Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się

Książka Ala Kavadlo po polsku - info, ploteczki, spekulacje


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

#1
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Michał: Ponieważ temat wydania książki w języku polskim spotykał się z zainteresowaniem, to wydzieliłem z wątku o progresywnej kali Ala K.

Super, dodam, że na spotkaniu w AhA dowiedziałem się, że w tym roku planują wydanie książki Ala:)
  • 0

#2
gwynbleidd

gwynbleidd

    Sky is the limit

  • Użytkownik
  • 245 postów
  • LokalizacjaPoznań

Super, dodam, że na spotkaniu w AhA dowiedziałem się, że w tym roku planują wydanie książki Ala:)


A wiadomo, której?
  • 0

"Uważaj, żeby nie pomylić nieba z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu."

 


#3
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Szczerze mówiąc nie spytałem, bo byłem przekonany, że jest tylko jedna;)
  • 0

#4
gwynbleidd

gwynbleidd

    Sky is the limit

  • Użytkownik
  • 245 postów
  • LokalizacjaPoznań
Hehe, a w sumie są już trzy. Ja najbardziej bym chciał We Are Working Out A Zen Approach to Everyday Fitness.
  • 0

"Uważaj, żeby nie pomylić nieba z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu."

 


#5
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Ja Pushing the limits :D
  • 0

#6
Emil

Emil

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 662 postów
Super! Jak będzie podany jakiś orientacyjny termin albo chociaż powiedzą kiedy ruszą z tłumaczeniem daj znać :)
  • 0
Dołączona grafika

#7
Barto

Barto

    Dare to be great!

  • Użytkownik
  • 58 postów
  • LokalizacjaWarszawa
Chyba zaraz na amazonie kupie. Mogą być dobre.
  • 0

Co Cię nie zabije, to cię wzmocni..


#8
Sethbdg

Sethbdg

    Nie ćwiczę 5x5. ;)

  • Bywalec
  • 1 055 postów
Lepiej poczekaj na polską wersję i wtedy kup :P
Angielskie już dawno latają po necie :P
  • 0

66668745.png


#9
julo1976

julo1976

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 159 postów
Ja zakupie kazdy z tych tytulow ktory tylko AHA wyda w naszym jezyku, gdyz malo jest u nas jeszcze takowej literatury:-).Czekam z niecierpliwoscia na kolejne wiesci...
  • 0
Trening to przyjemnosc, nie obowiazek a gimnastyka sportowa to radosc i satysfakcja z pokonywania sily grawitacji:) !

#10
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Jak tylko więcej się dowiem obiecuję dać info:)
  • 0

#11
kano

kano

    KB-MASTER !

  • Zasłużony
  • 1 325 postów
Wiadomo która to książka i kiedy (prawdopodobnie) się ukaże?
  • 0

#12
Tomo Bird

Tomo Bird

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 11 postów

Obie posiadamw wersji elektronicznej ale i tak chcę kupić w Polskiej papierowej wersji i liczę że szybko zostaną wydane obie pozycje :

 

Raising the Bar The Definitive Guide to Pull-up Bar Calisthenics by Al Kavadlo

 

oraz

 

Al Kavadlo - Pushing The Limits


  • 0

#13
przemekk

przemekk

    Brak

  • Użytkownik
  • 2 postów

Posiadam wersję angielską we are working out - mogę tanio odsprzedać bo wg. mnie nie jest zbyt odkrywcza. Pozostałe dwie jak kolega wcześniej wspomniał latają po necie, można je znaleść na pewnym polskim gryzoniu. Nie wiem czy wiecie ale Al kombinuje coś z Paulem Wadem nad wspólnym projektem/książką.


  • 0

#14
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 598 postów
  • LokalizacjaWawa

Na FB wydawnictwa AHA pojawiło się info, ze książka Raising the Bar ukaże się w październiku

https://www.facebook...&type=1


  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"

#15
kano

kano

    KB-MASTER !

  • Zasłużony
  • 1 325 postów

Raising the bar

Pushing the limits

Enter the kettlebell

 

W takiej kolejności mają się ukazać :)

 

Właśnie - na FB widać ksiażkę nr 2.


  • 0

Ja bym tu widział jeszcze tureckie wstawanie poparte ostrym wymachem !!! :D


#16
MajsterPiotr

MajsterPiotr

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 8 postów

Właśnie dzisiaj dostałem na emaila informację o dostępności książki pt. "Podnoszenie poprzeczki"

 

Wklejam linka http://www.empik.com...84143,ksiazka-p może ktoś się skusi 

 

Pozdr


  • 0
Dołączona grafika

#17
konto zlikwidowane

konto zlikwidowane

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 119 postów

Ksiazka moze i bedzie dobra ale drazni mnie jedno. Termin trening funkcjonalny. Wydaje mi sie ze nie ktore osoby naduzywaja tego terminu ponadto okreslaja tych co cwicza na ciezarach ( nie tylko sztanga) nie funkcjonalnymi. Wedlug mnie ten termin nie powiniem wogóle istniec. Albo jest ktos silny albo slaby ale funkcjonalny? Bzdura


  • 0

#18
Misza

Misza

    Member

  • Użytkownik
  • 14 postów

Ksiazka moze i bedzie dobra ale drazni mnie jedno. Termin trening funkcjonalny. Wydaje mi sie ze nie ktore osoby naduzywaja tego terminu ponadto okreslaja tych co cwicza na ciezarach ( nie tylko sztanga) nie funkcjonalnymi. Wedlug mnie ten termin nie powiniem wogóle istniec. Albo jest ktos silny albo slaby ale funkcjonalny? Bzdura


Chyba nie do końca rozumiesz znaczenie tego słowa. Chodzi o to, że nabierzesz siły do przesuwania, podnoszenia ciężarów i swojego ciała, staniesz się bardziej gibki i zwinny, będziesz w stanie lepiej kontrolować ciało a mięśnie rozwiną się naturalnie. Nie zdarzy się jednak sytuacja tego typu, że biceps będzie Ci przeszkadzał w zgięciu ręki i umyciu zębów, nie nabierzesz zbędnej masy, która będzie Cie jedynie ograniczała ruchowo i powodowała zmęczenia po wejściu na drugie piętro po schodach
  • 0

#19
konto zlikwidowane

konto zlikwidowane

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 119 postów

To co opisales to zapewne przyklad kulturysty. Nie o nich mi chodzi. Chodzi mi o to ze nie ktorzy mowia ze tylko trening kalisteniki da ci sile funkcjonalna. Nie neguje kalisteniki bo sam z niej korzystam. Znam goscia co ma 49 cm w lapie zrobi szpagat i potrafi podniesc 17 workow 65 kg i wniesc po schodach za to np nie zrobi muscle up flagi i wielu innych zaawansowanych cwiczen kalistenicznych i co tez jest nie funkcjonalny?  Przyklad jaki dales to poprostu slabeusz. Trzeba rozwijac jak ja to mowie pelna sile ( sila maksymalna wytrzymalosc sila eksplozwna)  Ktos kto dzwiga sztangi a meczy sie w pracy fizycznej jest po prostu slaby. Sam kiedys taki bylem. Znam znaczenie slowa funkcjonalny ale wydaje mi sie ze jest to takie nowe naukowo- marketingowe okreslenie- czlowiek slaby czyli nie funkcjonalny.


  • 0

#20
kano

kano

    KB-MASTER !

  • Zasłużony
  • 1 325 postów

Takie bawienie się w słówka niczego wam nie da...

Jak książka będzie dostępna, to zamawiam i tyle :)


  • 1

Ja bym tu widział jeszcze tureckie wstawanie poparte ostrym wymachem !!! :D





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych