Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Plan do oceny i pytania ''Skazany na trening''


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1
sebszczak

sebszczak

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 8 postów
Witam po przestudiowaniu książki ''Skazany na trening'' chciałem wam przedstawic plan ''dobre sprawowanie'' ktróry bedzie wyglądał tak :
ileosc powtórzen dobrałem sam. teraz intresuje mnie jeszcze przerwa pomiedzy dana seria i ile powinna wynosic przerwa pomiedzy cwiczeniem.
i pozostaje kwestia rozgrzewki i strechingu.
TO ze juz cwicze od ponad roku w warunkach domowych hantelki ,drążek to strasznie mi sie to wydaje proste i moglbym nawet rozpaczac od 5 cwiczenia w kazdym ale chyba nie ma takiego sensu?
moim głownym celem jest siła.
nu

poniedziałek: pompki przy scianie 2X10
przysiad w staniu na barkach 2X10
wtorek: wolne
środa: podciaganie do pionu 2X10
podwijanie kolan 2X10
czwartek: wolne
piatek: mostek krótki 2X 10
stanie na głowie oprzy scianie 20 sekund
dodam jeszcze ze cwicze 4 razy w tygodniu FBW. i czy taki plan dobre sprawaowanie nie jest za słaby ? moze macie jakies lepsze plany bo mnie tak ciekawi czy powiedzmy po roku trenowania tej magicznej 6 z ksiazki skazany na trening bede wstanie powiedzmy zrobic kilka pull up albo i wiecej
  • 0

#2
m6k3

m6k3

    Man of Steel

  • Zasłużony
  • 803 postów
  • LokalizacjaRzeszów
Piszesz że ćwiczysz na drążku i w domu od ponad roku i możesz zacząć od 5 kroku w każdym ćwiczeniu a potem pytasz się czy po roku ćwiczeń według skazanego (nie zkazanego):) będziesz w stanie zrobić pare pull up'ów (podciągnięć) więc czegoś tu nie rozumiem.

Każdemu chyba na początku wydawało się mało, ale gdy trochę potrenujesz zrozumiesz że to wystarczająco.

Powiedz mi jeszcze gdzie ty chcesz wcisnąć tego skazanego skoro 4 razy w tyg ćwiczysz full body workout? Regeneracja to jednak to też ważna część treningu, a jeśli tak ostro będziesz ćwiczył to raczej ci jej zabraknie, jednak to zależy także od indywidualnych cech danego organizmu...
  • 0

#3
Luko

Luko

    Advanced Member

  • Bywalec

  • 1 921 postów
Jeśli siła to rób więcej serii a mniej powtórzeń. Po za tym 4xFBW, jak kolega wyżej - chyba się zajedziesz.
  • 0

#4
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 598 postów
  • LokalizacjaWawa
Odpowiedzi nt przerw masz w książce. Skoro ją "przestudiowałeś" to wiesz o czym mówię :)
Poza tym zadałeś już to pytanie w innym wątku. jaki jest sens powtarzać je tutaj?
  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych