Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Strata formy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#21
Orel

Orel

    Szeryf :D

  • Administrator - Boss

  • 582 postów
Cassi, ja miałem przerwę ponad miesiąc, i teraz po miesiącu ciągłego ćwiczenia, jest na prawdę dobrze. Sporo ćwiczeń na plus.
Nie przerywaj, a szybko wrócisz do formy :D
;)
  • 0

#22
m6k3

m6k3

    Man of Steel

  • Zasłużony
  • 803 postów
  • LokalizacjaRzeszów
Ska to info że mięsień po 10 dniach bez ćwiczeń traci swój przekrój poprzeczny, możesz to poprzeć jakimś artykułem, esejem czy powiedzieć gdzie to wyczytałeś bo jestem ciekaw:)
  • 0

#23
Sopel

Sopel

    Kaboom!

  • Użytkownik
  • 747 postów
Niestety, czytałem to parę lat temu na kulturystyka.pl i nie mogę znaleźć obecnie żadnej wzmianki o tym nigdzie...
I nie tyle chodziło o utratę przekroju, co po prostu o rozpoczęcie atrofii (która jest dość powolnym procesem).
http://www.livestron...y-not-training/
Tutaj jest coś o tempie utraty mięśni, ale nigdzie nie mogę znaleźć informacji o tym, jak szybko ten proces się zaczyna.
  • 0
Shut up and get moving.

#24
m6k3

m6k3

    Man of Steel

  • Zasłużony
  • 803 postów
  • LokalizacjaRzeszów
hmmm ciekawy artykuł, troszkę poszerzył moją wiedzę, byłem ciekaw bo czeka mnie 2 tygodniowa przerwa w treningu.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych