiczenie na brzuch" ;) ale myślę że idąc logiczną drogą należy zaczynać od tych prostszych i stopniowo wykonywać coraz to trudniejsze, nie robić wiecznie tego samego.
  • 0
Uzależniony od ćwiczeń :D

#26
sztywny

sztywny

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 55 postów
Mam jeszcze jedno pytanie jak bym chcial cwiczyc l sit to mam robic jakos ze 3serie i w kazdej jak najwiekwsza liczbe czasu ?
  • 0

#27
m6k3

m6k3

    Man of Steel

  • Zasłużony
  • 803 postów
  • LokalizacjaRzeszów
Test- max
max/2=x
y (to będzie liczba serii)
x*y= 1 min

Czyli np utrzymujesz L-sita przez 20s
max=20s
20s/2=10s
10s*6=1 min

łatwiej tego nie potrafię wytłumaczyć :) a ten sposób przedstawił mi kiedyś ktoś na forum i od tamtego czasu stosuję i nie narzekam możliwe że ktoś zna lepszy, lub potrafi łatwiej to wyjasnić :)
  • 0

#28
Dom

Dom

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 1 022 postów
To przecież z building the gymnastic body jest :)
  • 0

#29
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
I dobrze. Po co wymyślać proch. Sommer ma świetne metody treningowe, więc warto z tego korzystać:)
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych