Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Ćwiczenia - bezpieczny wiek początkowy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#21
Pablo14

Pablo14

    gnls

  • Użytkownik
  • 314 postów
  • LokalizacjaGdańsk
Jeśli będziesz teraz zachęcać 2,5 letniego syna do ćwiczeń, to za 12 lat Ci podziękuje.
  • 0

#22
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
A może wyrośnie jakiś mistrz z niego? Im wcześniej tym lepiej. Najlepiej ogólnorozwojowe ćwiczenia. ;)
  • 0

#23
kano

kano

    KB-MASTER !

  • Zasłużony
  • 1 325 postów
Chodzi wam ogólnie - o zabawę, o nabywanie umiejętności, sprawności itd, czy o wysłanie dwu- trzy-latka na treningi, żeby za 10-15lat pojechał na olimpiadę??
Bo to dwie różne sprawy.
  • 0

#24
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Hmm, no mi chodzi o to, żeby najpierw zabawą poznał jak to się robi. Najpierw przez "zabawę" jakieś pompki, slalomy, przewroty. A wtedy jego ojciec wybrałby, albo on sam w czym jest dobry i kształtowałby się w tym kierunku. ;)
  • 0

#25
zeto88

zeto88

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 63 postów
Zaciekawić i pomagać a zmuszać do czegoś to spora różnica. Narazie naśladuje, więc jest dobrze, jeśli przestanie bo mu się to nie spodoba to też ok, nie każdy lubi wysyłek fizyczny itp.
Narazie jest za mały by pogadać z nim o plusach i minusach ćwiczeń fizycznych, więc pozostaje mi tylko wsparcieranie i pomoc jeśli chce coś robić.
Na pewno nie mam zamiaru stać nad nim z biczem i kazać mu robić pompki czy cokolwiek innego ;) Sam sobie wybierze drogę którą chce iść :)
  • 0

#26
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
No tak, jak najbardziej. Nawet nie miałem samych ćwiczeń na myśli. ;)
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych