Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Szpagat


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

#1
sheisbutterfly

sheisbutterfly

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Moderator
  • 473 postów
  • LokalizacjaWałbrzych
Czytając ulubiony blog http://powerworkout.blog.pl i oglądając Jej filmiki, znalazłam ćwiczenia na szpagat. :) Dziewczyny są rewelacyjne!! można by pomyśleć, że szpagat jest dziecinnie prosty :)



W prosty i jasny sposób pokazują jak się rozciągać :)
  • 0
"Najpierw, rób to co konieczne, potem, to co możliwe, a na końcu okaże się że robisz rzeczy nie możliwe"

Chcesz dodać mi skrzydeł? :) to proste!! wciśnij Rep !! :)

#2
dugi

dugi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 85 postów
do dzieła , dzięki za wrzute . . . próbowałem kiedyś znanego sposobu z książkami podkładanymi no ale weźmiemy się za to :D
  • 0

#3
Grzegorz

Grzegorz

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 188 postów

do dzieła , dzięki za wrzute . . . próbowałem kiedyś znanego sposobu z książkami podkładanymi no ale weźmiemy się za to :D

Do czego może się przydać szpagat oprócz tego, że "cool" jest go umieć? ;)
Pytam serio, bez ironii.



  • 0
Aby być najlepszym, musisz być lepszym od samego siebie...

#4
Luko

Luko

    Advanced Member

  • Bywalec

  • 1 921 postów
Szczerze? Do niczego, ale czadersko wygląda :D
  • 0

#5
sheisbutterfly

sheisbutterfly

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Moderator
  • 473 postów
  • LokalizacjaWałbrzych
L sit ze szpagatem, stanie na rękach ze szpagatem, rozciągnięcie nóg ułatwi V sit i oczywiście 80% pozycji z jogi :)
  • 0
"Najpierw, rób to co konieczne, potem, to co możliwe, a na końcu okaże się że robisz rzeczy nie możliwe"

Chcesz dodać mi skrzydeł? :) to proste!! wciśnij Rep !! :)

#6
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
No po części racja, ale główną rolę odegra tu bardziej Soniu rozciąganie dynamiczne tj. utrzymywanie szerokiego rozkroku bądź innych pozycji siłą własnych mięśni, by pokonać siłę grawitacji. ;) Robiąc szpagat na podłodze, ona pomaga nam go zrobić, co nie znaczy, że jest łatwe ( wiem po sobie ), zaś robiąc L sit, Mannę czy inne nasze nogi nie dotykają podłoża i musimy utrzymać siłą własnych mięśni.

Widzę terminologia obcykana :D Brawo. ;)
  • 0

#7
BeF1990

BeF1990

    Outsider

  • Zasłużony
  • 433 postów
  • LokalizacjaSosnowiec

Do czego może się przydać szpagat oprócz tego, że "cool" jest go umieć? ;)
Pytam serio, bez ironii.


Dołączona grafika
No tak... Trudno się nie zgodzić. Na pewno taka umiejętność dodaję pikanterii i niemało egzotyki do naszego życia intymnego.

Dołączona grafika
Zresztą, czy kobieta w takiej pozycji nie jest piękna??
  • 0

#8
Luko

Luko

    Advanced Member

  • Bywalec

  • 1 921 postów
Ja akurat szczerze się przyznam że ćwiczę rozciąganie do wielu różnych ciekawych pozycji seksualnych ;]
  • 0

#9
BeF1990

BeF1990

    Outsider

  • Zasłużony
  • 433 postów
  • LokalizacjaSosnowiec
No proszę, czyli nie ja jeden idę tym tokiem myślenia. :) I bardzo dobrze bo przecież sex to również w pewnym sensie trening fizyczny. ;)
  • 0

#10
Luko

Luko

    Advanced Member

  • Bywalec

  • 1 921 postów
Seks to sport ;]
  • 0

#11
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
Dobra, ale Wade podobnie w 2 części książki piszę, że sex jest be ;) Ktoś pisał na forum
  • 0

#12
Luko

Luko

    Advanced Member

  • Bywalec

  • 1 921 postów
W tej kwestii jego zdanie mnie nie obchodzi ;]
  • 0

#13
Kogut

Kogut

    Padre Koguto

  • Użytkownik
  • 60 postów

W tej kwestii jego zdanie mnie nie obchodzi ;]

Tuche. To chyba jedyna z jego złotych myśli, która do mnie nie przemawia ^^ . A szpagat, fakt - kojarzy mi sie tylko z jednym :angel:

  • 0

#14
Luko

Luko

    Advanced Member

  • Bywalec

  • 1 921 postów
Chociaż po części go rozumiem, więzienie, wszędzie dookoła faceci :D
  • 0

#15
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
Możliwe Lucluca, ale jestem bardzo ciekawy co dokładnie pisał. Muszę poszukać w wersji angielskiej cc2 :)
  • 0

#16
Bar-Man

Bar-Man

    Bodyweight, Bags, Bells & Barbells

  • Bywalec
  • 826 postów
  • LokalizacjaToruń

Chociaż po części go rozumiem, więzienie, wszędzie dookoła faceci :D


haha dokładnie :D nie dziwię się mu, że mu seks nie pasuje :P

Długotrwały seks jest w stanie istotnie osłabić odcinek lędźwiowy. A potem mostki lub swingi już tak nie wychodzą.

Się offtop zrobił ;)
  • 0

Najgorszą rzeczą którą mógłbyś spotkać na drodze samodoskonalenia to uczucie spełnienia.

http://kalistenikapo...y-odosobnienie/


#17
julo1976

julo1976

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 159 postów
Z tego co mi wiadomo to seks jest jak najbardziej wskazany gdyz powoduje podniesienie poziomu testosteronu a wiemy ze to pozytywnie wplywa na sylwetke, no chyba ze przygotowujemy sie do zawodow w ktorych jest wskazany wyzszy poziom agresji:) np: sporty walki.
Rowniez ta zlota mysl Wadea mnie nie przekona ;)
  • 0
Trening to przyjemnosc, nie obowiazek a gimnastyka sportowa to radosc i satysfakcja z pokonywania sily grawitacji:) !

#18
Kogut

Kogut

    Padre Koguto

  • Użytkownik
  • 60 postów
Wspominał jeszcze coś, że podczas seksu dajesz z siebie więcej (z wiadomych powodów :) ) i później brak siły na porządny trening :P
  • 0

#19
BeF1990

BeF1990

    Outsider

  • Zasłużony
  • 433 postów
  • LokalizacjaSosnowiec
No ładnie, ładnie nam temat popłynął... Sex do zdrowie, przyjemność i nieodłączny element życia każdego normalnego człowieka. Tak więc z całym szacunkiem dla Paul'a Wade ale w tym wypadku nie jest dla mnie autorytetem.

Lepiej zakończmy ten offtop bo ostrzeżenia polecą od adminów. :D
  • 0

#20
Kogut

Kogut

    Padre Koguto

  • Użytkownik
  • 60 postów
Nie taki znowu offtop, bo jak widać szpagat prawie wręcz nieodłącznie kojarzy sie z seksem ^^. Ponadto wiemy już, że przydaje sie jeszcze do czegokolwiek, poza szpanowaniem :D
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych