Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Boostery przedtreningowe :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#21
Sethbdg

Sethbdg

    Nie ćwiczę 5x5. ;)

  • Bywalec
  • 1 055 postów
Na przykład?
Zawsze chciałem zobaczyć jak wygląda w praktyce działanie takich rzeczy jak S.A.W. Treca, czy Amok Olimpu itd.
Może coś polecisz konkretnego?
  • 0

#22
Bar-Man

Bar-Man

    Bodyweight, Bags, Bells & Barbells

  • Bywalec
  • 826 postów
  • LokalizacjaToruń
BlackHeart - Trec to jest moim zdaniem kiepska firma ale akurat SAW to im wyszedł. Miałem okazje porównać do NO-Explode z BSN i moim zdaniem niczym się one nie różnią, a po SAW przynajmniej głowa mnie nie rozbolała. SAWa chwali wielu ludzi. Są sklepy które Treca nie mają w asortymencie ale SAWa wprowadziły na półkę bo ludzie o to pytają. A pytają bo działa.

60 zł na 20 treningów (a bierzesz to tylko przed treningiem) to majątek nie jest. To jeden z tańszych stacków.

Nikogo nie namawiam bo efekty są dyskusyjne. Zrobienie kilku powtórzeń więcej nie koniecznie przełoży się na wzrost siły w dłuższej perspektywie bo kiedy taką odżywkę odstawimy to wrócimy do starej formy bez pobudzenia. Jednocześnie przyjmowanie małych dawek argininy i kreatyny powoduje istotne przyśpieszenie regeneracji po treningu więc tu upatruję pozytywnego efektu działania staków kreatynowych (patrząc pod kątem rozwoju siły i wytrzymałości).
  • 0

Najgorszą rzeczą którą mógłbyś spotkać na drodze samodoskonalenia to uczucie spełnienia.

http://kalistenikapo...y-odosobnienie/


#23
BlackHeart

BlackHeart

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 119 postów
Majątek rzeczywiście to nie jest. Możliwe, że za jakiś czas kupie sobie jedną saszetkę i przetestuję. Ze stacków od siebie polecam Horse Power, konkretnie pokopało, wzrost siły, pobudzenie, "cały twardziejszy byłem" ;) Nic jednak nie przebije najtańszego monohydrantu branego po raz pierwszy, kiedy dopiero zaczyna się przygodę z suplami.
  • 0
Dum spiro, spero!

#24
Bar-Man

Bar-Man

    Bodyweight, Bags, Bells & Barbells

  • Bywalec
  • 826 postów
  • LokalizacjaToruń
Mono za pierwszym razem to faktycznie piękna sprawa. Ja to nie chciałem skończyć cyklu i postanowiłem brać do końca życia ;)

O HP czytałem że po nim różne cuda wianki się dzieją.

SAWa wziałem dawke 7,5g. 5g było trochę mało ale też się czuło. Myślę, że jak pójdziesz do sklepu z odżywkami to saszetkę SAWa powinni odpalić za darmochę w celu reklamowym. Normalnie to kosztuje 4 zł.
  • 0

Najgorszą rzeczą którą mógłbyś spotkać na drodze samodoskonalenia to uczucie spełnienia.

http://kalistenikapo...y-odosobnienie/





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych