Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Połączenie skazanego z dipami


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#21
aquaknight

aquaknight

    aqua

  • Użytkownik
  • 366 postów
Mam jeszcze jedno pytanie, związane z podciągami, nie będę zakładał nowego tematu już.
Otóż kolega Borkoś pokazuje świetne ćwiczenie gdzie akcentuje sie biceps. Jeśli mam na coś narzekać to na biceps. w tricepsie zauważyłem ogromną zmianę od czasów kiedy nie trenowałem, natomiast w bicepsie - niewielką.
Czy tak jak z dipsami, rozsądnie byłoby dodać to ćwiczenie np. po podciągach?
Dodam, iż chyba od nast. tygodnia zacznę robić program z dobrego sprawowania - bo na razie nie mam książki żeby przeczytac opis... :D
  • 0

#22
FurioS

FurioS

    Street Workout Łódź - szukaj nas na FB

  • Użytkownik
  • 299 postów
Nie spróbujesz to się nie dowiesz, każde ćwiczenie jest dobre, jeżeli wykonujesz je poprawnie. Jeśli masz problem z bicepsami to postaraj się wykonywać więcej ćwiczeń na tę partię, a efekty przyjdą same. Pozdro
  • 0
"Aby odnieść sukces w tym co robisz musisz wpierw odnieść zwycięstwo nad własnymi słabościami."

#23
aquaknight

aquaknight

    aqua

  • Użytkownik
  • 366 postów
No to... spróbujmy!
  • 0

#24
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Aquaknight, dokładnie tak jak napisał Furios. Próbuj delikatnie zaczynając i stopniowo dodając powtórzeń i serii.
  • 0

#25
aquaknight

aquaknight

    aqua

  • Użytkownik
  • 366 postów
No to powiem, że niezbyt delikatnie zacząłem, bo po 8 powtórzeniach podciągów ( to już koniec był - 1 seria ) poszedłem na taras na kółka i zrobiłem 10 powtórzeń, przerwa, 8 powtórzeń, przerwa, 7 powtórzeń, i nie wiem czy robiłem jeszcze 4 serie, ale jak tak to z 6 powtórzeń było. Ostro troche ;p
Ale dziś ( bo trenowałem wczoraj ) czuje się dobrze chociaż ręce czuć że jeszcze się regenerują :)
  • 0

#26
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Cóż, jesteś młody to i szybko się regenerujesz;)
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych