Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

W czym zapisywać treningi ? :P Repy za pomocną odpowiedź


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#21
tomektom

tomektom

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 7 postów
Ja jako programista :) To jest moja pierwsza strona jeszcze pół roku temu nie miałem pojęcia o html, PHP, css, JAVA, jQuery, MySQL itp. Tworzyłem ją w wolnych chwilach na własny użytek, teraz widać, że przydaje się także innym.
  • 0

#22
KABUM

KABUM

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 373 postów
No rozumiem w takim razie zapraszam do lektury różnych książek dla programistów i dokształcania się bo to bardzo przydatna umiejętność :)
  • 0

www.sportymiejskie.pl - Aktualności sportowe, wydarzenia sportowe, relacje z niszowych sportów.

 

 


#23
Falco

Falco

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 26 postów
Zamiast odkrywać koło od nowa wystarczy dobrze poszukać.. Jest taka aplikacja na androida "Private DIARY", (https://play.google....WFyeWZyZWUiXQ..), mam wersję darmową i myślę że jest spoko do zapisywania treningów (jak dla mnie bomba, nie testowałem na dłuższy czas bo nie miałem okazji zacząć ćwiczyć ale gdy tylko zacznę to w tym będę zapisywał treningi-a start najpóźniej koniec lutego=]), przy zapisie można wybrać kategorię wpisu (np study, work itp), po czym przy wyszukiwaniu ustawić okres (datę od do) oraz tą kategorię, na pewno ułatwi prowadzenie nawet kilu dzienników. Ja już mam zastosowanie.. pod jedną kategorią można np prowadzić trening i robić jego wpisy, a pod drugą dietę (co o której godzinie się zjadło). Poprzez właśnie te kategorie nie będzie problemu z "mieszaniem się wpisów", ponieważ można wyodrębnić przy filtrze. Aaa i własne nazwy kategorii można dodawać, niedawno to odkryłem ;) Z tego co wiem w wersji full (tej płatnej która kosztuję około 6-7zł) można dodawać zdjęcia oraz ustawić kolory tekstu i całego panelu;) Tyle co wiem o tym, jak powiedziałem wcześniej.. bomba;) [PAMIĘTAJ-tam na dole jest taki guzik rep;) o ile zasłużyłem] Pozdro i miłego prowadzenia dziennika treningowego
  • 0
"Bóg dał mi rozum... siłę sam sobie wezmę"

#24
red glass

red glass

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 44 postów
Co mi sie poprzestawialo i nie mogę znaleść swojego starego posta:


Uslugi goolge calendar + google drive(exel) to jest dobre i tyle, bo nie dość ze masz wszystko w wersji elektronicznej to jeszcze nie jesteś uzależniony od jednego pliku.
  • 0

#25
Dom

Dom

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 1 022 postów

Ja jako programista :) To jest moja pierwsza strona jeszcze pół roku temu nie miałem pojęcia o html, PHP, css, JAVA, jQuery, MySQL itp. Tworzyłem ją w wolnych chwilach na własny użytek, teraz widać, że przydaje się także innym.


No rozumiem w takim razie zapraszam do lektury różnych książek dla programistów i dokształcania się bo to bardzo przydatna umiejętność :)


Ja właśnie też sie uczyłem. html,css,php,mysql to najlepiej co znam, ciutke javascript, ale tylko ciuteńke. Pamiętam jeszcze jak pisałem gry na przeglądarke. Fajnie jest umieć napisać to w co się grało na necie jak plemiona itd. Problemem była jedynie grafika bo to jest to co mi w ogóle nie idzie :D
  • 0

#26
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL
na androida są fajne takie aplikacjie, jeszcze nie testowałem ich na razie:

Jucy Workout, WodBox, MyFitnessPal, JEFIT, Circuit Training, VirtuaGym
w tych trzech ostatnich są dostępne video

jak ktoś je przetestuje i napisze która jest lepsza i warta uwagi to by było fajnie, przymierzam się przyjrzeć się bliżej owych programów
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#27
KABUM

KABUM

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 373 postów

Gdyby ktoś był zainteresowany dziennikiem treningowym http://www.sportymie...nik-treningowy/


  • 0

www.sportymiejskie.pl - Aktualności sportowe, wydarzenia sportowe, relacje z niszowych sportów.

 

 


#28
Jakub.s

Jakub.s

    Brak

  • Użytkownik
  • 2 postów

Najlepiej zapisywać sobie też liczbę powtórzeń poszczególnych ćwiczeń, ja osobiście korzystam z reklama :/ - można tu dodawać treningi zaznaczając dokładnine jakie ćwiczenia się wykonało, ile serii i ile powtórzeń

 

Kolego napisałeś dwa posty z czego w obydwa miały bardzo podobną treść i reklamę ... już masz dwa ostrzeżenia trzecie to ban!


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych