Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Mój plan


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#1
jasiek

jasiek

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 169 postów
Poniedziałek-Sobota
2-5serii każda po
Kilka razy staniena rękach przy ścianie po ok. 30 sekund i skakanie na skakance
2x pompki na jednej (na raziena odwyższeniu) ręce na każdą rękę
2x pistolety na każdą nogę
2x podciągnięci na jednej ręce z trzymaniem za nadgarstek
Poniedziałek,Środa Piątek
Kilka ćwiczeń z rozciągania odprężonego 2-3 serie
Wtorek, Czwartek, Sobota
Oraz niedługo dołączy trening z książki
Super stawy 2-3 serii
Nie moge ćwiczyćw regularnych odstępach ponieważchodzę do szkoły(mam 13 lat)
W poniedziałki i środy mam jeszcze 1,5h rav magi

Czy serie mają być robione tak że 1 seria pomki prerwa 2 seria pistolety 3 seria podciącnięcia z przewami pomiędzy?

Na wiosne chcę zacząć biegać czy to nie za dużo
  • 0

#2
Pablo14

Pablo14

    gnls

  • Użytkownik
  • 314 postów
  • LokalizacjaGdańsk
Co chcesz osiągnąć tym planem? Jaki masz cel?
Bo ten plan nieciekawie wygląda.
  • 0

#3
jasiek

jasiek

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 169 postów
Cel to siła i bycie wygimnastykowanymale wolałbym żeby ktoś mi podał jakiś inny bo pompki na jednej ręce robie już długo a efektu nie ma
  • 0

#4
Karpiu

Karpiu

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 15 postów
Ile ty ćwiczysz ??
Mój trening trwa ok 3 godzin. A ćwiczę codziennie i wypisane ćwiczenia które mam zrobić zajęły mi 1,5 kartki.

Podwyższ sobie poprzeczkę, trochę będzie ciężko ale po jakimś czasie przyzwyczaisz organizm do takiego wysiłku i będzie bobrze :)

POZDRAWIAM KARPIU
  • 0

#5
jasiek

jasiek

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 169 postów
Od czerwca. Problem jest takiże na prawą ręke z ugięciem nie jest takźle ale z lewą jest dużo gorzej

  • 0

#6
Pablo14

Pablo14

    gnls

  • Użytkownik
  • 314 postów
  • LokalizacjaGdańsk
Zacznij robić pompki pełne, pompki wąskie oraz dipsy.
2 powtórzenia w serii to jednak trochę mało.
Dodaj coś na brzuch oraz na prostowniki grzbietu, jeśli chcesz być silny.
  • 0

#7
jasiek

jasiek

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 169 postów
Dzisaj zamawiam skazanego,to zaczne lączyć techniki a ćwiczenia ze skazanego 
Ale czy robić serie kilka ćwiczeń razem czy osobno?
  • 0

#8
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Aha, jak już zamawiasz, to dobrze. Chciałem coś doradzić... Powiem tyle, spójrz w mój dziennik. Robię podobnie jak Ty. W razie pytań pisz.
  • 0

#9
Borys85

Borys85

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 115 postów
Panowie, z całym szacunkiem, ale jasiek ma 13 lat. Jest w okresie szybkiego wzrostu i nie wydaje mi się, żeby pistolety były w ogóle dobrym pomysłem. Co jak co, ale w takim wieku powinno się ćwiczyć pod okiem kogoś bardziej doświadczonego. Młody chłonny umysł che brnąć do przodu nie zważając na to, czy jego organizm to wytrzymuje. W pierwszej chwili myślałem, że ten temat założył troll, ale teraz zwątpiłem.

@jasiek - zacznij wykonywać prostsze ćwiczenia kaliseniczne, które poprawnie przygotują Twoje mięśnie i sprawność. Jeśli zaczniesz stosować metodykę ze Skazanego, to będziesz bardzo zadowolony. Sugerowałbym jednak, żebyś nie przeciążał organizmu!
  • 0

#10
jasiek

jasiek

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 169 postów
Wszystko robię powoli a i robię kilka serii po ok 5min i rozciągające po 10 
A serie razem np. w ciągu 5min (opróczskakanki i stania na rękach) wszystko czy oddzielnie z przerwami 
A czy srie robić np. po 1godz. z przerwami 1min?czy krótkie kilka razy dziennie?
  • 0

#11
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Pierwsze pytanie: Ćwiczyłeś coś kiedyś? Czy podpatrzyłeś od kogoś plan? Jak coś takiego robisz, to musisz już coś potrafić.. ;)
  • 0

#12
jasiek

jasiek

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 169 postów
Nie ćwiczyłem plan sam ułożyłem
  • 0

#13
jasiek

jasiek

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 169 postów
Mógłby mi ktoś jakiś plan doradzić?
  • 0

#14
m6k3

m6k3

    Man of Steel

  • Zasłużony
  • 803 postów
  • LokalizacjaRzeszów
Jasiek spokojnie poczekaj na skazanego przeczytaj i sprawa ci się trochę rozjaśni, możesz wejść też na stronę Bar Brothers DC i poćwiczyć ich rutynami wielokrotnie zachwalanymi i wrzucanymi na forum, wraz ze wzrostem twojego doświadczenia będziesz modyfikował swój trening. Poprzeglądaj też na forum dzienniki treningowe innych :)

#wiewioreq

Troszkę więcej entuzjazmu w pomocny nowym użytkownikom, posty po dwa jedno słowo wcale jaśkowi nie pomogą a skoro jest nowy i dopiero zaczyna przygodę z kali oraz ma pytania warto mu pomóc :)
  • 0

#15
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Ok jasiek. Wtedy musisz zacząć od podstawowych ćwiczeń... ogólnorozwojowych. Jeden, dwa cykle i wtedy przjść do następnych. W razie co, służę pomocą.
  • 0

#16
jasiek

jasiek

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 169 postów
Może być taki? Na razie jest do Nagiego Wojownika ale nie długo będę miał skazanego
Poniedziałek Czwarek
5 serii (przerwy 1-2 godz.)
2 pompki na jednej ręce na prawej i 1 na lewej
2 (na każdą rękę) podciągnięcia nachwytem na jednej ręce z trzymaniem za nadgarstek
2 (na każdą nogę) pistolety
Wtorek,Piątek
Rozciąganie dolnej partii ciała (Wtorek) i górnej (Piątek)
Środa ,Sobota
Super Stawy

  • 0

#17
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Heh, prawie taki sam jak na pierwszej stronie.;) Nigdy nie ćwiczyłeś i już tak tyrasz? :D Chyba, że chodzi Ci o progresje. Masz na myśli pompkę na jednej ręce, ale początkowe kroki, np. na podwyższeniu?
  • 0

#18
jasiek

jasiek

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 169 postów
Wczoraj patrzyłem i zrobiłem na każdą rękę a po drugie tu ćwiczenia siłowe byłyby tylko w Poniedziałek i Czwartek
  • 0

#19
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Nawet nie chodzi o to kiedy, ale jestem zaskoczony taką Twoją siłą... To tak. Widzę to smarowanie gwintów. Zasada jest, by nie przekraczać dwu ćwiczeń w tej metodzie. Myślę, że jednak pistolety nie kolidują z tymi dwoma i możesz śmiało robić. Ćwiczenia robisz codziennie bez weekendów bodajże. 5 serii po 2 co godzinę. Czy 5 serii przez cały dzień?
  • 0

#20
jasiek

jasiek

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 169 postów
Nie wiem jak lepiej pisze jak robiłem dotychczas seria 2 godziny-przerwy-seria i tak dalej
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych