Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Pomoc w ułożeniu planu...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1
bridge

bridge

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 3 postów
Witam.
Mam problem z ułożeniem planu treningowego, w którym uwzględnione będą wszystkie partie mięśniowe...
Ćwiczę od niedawna metodą opartą o ciężar własnego ciała (jakieś 2 miesiące góra) no i jak narazie widzę tylko poprawę wytrzymałości, jednak chcę teraz osiągnąć jakieś przyrosty ;)
Ułozyłem swój własny plan ale nie wiem czy jest on dobry:

Poniedziałek:
Klatka : pompki (różne warianty)
Brzuch: Wznosy kolan podczas zwisu, spięcia

Wtorek:
Plecy: podciąganie nachwytem

Środa:
Triceps, Barki : pompki z rękami trzymanymi przy ciele, pompki przy ścianie (pomaga rozwinąć triceps), pompki przy staniu na rękach

Czwartek:
Klatka: pompki (różne warianty)
Brzuch: tj. w poniedziełek

Piątek:
Biceps (również plecy): podciąganie podchwytem

Sobota:
Triceps: tj w środę
Brzuch: tj w poniedziałek.

Niedziela:
wolne


Nie wiem czy przypadkiem nie za dużo treningu w tygodniu, oraz czy na poszczególne grupy mięśniowe nie ma za mało odpoczynku.

Co o tym myślicie? :D
  • 0

#2
m6k3

m6k3

    Man of Steel

  • Zasłużony
  • 803 postów
  • LokalizacjaRzeszów
Ile serii i powtórzeń? bo jak katujesz się ich ogromną liczbą to wytrzymałość i adaptacja będzie rosła a siła i masa mięśniowa to już raczej nie. Może będę liniowy ale polecam książkę "skazany na trening" wszystko tam masz dokładnie opisane w sam raz na rozpoczęcie przygody z kali :D Proponuje też przeglądnąć forum i spojrzeć na dzienniki treningowe innych osób, zobaczysz porównasz wniesiesz poprawki itd
  • 0

#3
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL
właśnie zobacz ten temat ;)
http://kalistenikapo...ct-conditioning
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych